Mapový trénink 13. 12. 2020 Žraločí zoubky – shrnutí a výsledky

Ahoj,

děkuji téměř padesátce orienťáků a doprovodu dětí, kteří jste svedli vesměs úspěšný boj se Žraločími zoubky. Zúčastnili se zástupci celkem 6 oddílů z okolí, takže to byl svým způsobem v této divné době takový malý oblasťák.

Pro někoho to byla hračka a bojoval hlavně s trny na mnoha místech velmi přítomných ostružin, jinému činily potíže spíše ty na Kladensko až nezvykle namotané hnědé čáry, čárky a čárečky v mapě. A také její na les ne úplně obvyklé měřítko. Často stačilo jen několik kroků navíc, aby se člověk rychle dostal v mapě úplně někam jinam 😊

Každopádně myslím, že účel tréninku byl splněn. I na časech většiny účastníků je vidět, že se tentokrát nejednalo o takový běžák, na jaké jsme na zimních trénincích zvyklí. Doufám, že se to všem líbilo a příště dorazí minimálně stejně běžců a běžkyň.

K výsledkům:

Na nejdelší trati A zvítězil o parník Honza Hanák (za necelých 51 min), který tentokrát běžel za denního světla místo za poblikávání čelovky a nedal tak příliš šancí ostatním. Prapor zkušených kladenských borců na druhém místě držel Šéma. Na třetím místě doběhl po pěkném výkonu Mára. Škoda, že nedorazilo více zkušených a rychlých veteránů ani mladí kladenští pragováci, aby konkurence byla ještě větší. Velmi příjemně však překvapili mladí z Kralup, Hanka a Tobiáš, kteří se vešli na velkou bednu. V rekordním čase 165 nalezl všechny kontroly Benjamin.

V Béčku se ve výsledcích na začátku střídají veteráni s dorostenci. Na prvním místě ukázala Jája, že její zimní příprava přináší ovoce. Na druhém místě doběhl Bořek minutku před Jirkou Jirkou. Trénink nedokončila Amálka, která našla místo, kde utopit mapu 😊

Céčko má hned dva vítěze. Ve stejném čase zvládli trať legenda Sláva a Máťa. Tedy zkušenost a mládí 😊 Třetí doběhla několik minut za nimi Stáňa, která za sebou nechala s přehledem další borce, ač měla v nohách sobotní PZL na Vídrholci. Gratuluji.

V Déčku zvítězil Vítek Lukavský před armádou kralupských nadějí.

Děkuji Luboši Pavlíčkovi z Kralup, který připravil analýzu tréninku v 3D rerunu. Zatím tam najdete postupy pěti běžců. Další se ještě můžete přidat a nahrát tam (nebo mi poslat) své gpx soubory. Adresa je: http://3drerun.worldofo.com/index.php?id=-16821474&type=info

Pěkné svátky a na viděnou na dalších O-akcích!