Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                 17.5.2019 0:05:43
                                                                                       Přebor škol 2019
===ČSOS-KAM======================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D3-P        1.9km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-152     2-156     3-166     4-151     5-51      6-52    
  1 Nedbalová Magdaléna            38.04  4.44/9   12.07/9   15.57/4   17.59/4   35.33/1*  37.13/1*  38.04/1* 
    ZŠ Jílovská                           4.44/9    7.23/9    3.50/3    2.02/3   17.34/7    1.40/3    0.51/4  
  2 Strelková Eva                  38.47  4.07/7   11.09/8   17.26/6   30.36/9   35.58/2   37.51/2   38.47/2  
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové                4.07/7    7.02/8    6.17/7   13.10/11   5.22/1*   1.53/9    0.56/9  
  3 Pešková Simona                 40.56  4.28/8    8.54/6   21.58/7   23.56/6   38.40/3   40.10/3   40.56/3  
    ZŠ Jílovská                           4.28/8    4.26/7   13.04/9    1.58/2   14.44/4    1.30/2    0.46/1* 
  4 Exnerová Petra                 42.45  3.08/5    5.47/1*   8.35/1*  11.11/1*  40.38/4   41.58/4   42.45/4  
    ZŠ Jílovská                           3.08/5    2.39/1*   2.48/1*   2.36/5   29.27/8    1.20/1*   0.47/2  
  5 Staňková Tereza                43.54  5.35/10   9.52/7   29.20/10  31.25/10  41.18/5   43.03/5   43.54/5  
    ZŠ Petřiny sever                      5.35/10   4.17/6   19.28/10   2.05/4    9.53/2    1.45/7    0.51/4  
  6 Moravcová Anežka               44.33  3.01/4   17.39/10  22.12/8   26.01/7   42.02/6   43.42/6   44.33/6  
    ZŠ Pod Marjánkou                      3.01/4   14.38/11   4.33/4    3.49/10  16.01/5    1.40/3    0.51/4  
  7 Jůnová Adéla                   46.55  2.44/2    5.50/3    9.06/2   12.03/2   44.21/7   46.06/7   46.55/7  
    ZŠ Petřiny sever                      2.44/2    3.06/2    3.16/2    2.57/7   32.18/10   1.45/7    0.49/3  
  8 Štindlová Anděla               48.51  2.03/1*   5.48/2   11.13/3   13.59/3   46.13/9   47.56/8   48.51/8  
    ZŠ Petřiny sever                      2.03/1*   3.45/3    5.25/6    2.46/6   32.14/9    1.43/5    0.55/8  
  9 Trnková Laura                  49.06  7.11/11  21.42/11  26.23/9   30.04/8   46.10/8   48.05/9   49.06/9  
    ZŠ Pod Marjánkou                      7.11/11  14.31/10   4.41/5    3.41/9   16.06/6    1.55/10   1.01/10 
 10 Štindlová Johana               51.53  2.56/3    7.03/4   37.22/11  39.15/11  49.16/10  50.59/10  51.53/10 
    ZŠ Petřiny sever                      2.56/3    4.07/4   30.19/11   1.53/1*  10.01/3    1.43/5    0.54/7  
 11 Nýdlová Sofie                  65.50  3.54/6    8.07/5   15.57/4   19.09/5   52.18/11  64.35/11  65.50/11 
    ZŠ Pod Marjánkou                      3.54/6    4.13/5    7.50/8    3.12/8   33.09/11  12.17/11   1.15/11 
    Koulová Kristýna           DISK           /     8.38/         /    13.47/    19.20/    21.52/    22.50/   
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové                    /         /         /         /     5.33/     2.32/     0.58/   
    Kornilová Thea             DISK           /         /         /         /         /         /    21.51/   
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové                    /         /         /         /         /         /         /   
    Novotná Viktorie           DISK           /         /         /         /    59.15/    62.00/    63.01/   
    ZŠ Pod Marjánkou                          /         /         /         /         /     2.45/     1.01/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D3-S        1.9km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-152     2-156     3-166     4-151     5-51      6-52    
  1 Blehová Barbora                17.41  2.12/2    6.28/4    9.43/4   12.16/3   15.26/1*  16.57/1*  17.41/1* 
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    2.12/2    4.16/8    3.15/6    2.33/3    3.10/1*   1.31/10   0.44/9  
  2 Pecklová Laura                 19.51  2.29/5    4.53/1*   7.20/1*   9.24/1*  17.49/3   19.11/2   19.51/2  
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    2.29/5    2.24/1*   2.27/2    2.04/1*   8.25/19   1.22/3    0.40/4  
  3 Hezká Adéla                    19.57  2.54/7    7.15/5   10.37/5   13.46/4   17.41/2   19.14/3   19.57/3  
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    2.54/7    4.21/9    3.22/9    3.09/9    3.55/5    1.33/13   0.43/7  
