S mapou za kněžnou Libuší – POKYNY (+tratě a přihlášení)

S mapou za kněžnou Libuší
aneb měřený orientační trénink na klasické trati nedaleko Kladna

Sraz
prezentace (9:30 – 10:15), převlékání, úschova věcí, záchody, start, cíl:
Libušín, bývalá hasičská zbrojnice, Nábřeží č.p. 15,
https://mapy.cz/s/2lpCG
50.1676289N, 14.0558728E
Ve zbrojnici je vytopený sál s židlemi, prosím, buďte čistotní, připravili mi tam
kýbl a hadr, až to skončí

!!!Parkování!!!
Parkujte výhradně na place mezi ulicemi Na Letné a Přemyslova (vjezd od
kruháku z ulice Na Letné)
https://mapy.cz/s/2nM5O
50.1686917N, 14.0554781E
Nejezděte ke zbrojnici, neparkujte v ulicích
Od parkování ke zbrojnici to je pěšmo 200 metrů

Startovné
30 Kč předem přihlášení, platba na místě
50 Kč přihlášky předem nepřihlášených na místě
členové KOB Kladno v obou případech 0 Kč

Start
hromadný všickni, všeckny kategorií v 10:30 hodin, na trávníku před vchodem
do zbrojnice

Cíl
Stejné místo, jako start
!!!!při doběhu na vás možná budu křičet doběhový čas – pamatujte si ho chvíli
prosím, než ho zapíšu do průkazky, děkuji

Mapa
1 : 15 000 (trať D 1 : 10 000), ekvidistance 5m, většinou v kvalitě OB, místy
(schválně) omezený počet informací (netýká se kategorie D), stav tak nějak 2016
– 2018
město mapováno stylem – ulice, silnice, cesta (běžím) + zelená privátní plocha (tam nelezu)
dodržujte toto schema, někde jsou novostavby v různém stupni rozestavěnosti,
láká to k vběhnutí dovnitř, ale na 2. straně narazíte na plot nebo zedníka…
a hlavně – všichni stejný podmínky!
mapa není vodovzdorně upravena a je formátu A4
rozdíly mapa / skutečnost jsou malé, trochu vykáceno

Kontrola vypadá
Lampion (klasická velikost nebo menší z tréninkové sady)  + visící kleštičky

Průchod kontrolou
Zaznamenáš kleštičkami do papírové průkazy – tu obdržíš na prezentaci, vpiš
jméno, registračku, trať

Terén
Poměrně kopcovitý (jsme v ďolíku, nahoru musí vylézt každý..), hluboká divoká
údolí vybízejí k přemýšlení o volbě postupů
hodně různých komunikací, průběžnost většinou dobrá, místy až tak moc zase ne

WC
Přijeďte vyčůraní a vykakaní…trochu žertuji, ale zdvořile upozorňuji, že záchody
jsou v sále v počtu 1 + 1, nenavštěvujte tedy zařízení na poslední chvíli, ať se to
nezasekne

Silnice
Kromě kategorie D se občas s nějakou silnicí potkáte, buďte ostražití
Kategorie D má (jako ostatní) část tratě ve vsi, tak taky opatrně

Další info
V restauracích Motoklub u Toma (60 m jižně od zbrojnice) a Komunál (160m
jihozápadně od zbrojnice) možno pokračovat v zábavě u stolu
Kontroly v nejsou na žádných hnidách, máme přípravné období, je to spíš o hrubé
práci, ne ňuchání
V sále zákaz vstupu na balkon (havarijní stav, nevím, jestli budou dveře zamčené)
Informace na http://kobkladno.unas.cz/SV16/index.html či pavel.vins@zaket.cz,
či po 20. hodině +420 604 266 113

Akce je měřeným tréninkem, každý se účastní na vlastní nebezpečí

TRATĚ
A – 11,8 km, 19 kontrol, 370 m převýšení
B – 7,8 km, 13 kontrol, 270 m převýšení
C – 5,0 km, 11 kontrol, 190 m převýšení
D – 2,8 km, 9 kontrol, 75 m převýšení

 

