Narozeninová pětka, Kladno Sletiště, 3.3.2017

Jedním z nejmladších místních přespoláků je rychlá pětka po Sletišti a Lapáku.
Startuje se před tribunou, 1x se oběhne atletický stadion, hlavní branou ven, kolem plavečáku ke kolotoči, 1 velké kolo a od kolotoče zpátky do cíle před tribunou. Trať je celá po pevné cestě, jediné stoupání je u Zvonečku dlouhé asi 100 metrů (mezi asfaltoběžci se mu říká „krvák“, orienťák ho ani nezaregistruje :-)). Je to hukot a dá se pěkně prověřit běžecká rychlost.

Účast orienťáků byla slušná. Hlavní ženskou kategorii vyhrála Vlaďka Hrstková, která vytvořila nový ženský traťový rekord, mezi muži se pěkně, na 7. místě, umístil Kája.
Matěj se Šémou si pěkně zafinišovali, o prsa byl rychlejší ten nepatrně starší, velmi pěknou výkonnost předvedla Barča. Honza nemá ještě po zranění natrénováno, ale jistě se to brzy zlepší.