  4 Šunková Sára                   20.42  2.14/3    5.20/2    8.28/2   11.23/2   18.26/4   20.00/4   20.42/4  
    ZŠ Mukařov                            2.14/3    3.06/4    3.08/4    2.55/6    7.03/13   1.34/14   0.42/5  
  5 Svobodová Adéla                23.03  6.36/15   9.31/10  12.53/7   15.57/5   20.43/5   22.14/5   23.03/5  
    ZŠ Vítězslava Hálka                   6.36/15   2.55/2    3.22/9    3.04/8    4.46/9    1.31/10   0.49/16 
  6 Magazu Sophia                  24.58  6.17/14  10.57/14  13.59/8   18.28/8   22.08/6   24.14/6   24.58/6  
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    6.17/14   4.40/12   3.02/3    4.29/13   3.40/2    2.06/16   0.44/9  
  7 Šeborová Barbora               25.17  2.37/6    8.57/9   15.34/12  18.12/7   22.15/7   24.21/7   25.17/7  
    ZŠ a MŠ Norská                        2.37/6    6.20/19   6.37/14   2.38/4    4.03/7    2.06/16   0.56/20 
  8 Neuerová Eliška                25.49  2.54/7   12.38/18  15.54/13  20.00/10  23.45/8   25.06/8   25.49/8  
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    2.54/7    9.44/21   3.16/7    4.06/11   3.45/3    1.21/1*   0.43/7  
  9 Topičová Laura                 27.22  3.17/10   9.37/11  17.38/17  20.04/11  24.54/9   26.23/9   27.22/9  
    ZŠ Mukařov                            3.17/10   6.20/19   8.01/18   2.26/2    4.50/10   1.29/5    0.59/21 
 10 Geffertová Marta               28.01  2.23/4    7.52/6   15.20/11  20.15/12  25.39/10  27.13/10  28.01/10 
    ZŠ Řevnice                            2.23/4    5.29/13   7.28/15   4.55/14   5.24/12   1.34/14   0.48/15 
 11 Bezdíčková Adriana Nelly       28.39  6.39/16  10.25/13  17.55/18  22.17/13  26.33/11  28.03/12  28.39/11 
    ZŠ Vítězslava Hálka                   6.39/16   3.46/6    7.30/16   4.22/12   4.16/8    1.30/8    0.36/1* 
 12 Bohatová Daniela               28.42  2.08/1*   6.03/3    9.17/3   22.45/14  26.35/12  27.56/11  28.42/12 
    ZŠ Kralupy nad Vltavou                2.08/1*   3.55/7    3.14/5   13.28/18   3.50/4    1.21/1*   0.46/13 
 13 Lázničková Eliška              28.48 10.19/21  13.21/19  16.38/14  19.27/9   26.35/12  28.04/13  28.48/13 
    ZŠ Mukařov                           10.19/21   3.02/3    3.17/8    2.49/5    7.08/14   1.29/5    0.44/9  
 14 Kolářová Veronika              31.42  8.30/19  12.14/17  14.39/9   17.39/6   29.30/14  31.00/14  31.42/14 
    ZŠ Mukařov                            8.30/19   3.44/5    2.25/1*   3.00/7   11.51/20   1.30/8    0.42/5  
 15 Hutová Anežka                  33.25  4.04/12   8.42/7   12.41/6   25.57/16  31.02/15  32.33/15  33.25/15 
    ZŠ Kralupy nad Vltavou                4.04/12   4.38/11   3.59/12  13.16/17   5.05/11   1.31/10   0.52/18 
 16 Topinková Karolína             34.34  7.02/17  11.31/16  15.16/10  28.28/18  32.30/16  33.55/16  34.34/16 
    ZŠ Kralupy nad Vltavou                7.02/17   4.29/10   3.45/11  13.12/16   4.02/6    1.25/4    0.39/3  
 17 Bolinová Evelína               38.40  3.22/11   9.39/12  17.34/16  26.11/17  34.30/17  37.49/17  38.40/17 
    ZŠ Řevnice                            3.22/11   6.17/18   7.55/17   8.37/15   8.19/18   3.19/20   0.51/17 
 18 Záhorová Kristýna              46.54  3.10/9    8.52/8   17.30/15  35.29/19  42.50/18  46.09/18  46.54/18 
    ZŠ Chýně                              3.10/9    5.42/14   8.38/20  17.59/21   7.21/15   3.19/20   0.45/12 
 19 Charvátová Ella                48.55  5.12/13  11.01/15  19.35/19  37.23/20  45.09/19  48.08/19  48.55/19 
    ZŠ Chýně                              5.12/13   5.49/16   8.34/19  17.48/19   7.46/17   2.59/19   0.47/14 
 20 Stará Magdalena                49.01  9.29/20  15.31/21  20.10/20  23.21/15  46.56/20  48.25/20  49.01/20 
    ZŠ Řevnice                            9.29/20   6.02/17   4.39/13   3.11/10  23.35/21   1.29/5    0.36/1* 
 21 Zmeková Anna                   51.14  8.08/18  13.54/20  22.32/21  40.25/21  47.53/21  50.22/21  51.14/21 
    ZŠ Chýně                              8.08/18   5.46/15   8.38/20  17.53/20   7.28/16   2.29/18   0.52/18 
    Plichtová Markéta          DISK       3.11/         /    15.38/    20.13/    24.41/    26.27/    27.15/   
    ZŠ Chýně                              3.11/         /         /     4.35/     4.28/     1.46/     0.48/   
    Kovalová Diana             DISK       3.00/    15.35/         /         /         /         /    72.06/   
    ZŠ Chýně                              3.00/    12.35/         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D5-P        3.0km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-157     2-167     3-163     4-164     5-165     6-151     7-170     8-51      9-52    