Přihlášení

A
Petr Chalupa NER1985
Jarda Tomeš DKP8109
Jiří Vítek DKL7300
Martin Štíbal NER1988
Kačka Štíbalová NER1989
Miro Pilát DKL7900
Martin Fučík NER1985
Petr Šemelík DKL6901
Ivo Lohr SCP6801
Dominika Plochová DKP8651
Jiří Ramba DKP8606
Jan Kabát EKP6912
Antonín Procházka DCE5500
Viktor Slavík PGP6300
Tomáš Janovský PGP6401
Tomík Janovský PGP0101
Vanda Králová BZP8750
Jaroslav Hlaváč SCP9205
Katka Dlouhá NER1985
Lucka Slavíková PGP9150
Jiří Fišer SLP8503
Jiří Slabý NER1988
Jakub Illner DKP6601
Hynek Urban 46C6801
Dan Dvořáček NER1979
Pavlína Pecoldová NER1984

B
Iva Mědílková, EPC7160
Miloš Novák SCP4600
Naďa Zavadilová SCP5450
Petr Vaněk ZBP730
Ladislav Hošek SCP6001
Antonín Šindelka DLP7200
Helena Vavrušová TAP6152
Surkov Saša DKL0104
Vašek Chotětický MAS5200
Jiří Kavka SCP5900
Dana Kavková SCP6150
Jaromíra Řadová DKP6551
Eva Tloušťová SCP6950
Marcela Konečná EKP7257
Zdeněk Přeček SCP5200
Martin Kabát PGP0408
Karel Hlavatý SJP4200
Zdeněk Kučera NER1956
Ondřej Čadek NER1991
Václav Dobeš KPY5701
Kateřina Janovská PGP9850
Petra Janovská PGP7355
Ondřej Střelba PGP7510
Petr Doubek SLA7000
Martina Bochenková DKP8758
Petr Motejzík DLP
Markéta Zelená PGP5850
Jiří Kalousek DKP6901
Štěpánka Pospíšilová BZP7650
Lenka Křížová
Dušan Kříž
Daniela Illnerová DKP6601
Silvie Papicová BZP7651
Marek Andrejs NER1987
Bohuslav Hamáček LBE5000
Ondřej Silný PHK7906

C
Aleš Dlouhý, PGP0502
Marta Dlouhá BZP7851
Bořík Pilát DKL0500
Amálka Pilátová DKL0450
Petra Pilátová DKL8051
Lucie Pelikánová MFP6950
Surkova Naděžda DKL7153
Surkov Yura DKL0402
Adam Čech ROZ0601
Zdeněk Čech ROZ7300
Richard Řada DKP6701
Jája Benešová DKL7050
Jan Beneš DKL660
Jan Beneš DKL9800
Hana Benešová DKL0050
Stano Nosál LBE4600
František Duda KPY4600
Miluše Procházková DCE5450
Pavla Mrázová DCE5550
Kateřina Slavíková PGP6650
Vít Škácha KAM0309
Petra Škáchová KAM7054
Magdalena Škáchová KAM0156
Viktorie Škáchová KAM0650
Zuzana Škáchová KAM0651
Josef Valášek SCP4501
Helena Zemková SLA7450
Jitka Klusáková DKP5651
Antonín Střelba PGP0605
Marcela Šrůtová PGP6351
Dagmar Skřivanová NER
Barbora Klusáková DKP9157
Kamil Knotek OLP5701
Petra Husáková SLA7452
Zdeněk Husák SLA0201
Ondřej Husák SLA0600
Kateřina Škarková PGP9955
Jiří Cabrnoch DKL5400
Hanka Cabrnochová DKL5550

D
Lucie Rousová DKL0251
Jana Rousová NER1969
Julie Dlouhá, PGP1051 (poběží s tátou)
Rozárka Pilátová DKL0750
Jaromír Pilát DKL0900
Matyáš Tlustý NER2009
Erika Panenková NER1987
Pavlínka Zemková SLA0551
Pavel Šrůta PGP3802
Eliška Voráčková NER
Prokop Motejzík DLP
Vojta Bozděch PGP1010
Radek Pospíšil NER1978
Matěj Kříž
Jana Roubíčková NER1952
Vít Störzer NER2007
Šimon Störzer NER2010
Kryštoj Störzer NER2014
Petr Störzer NER1980
Kamila Rambová DKP8655