  1 Vavřinová Johana               26.27  4.21/1*   5.54/1*  12.15/3   14.19/3   17.11/2   20.26/2   22.45/1*  24.24/2   25.53/2   26.27/1* 
    ZŠ Pod Marjánkou                      4.21/1*   1.33/2    6.21/5    2.04/2    2.52/2    3.15/4    2.19/2    1.39/13   1.29/5    0.34/1* 
  2 Zakouřilová Klára              26.35  5.03/3    6.46/3   11.58/2   13.59/2   17.07/1*  20.35/3   23.12/2   24.22/1*  25.45/1*  26.35/2  
    ZŠ Campanus                           5.03/3    1.43/6    5.12/4    2.01/1*   3.08/3    3.28/6    2.37/4    1.10/6    1.23/4    0.50/13 
  3 Snížková Adéla                 28.39  4.48/2    6.20/2   11.09/1*  13.46/1*  17.26/3   20.17/1*  25.38/4   26.37/4   27.58/3   28.39/3  
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové                4.48/2    1.32/1*   4.49/1*   2.37/4    3.40/6    2.51/1*   5.21/7    0.59/3    1.21/2    0.41/3  
  4 Dostálová Judita               30.56  7.57/10   9.50/8   14.56/5   17.42/6   21.28/5   24.37/5   27.31/5   28.38/5   30.09/4   30.56/4  
    ZŠ Pod Marjánkou                      7.57/10   1.53/8    5.06/3    2.46/8    3.46/9    3.09/2    2.54/6    1.07/4    1.31/6    0.47/11 
  5 Černá Adéla                    30.58  5.09/4    6.59/4   14.59/6   17.30/5   20.01/4   23.15/4   25.15/3   26.10/3   30.20/5   30.58/5  
    ZŠ Kuncova                            5.09/4    1.50/7    8.00/8    2.31/3    2.31/1*   3.14/3    2.00/1*   0.55/1*   4.10/15   0.38/2  
  6 Endrštová Magdaléna            31.24  6.07/5    7.46/5   12.40/4   15.24/4   21.51/6   25.31/6   28.12/6   29.22/6   30.43/6   31.24/6  
    ZŠ Jílovská                           6.07/5    1.39/4    4.54/2    2.44/6    6.27/12   3.40/7    2.41/5    1.10/6    1.21/2    0.41/3  
  7 Nedbalová Klára                41.45 10.03/12  11.43/11  18.19/8   22.51/8   26.36/7   30.42/7   37.21/7   39.18/7   41.03/7   41.45/7  
    ZŠ Jílovská                          10.03/12   1.40/5    6.36/6    4.32/14   3.45/8    4.06/9    6.39/12   1.57/14   1.45/9    0.42/6  
  8 Pennigerová Hermína            46.50 14.14/15  15.52/15  22.30/10  27.29/11  30.49/10  41.01/11  43.28/8   44.26/8   46.01/8   46.50/8  
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové               14.14/15   1.38/3    6.38/7    4.59/15   3.20/5   10.12/15   2.27/3    0.58/2    1.35/7    0.49/12 
  9 Vondrová Eliška                47.53  6.35/6    8.58/6   17.19/7   21.50/7   27.06/8   31.40/8   43.42/9   45.19/9   47.02/9   47.53/9  
    ZŠ Kuncova                            6.35/6    2.23/10   8.21/9    4.31/12   5.16/10   4.34/11  12.02/13   1.37/12   1.43/8    0.51/14 
 10 Hniličková Amálie              51.59 10.32/13  12.54/12  21.17/9   25.48/9   31.08/11  35.37/10  47.46/10  49.17/10  51.03/10  51.59/10 
    ZŠ Kuncova                           10.32/13   2.22/9    8.23/10   4.31/12   5.20/11   4.29/10  12.09/14   1.31/11   1.46/10   0.56/15 
 11 Hladká Anna                    57.44  6.59/9   10.38/9   36.07/12  39.27/12  42.37/12  46.40/12  53.18/11  55.16/11  57.02/11  57.44/11 
    ZŠ Jílovská                           6.59/9    3.39/14  25.29/12   3.20/11   3.10/4    4.03/8    6.38/11   1.58/15   1.46/10   0.42/6  
 12 Hejnová Barbora                78.18  6.53/8   13.02/13  23.17/11  26.00/10  29.40/9   32.58/9   75.17/12  76.25/12  77.37/12  78.18/12 
    ZŠ Campanus                           6.53/8    6.09/15  10.15/11   2.43/5    3.40/6    3.18/5   42.19/15   1.08/5    1.12/1*   0.41/3  
 13 Šimlová Kateřina               89.04  6.47/7    9.12/7   62.39/13  65.33/13  72.27/13  79.12/13  84.57/13  86.24/13  88.19/13  89.04/13 
    ZŠ Jílovská                           6.47/7    2.25/13  53.27/13   2.54/10   6.54/14   6.45/14   5.45/8    1.27/10   1.55/12   0.45/9  
 14 Kolev Emma                     91.04  8.49/11  11.13/10  64.42/14  67.31/14  74.21/14  81.03/14  86.51/14  88.06/14  90.22/14  91.04/14 
    ZŠ Kuncova                            8.49/11   2.24/12  53.29/14   2.49/9    6.50/13   6.42/12   5.48/9    1.15/9    2.16/14   0.42/6  
 15 Bludská Magdaléna              95.03 12.51/14  15.14/14  68.43/15  71.28/15  78.23/15  85.06/15  90.54/15  92.08/15  94.17/15  95.03/15 
    ZŠ Jílovská                          12.51/14   2.23/10  53.29/14   2.45/7    6.55/15   6.43/13   5.48/9    1.14/8    2.09/13   0.46/10 
    Lepšová Tereza             DISK      10.36/    12.58/    20.58/    23.33/    29.26/         /    41.04/    42.21/    43.36/    44.20/   
    ZŠ Kuncova                           10.36/     2.22/     8.00/     2.35/     5.53/         /         /     1.17/     1.15/     0.44/   
    Kalašová Tereza            DISK      16.58/    19.53/    28.46/    34.03/    38.19/         /    83.16/    85.34/    87.05/    87.58/   
    ZŠ Petřiny sever                     16.58/     2.55/     8.53/     5.17/     4.16/         /         /     2.18/     1.31/     0.53/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D5-S        2.9km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-154     2-157     3-167     4-163     5-164     6-165     7-170     8-51      9-52    
  1 Housková Adéla                 28.18  5.11/2    6.46/2    8.45/3   14.23/3   17.15/2   20.38/1*  24.58/1*  26.03/1*  27.28/1*  28.18/1* 
    ZŠ Dobříš                             5.11/2    1.35/11   1.59/5    5.38/3    2.52/5    3.23/4    4.20/2    1.05/6    1.25/3    0.50/23 
  2 Havlíčková Veronika            29.14  5.03/1*   6.40/1*   8.12/1*  13.24/1*  16.08/1*  20.47/2   25.36/2   27.03/3   28.28/2   29.14/2  
    ZŠ Mukařov                            5.03/1*   1.37/12   1.32/1*   5.12/2    2.44/2    4.39/17   4.49/4    1.27/20   1.25/3    0.46/15 
  3 Berná Klára                    29.15  5.35/3    7.02/4    8.34/2   13.31/2   18.38/4   21.34/3   25.54/3   26.56/2   28.33/3   29.15/3  
    ZŠ Vítězslava Hálka                   5.35/3    1.27/6    1.32/1*   4.57/1*   5.07/16   2.56/1*   4.20/2    1.02/4    1.37/11   0.42/6  
  4 Šunková Berta                  31.16  5.37/4    7.00/3    8.53/4   15.11/4   17.40/3   21.55/4   27.09/4   28.57/4   30.25/4   31.16/4  
    ZŠ Mukařov                            5.37/4    1.23/4    1.53/4    6.18/5    2.29/1*   4.15/11   5.14/9    1.48/25   1.28/5    0.51/24 
  5 Matoušková Sára                32.55  5.59/8    7.31/7    9.16/5   18.00/6   21.39/6   25.02/5   29.11/5   30.27/5   32.17/5   32.55/5  
    ZŠ Vítězslava Hálka                   5.59/8    1.32/10   1.45/3    8.44/12   3.39/12   3.23/4    4.09/1*   1.16/16   1.50/17   0.38/1* 
  6 Šeborová Kateřina              35.04  8.14/15   9.38/14  11.44/11  19.10/8   21.57/7   25.40/6   31.10/6   32.34/6   34.21/6   35.04/6  
    ZŠ a MŠ Norská                        8.14/15   1.24/5    2.06/8    7.26/7    2.47/3    3.43/7    5.30/12   1.24/19   1.47/16   0.43/9  
  7 Syblíková Rozálie              35.15  6.53/9    9.07/10  11.34/9   17.32/5   21.24/5   25.58/7   31.23/7   32.43/7   34.28/7   35.15/7  
    ZŠ Vítězslava Hálka                   6.53/9    2.14/23   2.27/13   5.58/4    3.52/13   4.34/16   5.25/11   1.20/18   1.45/15   0.47/19 
  8 Vaughanová Sára                35.25  5.54/7    7.55/8   10.56/6   19.19/9   22.06/8   26.08/8   31.25/8   32.59/8   34.39/8   35.25/8  
    ZŠ Mukařov                            5.54/7    2.01/20   3.01/19   8.23/10   2.47/3    4.02/9    5.17/10   1.34/23   1.40/12   0.46/15 
  9 Dudlová Hana                   41.19  7.01/10   8.47/9   11.16/7   23.13/14  26.24/11  30.05/10  36.28/9   37.41/9   40.32/9   41.19/9  
    ZŠ Vítězslava Hálka                   7.01/10   1.46/17   2.29/14  11.57/15   3.11/7    3.41/6    6.23/15   1.13/12   2.51/25   0.47/19 
 10 Havlová Veronika               41.48 12.19/22  15.09/22  17.26/20  25.27/15  28.57/15  32.49/14  38.36/10  39.36/10  41.06/10  41.48/10 
    ZŠ Kostelec n. Č. lesy               12.19/22   2.50/25   2.17/11   8.01/9    3.30/10   3.52/8    5.47/13   1.00/2    1.30/7    0.42/6  
 11 Svobodová Ema                  43.20  7.50/13   9.21/11  11.34/9   18.14/7   24.05/9   28.23/9   40.02/12  41.03/12  42.31/11  43.20/11 
    ZŠ Vítězslava Hálka                   7.50/13   1.31/8    2.13/9    6.40/6    5.51/17   4.18/12  11.39/24   1.01/3    1.28/5    0.49/21 
 12 Malá Markéta                   43.42  7.12/11   9.28/13  12.49/14  23.07/13  27.22/12  32.28/13  39.10/11  40.47/11  42.58/12  43.42/12 
    ZŠ a MŠ Norská                        7.12/11   2.16/24   3.21/22  10.18/14   4.15/14   5.06/22   6.42/17   1.37/24   2.11/20   0.44/13 
 13 Staňková Magdaléna             45.18  9.52/19  11.31/19  14.01/18  22.00/10  25.36/10  30.28/11  42.10/13  43.24/13  44.39/13  45.18/13 
    ZŠ a MŠ Norská                        9.52/19   1.39/13   2.30/15   7.59/8    3.36/11   4.52/20  11.42/25   1.14/13   1.15/1*   0.39/3  
 14 Hüblová Agáta                  50.09  9.53/20  11.36/20  13.51/17  22.19/12  27.23/13  31.29/12  46.18/14  47.28/14  49.25/14  50.09/14 
    ZŠ Řevnice                            9.53/20   1.43/15   2.15/10   8.28/11   5.04/15   4.06/10  14.49/26   1.10/9    1.57/19   0.44/13 
 15 Hejduková Julie                52.06  7.29/12   9.22/12  11.23/8   37.14/20  40.31/19  43.42/16  48.40/15  49.51/15  51.25/15  52.06/15 
    ZŠ Svárov                             7.29/12   1.53/19   2.01/6   25.51/24   3.17/8    3.11/2    4.58/5    1.11/11   1.34/9    0.41/4  
 16 Votavová Anežka                53.26  5.38/5    7.07/5   11.58/12  22.12/11  28.34/14  45.24/19  50.32/18  51.26/18  52.48/16  53.26/16 
    ZŠ Zdeny Braunerové                   5.38/5    1.29/7    4.51/23  10.14/13   6.22/19  16.50/26   5.08/8    0.54/1*   1.22/2    0.38/1* 
 17 Šenková Barbora                54.22  8.13/14  10.25/16  13.23/16  25.32/16  37.03/17  42.09/15  49.51/17  51.10/16  53.33/17  54.22/17 
    ZŠ Řevnice                            8.13/14   2.12/22   2.58/17  12.09/17  11.31/25   5.06/22   7.42/19   1.19/17   2.23/22   0.49/21 
 18 Dvořáková Alena                55.18  8.24/16  10.10/15  12.28/13  33.48/18  36.43/16  43.58/17  48.58/16  51.24/17  54.35/18  55.18/18 
    ZŠ Dobříš                             8.24/16   1.46/17   2.18/12  21.20/21   2.55/6    7.15/24   5.00/7    2.26/26   3.11/26   0.43/9  
 19 Foglová Barbora                56.07 11.20/21  13.23/21  15.25/19  41.08/23  44.33/21  47.44/20  52.43/19  53.52/19  55.26/19  56.07/19 
    ZŠ Svárov                            11.20/21   2.03/21   2.02/7   25.43/23   3.25/9    3.11/2    4.59/6    1.09/7    1.34/9    0.41/4  
 20 Daňková Zuzana                 57.27  8.53/18  10.37/18  19.34/21  31.52/17  37.47/18  45.08/18  53.24/20  54.52/20  56.33/20  57.27/20 
    ZŠ Mukařov                            8.53/18   1.44/16   8.57/25  12.18/18   5.55/18   7.21/25   8.16/23   1.28/21   1.41/13   0.54/25 
 21 Mottlová Anna                  59.51 19.04/24  20.16/23  23.20/22  36.32/19  43.11/20  47.51/21  55.36/21  56.40/21  58.51/21  59.51/21 
    ZŠ Svárov                            19.04/24   1.12/3    3.04/21  13.12/20   6.39/21   4.40/18   7.45/20   1.04/5    2.11/20   1.00/26 
 22 Kulhánková Anna-Marie          62.08  8.50/17  10.30/17  13.14/15  38.30/21  45.06/22  49.56/22  57.42/22  58.57/22  61.25/22  62.08/22 
    ZŠ a MŠ Norská                        8.50/17   1.40/14   2.44/16  25.16/22   6.36/20   4.50/19   7.46/21   1.15/15   2.28/23   0.43/9  
 23 Remešová Eliška                63.39 23.07/25  24.15/24  27.17/23  40.27/22  47.13/23  52.07/23  59.45/23  60.59/23  62.53/23  63.39/23 
    ZŠ Svárov                            23.07/25   1.08/2    3.02/20  13.10/19   6.46/22   4.54/21   7.38/18   1.14/13   1.54/18   0.46/15 
 24 Stará Žofie                    70.10 17.58/23  26.21/25  29.20/24  41.21/24  53.05/24  57.37/24  65.40/24  66.50/24  69.27/24  70.10/24 
    ZŠ Řevnice                           17.58/23   8.23/26   2.59/18  12.01/16  11.44/26   4.32/14   8.03/22   1.10/9    2.37/24   0.43/9  
 25 Ornová Amélie                 101.47 41.17/26  42.12/26  49.01/26  78.11/25  87.31/25  92.02/25  98.26/25  99.35/25 101.05/25 101.47/25 
    ZŠ Svárov                            41.17/26   0.55/1*   6.49/24  29.10/25   9.20/23   4.31/13   6.24/16   1.09/7    1.30/7    0.42/6  
 26 Hezká Tereza                  105.50  5.44/6    7.15/6   32.49/25  82.08/26  91.28/26  96.01/26 101.50/26 103.20/26 105.04/26 105.50/26 
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    5.44/6    1.31/8   25.34/26  49.19/26   9.20/23   4.33/15   5.49/14   1.30/22   1.44/14   0.46/15 
    Doležalová Anna            DISK       6.52/         /    10.44/         /         /         /         /    31.22/    34.32/    35.15/   
    ZŠ Dobříš                             6.52/         /         /         /         /         /         /         /     3.10/     0.43/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D7-P        2.4km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-164     2-165     3-169     4-170     5-51      6-52    
  1 Malečková Hana                 13.19  3.09/1*   6.16/1*   8.38/1*  10.50/1*  11.36/1*  12.40/1*  13.19/1* 
    Gymnázium Opatov                      3.09/1*   3.07/9    2.22/1*   2.12/6    0.46/1*   1.04/1*   0.39/7  
  2 Křístková Veronika             14.48  4.06/2    7.02/3   10.17/2   11.57/2   12.57/2   14.10/2   14.48/2  
    Lauderovy školy                       4.06/2    2.56/8    3.15/3    1.40/1*   1.00/7    1.13/3    0.38/3  
  3 Hermanová Aino                 16.13  4.11/3    7.05/4   10.45/3   12.52/3   14.05/3   15.33/3   16.13/3  
    GJK                                   4.11/3    2.54/7    3.40/6    2.07/4    1.13/17   1.28/15   0.40/10 
  4 Polívková Beáta                17.13  5.39/20   8.30/13  11.44/4   13.41/4   14.50/4   16.18/4   17.13/4  
    Křesanské gymnázium                  5.39/20   2.51/6    3.14/2    1.57/2    1.09/13   1.28/15   0.55/27 
  5 Přikrylová Tereza              17.24  5.20/14   7.54/5   12.09/8   14.30/7   15.25/5   16.44/5   17.24/5  
    Gymnázium Nad Alejí                   5.20/14   2.34/2    4.15/13   2.21/10   0.55/2    1.19/7    0.40/10 
  6 Folprechtová Julie             17.26  5.23/16   8.02/6   12.16/11  14.32/10  15.30/7   16.50/6   17.26/6  
    ZŠ Kuncova                            5.23/16   2.39/3    4.14/12   2.16/7    0.58/4    1.20/9    0.36/2  
  7 Krejčí Barbora                 17.32  4.55/10   8.09/8   12.16/11  14.34/11  15.34/8   16.53/8   17.32/7  
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové                4.55/10   3.14/10   4.07/11   2.18/9    1.00/7    1.19/7    0.39/7  
  8 Bizzuto Valerie                17.40  5.20/14   8.10/9   12.08/7   14.31/9   15.27/6   16.50/6   17.40/8  
    Gymnázium Nad Alejí                   5.20/14   2.50/4    3.58/9    2.23/11   0.56/3    1.23/13   0.50/25 
  9 Krabsová Anna                  17.53  5.15/12   8.05/7   12.06/6   14.30/7   15.59/10  17.12/9   17.53/9  
    ZŠ Kuncova                            5.15/12   2.50/4    4.01/10   2.24/12   1.29/23   1.13/3    0.41/14 
 10 Gacková Viktorie               17.57  5.17/13   8.41/14  12.09/8   14.26/5   15.48/9   17.17/10  17.57/10 
    ZŠ Petřiny sever                      5.17/13   3.24/12   3.28/5    2.17/8    1.22/22   1.29/17   0.40/10 
 11 Grosmanová Anežka              18.13  5.00/11   8.24/11  12.19/13  14.29/6   16.07/11  17.27/11  18.13/11 
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové                5.00/11   3.24/12   3.55/8    2.10/5    1.38/24   1.20/9    0.46/22 
 12 Dvořáková Natálie              19.34  4.28/7    6.55/2   12.46/14  16.27/13  17.25/12  18.50/12  19.34/12 
    Gymnázium Opatov                      4.28/7    2.27/1*   5.51/20   3.41/18   0.58/4    1.25/14   0.44/15 
 13 Zlatníková Petra               21.16  5.26/17   8.45/15  14.07/15  18.01/15  19.01/14  20.38/14  21.16/13 
    ZŠ Jílovská                           5.26/17   3.19/11   5.22/17   3.54/20   1.00/7    1.37/19   0.38/3  
 13 Dvořáková Veronika             21.16  4.43/9    8.25/12  12.14/10  15.40/12  19.32/15  20.38/14  21.16/13 
    Křesanské gymnázium                  4.43/9    3.42/17   3.49/7    3.26/16   3.52/27   1.06/2    0.38/3  
 15 Müllerová Hana                 21.18  5.37/18  10.00/19  15.40/19  17.40/14  18.52/13  20.34/13  21.18/15 
    ZŠ Pod Marjánkou                      5.37/18   4.23/19   5.40/18   2.00/3    1.12/15   1.42/20   0.44/15 
 16 Velenská Barbora               22.23  4.23/6   12.08/21  16.48/21  19.18/20  20.29/20  21.51/17  22.23/16 
    Gymnázium Budějovická                 4.23/6    7.45/24   4.40/14   2.30/14   1.11/14   1.22/12   0.32/1* 
 17 Vlachynská Lilian              22.27  4.21/5   12.00/20  16.45/20  19.13/19  20.27/19  21.48/16  22.27/17 
    Gymnázium Budějovická                 4.21/5    7.39/22   4.45/16   2.28/13   1.14/20   1.21/11   0.39/7  
 18 Sverenyáková Emma              22.35  4.32/8   12.16/23  16.57/22  19.31/21  20.43/21  21.57/18  22.35/18 
    Nový PORG                             4.32/8    7.44/23   4.41/15   2.34/15   1.12/15   1.14/5    0.38/3  
 19 Křístková Viktorie             22.45  4.16/4    8.20/10  11.44/4   19.52/22  20.51/22  22.05/19  22.45/19 
    Lauderovy školy                       4.16/4    4.04/18   3.24/4    8.08/27   0.59/6    1.14/5    0.40/10 
 20 Aleva Lenka                    23.47  5.38/19   9.13/16  15.10/17  18.59/16  20.12/16  23.03/20  23.47/20 
    Nový PORG                             5.38/19   3.35/14   5.57/22   3.49/19   1.13/17   2.51/25   0.44/15 
 21 Studenovská Zuzana             23.51  5.40/21   9.20/17  15.11/18  19.06/18  20.13/17  23.05/21  23.51/21 
    Gymnázium Nad Alejí                   5.40/21   3.40/16   5.51/20   3.55/21   1.07/10   2.52/26   0.46/22 
 22 Marjanovičová Klára            23.52  5.42/22   9.21/18  15.06/16  19.05/17  20.13/17  23.07/22  23.52/22 
    Gymnázium Nad Alejí                   5.42/22   3.39/15   5.45/19   3.59/22   1.08/11   2.54/27   0.45/20 
 23 Mlčková Marika                 27.17  6.52/25  12.10/22  18.09/23  23.31/23  24.44/23  26.33/23  27.17/23 
    Nový PORG                             6.52/25   5.18/21   5.59/23   5.22/24   1.13/17   1.49/21   0.44/15 
 24 Blahová Karolína               32.01  6.03/23  15.22/24  23.18/24  28.03/24  29.20/24  31.16/24  32.01/24 
    Gymnázium Opatov                      6.03/23   9.19/26   7.56/25   4.45/23   1.17/21   1.56/22   0.45/20 
 25 Lantsoghtová Lucie Linda       41.52 19.35/27  24.52/27  32.32/25  38.27/25  39.35/25  41.08/25  41.52/25 
    ZŠ Kuncova                           19.35/27   5.17/20   7.40/24   5.55/25   1.08/11   1.33/18   0.44/15 
 26 Voborová Lucie                 46.08  8.37/26  16.40/25  34.54/26  40.54/26  42.52/26  45.19/26  46.08/26 
    ZŠ Marjánka                           8.37/26   8.03/25  18.14/26   6.00/26   1.58/25   2.27/23   0.49/24 
 27 Obeidová Sára                  48.10  6.46/24  16.41/26  38.34/27  42.07/27  44.33/27  47.18/27  48.10/27 
    ZŠ Petřiny sever                      6.46/24   9.55/27  21.53/27   3.33/17   2.26/26   2.45/24   0.52/26 
    Wasserbauerová Tereza      DISK           /         /         /   112.58/   115.26/   119.42/   121.41/   
    ZŠ Kuncova                                /         /         /         /     2.28/     4.16/     1.59/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D7-S        3.3km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-150     2-154     3-155     4-158     5-162     6-163     7-167     8-151     9-170    10-51     11-52    
  1 Bambousková Julie              20.50  1.26/1*   3.44/1*   4.15/1*   6.58/1*   9.46/1*  12.03/1*  15.32/1*  16.38/1*  18.26/1*  19.12/1*  20.18/1*  20.50/1* 
    Gymnázium Dobříš                      1.26/1*   2.18/1*   0.31/1*   2.43/3    2.48/1*   2.17/1*   3.29/1*   1.06/2    1.48/1*   0.46/1*   1.06/1*   0.32/1* 
  2 Maříková Alžběta               26.10  1.44/2    4.41/2    5.22/2    8.13/3   13.00/4   15.42/3   19.52/2   21.13/2   23.32/2   24.22/2   25.34/2   26.10/2  
    ZŠ Řevnice                            1.44/2    2.57/11   0.41/4    2.51/4    4.47/13   2.42/4    4.10/2    1.21/4    2.19/6    0.50/3    1.12/5    0.36/5  
  3 Havlová Tereza                 27.06  1.51/4    4.51/6    5.58/6    8.49/5   12.50/3   16.01/4   20.56/4   22.18/4   24.24/3   25.14/3   26.24/3   27.06/3  
    ZŠ Kostelec n. Č. lesy                1.51/4    3.00/12   1.07/20   2.51/4    4.01/7    3.11/8    4.55/7    1.22/6    2.06/4    0.50/3    1.10/3    0.42/18 
  4 Kohoutová Zdeňka               27.56  2.18/12   5.01/8    5.54/5    9.10/6   15.09/9   17.40/7   22.05/6   23.07/6   25.10/5   26.03/5   27.22/4   27.56/4  
    Gymnázium Kladno                      2.18/12   2.43/6    0.53/11   3.16/9    5.59/17   2.31/2    4.25/4    1.02/1*   2.03/3    0.53/5    1.19/7    0.34/2  
  5 Housková Barbora               28.20  1.58/6    6.45/16   7.36/14  10.41/11  14.23/6   17.01/5   21.34/5   22.55/5   24.51/4   25.46/4   27.28/5   28.20/5  
    Gymnázium Dobříš                      1.58/6    4.47/21   0.51/10   3.05/7    3.42/2    2.38/3    4.33/6    1.21/4    1.56/2    0.55/8    1.42/23   0.52/26 
  6 Svobodová Adriana              30.11  2.27/14   5.08/9    6.03/8    8.36/4   14.27/7   18.31/9   22.57/9   25.16/9   27.30/8   28.25/8   29.36/6   30.11/6  
    ZŠ Řevnice                            2.27/14   2.41/5    0.55/14   2.33/2    5.51/16   4.04/13   4.26/5    2.19/18   2.14/5    0.55/8    1.11/4    0.35/3  
  7 Šáchová Magda                  30.16  4.18/22   7.01/18   7.47/16  11.58/14  15.40/10  18.39/10  22.51/7   24.11/7   27.26/7   28.20/6   29.39/7   30.16/7  
    Gymnázium Dobříš                      4.18/22   2.43/6    0.46/5    4.11/12   3.42/2    2.59/7    4.12/3    1.20/3    3.15/21   0.54/7    1.19/7    0.37/7  
  8 Magazu Annabelle               30.24  2.19/13   4.52/7    7.36/14  10.28/9   14.13/5   17.30/6   22.56/8   25.04/8   27.25/6   28.24/7   29.45/8   30.24/8  
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    2.19/13   2.33/3    2.44/25   2.52/6    3.45/4    3.17/10   5.26/11   2.08/14   2.21/8    0.59/12   1.21/12   0.39/10 
  9 Kašparová Alžběta              30.51  2.17/11   4.49/4    5.29/3    8.01/2   11.57/2   14.47/2   20.21/3   21.46/3   27.48/9   28.54/9   30.14/9   30.51/9  
    Gymnázium Dobříš                      2.17/11   2.32/2    0.40/2    2.32/1*   3.56/5    2.50/5    5.34/12   1.25/7    6.02/25   1.06/17   1.20/11   0.37/7  
 10 Baxová Kateřina                34.09  2.02/7    4.45/3    5.59/7   10.07/7   16.14/11  22.04/13  27.19/10  28.49/10  31.13/10  32.12/10  33.31/10  34.09/10 
    2. ZŠ a MŠ Beroun                     2.02/7    2.43/6    1.14/22   4.08/11   6.07/19   5.50/18   5.15/9    1.30/8    2.24/10   0.59/12   1.19/7    0.38/9  
 11 Vejražková Anna                36.40  2.04/8    5.55/14   6.49/12  11.22/12  16.56/13  21.59/12  28.07/12  30.57/11  33.23/11  34.28/11  35.56/11  36.40/11 
    ZŠ Kralupy nad Vltavou                2.04/8    3.51/18   0.54/12   4.33/14   5.34/14   5.03/16   6.08/16   2.50/23   2.26/11   1.05/16   1.28/16   0.44/20 
 12 Paierová Jana                  37.59  2.04/8    5.52/13   6.38/11  10.22/8   14.58/8   18.11/8   29.42/13  31.54/12  34.35/12  35.49/12  37.18/12  37.59/12 
    Gymnázium Kladno                      2.04/8    3.48/16   0.46/5    3.44/10   4.36/11   3.13/9   11.31/21   2.12/15   2.41/13   1.14/22   1.29/18   0.41/14 
 13 Pilátová Rozálie               38.03  1.46/3    4.50/5    5.44/4   10.35/10  16.14/11  24.45/15  30.25/14  32.09/13  34.56/13  35.52/13  37.23/13  38.03/13 
    ZŠ a MŠ Norská                        1.46/3    3.04/13   0.54/12   4.51/17   5.39/15   8.31/22   5.40/13   1.44/10   2.47/16   0.56/10   1.31/19   0.40/11 
 13 Leinweberová Julie             38.03  2.52/18   7.56/22   9.27/20  12.33/15  17.10/14  20.06/11  27.54/11  32.51/14  35.11/14  36.04/14  37.28/14  38.03/13 
    ZŠ Řevnice                            2.52/18   5.04/23   1.31/23   3.06/8    4.37/12   2.56/6    7.48/17   4.57/26   2.20/7    0.53/5    1.24/14   0.35/3  
 15 Romová Magda                   38.29  4.26/23   7.13/19   7.53/17  18.19/21  22.15/21  25.34/16  30.57/15  33.02/15  35.28/15  36.26/15  37.48/15  38.29/15 
    Gymnázium Dobříš                      4.26/23   2.47/9    0.40/2   10.26/24   3.56/5    3.19/11   5.23/10   2.05/13   2.26/11   0.58/11   1.22/13   0.41/14 
 16 Pilchová Sofia                 39.26  3.15/19   6.55/17   7.54/18  14.23/18  18.29/16  25.56/18  31.43/16  33.27/16  36.09/16  37.10/16  38.45/16  39.26/16 
    ZŠ Vítězslava Hálka                   3.15/19   3.40/15   0.59/16   6.29/20   4.06/8    7.27/21   5.47/14   1.44/10   2.42/15   1.01/15   1.35/21   0.41/14 
 17 Velebová Kristýna              42.15  3.38/20   9.43/23  10.47/22  15.16/19  21.46/20  25.53/17  33.43/17  35.23/17  38.52/17  39.58/17  41.31/17  42.15/17 
    2. ZŠ a MŠ Beroun                     3.38/20   6.05/24   1.04/17   4.29/13   6.30/21   4.07/14   7.50/18   1.40/9    3.29/22   1.06/17   1.33/20   0.44/20 
 18 Kovandová Kamila               45.10  2.38/16   5.30/12   6.25/10  12.43/16  21.00/17  31.12/21  36.19/18  38.33/18  41.22/18  42.33/18  44.26/18  45.10/18 
    Dvořákovo gymnázium a SOŠE            2.38/16   2.52/10   0.55/14   6.18/19   8.17/24  10.12/24   5.07/8    2.14/17   2.49/18   1.11/20   1.53/24   0.44/20 
 19 Márová Kateřina                45.31  9.12/26  13.00/24  13.47/23  20.26/22  24.33/22  31.58/22  37.45/19  39.30/19  42.11/19  43.11/19  44.47/19  45.31/19 
    ZŠ a MŠ Norská                        9.12/26   3.48/16   0.47/9    6.39/21   4.07/9    7.25/20   5.47/14   1.45/12   2.41/13   1.00/14   1.36/22   0.44/20 
 20 Neuerová Anna                  49.20  1.54/5    6.01/15   7.07/13  14.02/17  21.19/19  31.04/20  39.53/20  42.25/20  45.12/20  47.24/20  48.39/20  49.20/20 
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    1.54/5    4.07/20   1.06/19   6.55/22   7.17/22   9.45/23   8.49/19   2.32/21   2.47/16   2.12/26   1.15/6    0.41/14 
 21 Geffertová Agáta               50.08  3.52/21   7.48/21   9.00/19  16.43/20  21.05/18  24.38/14  42.54/21  45.14/21  47.35/21  48.23/21  49.32/21  50.08/21 
    ZŠ Řevnice                            3.52/21   3.56/19   1.12/21   7.43/23   4.22/10   3.33/12  18.16/26   2.20/19   2.21/8    0.48/2    1.09/2    0.36/5  
 22 Dávidíková Agáta               53.44  2.51/17   5.29/11   6.15/9   11.25/13  17.30/15  30.36/19  44.55/22  47.34/22  50.37/22  51.45/22  53.04/22  53.44/22 
    ZŠ a MŠ Norská                        2.51/17   2.38/4    0.46/5    5.10/18   6.05/18  13.06/25  14.19/24   2.39/22   3.03/20   1.08/19   1.19/7    0.40/11 
 23 Botková Josefína               60.25  2.32/15   7.31/20   9.56/21  21.30/24  29.02/23  33.56/23  49.02/23  51.29/23  56.24/23  57.42/23  59.45/23  60.25/23 
    ZŠ Kostelec n. Č. lesy                2.32/15   4.59/22   2.25/24  11.34/25   7.32/23   4.54/15  15.06/25   2.27/20   4.55/23   1.18/24   2.03/26   0.40/11 
 24 Vlašaná Karolína               61.12  2.09/10   5.24/10  14.38/24  32.28/26  38.38/25  43.47/25  52.49/25  55.02/25  57.52/24  59.04/24  60.30/24  61.12/24 
    ZŠ Dobříš                             2.09/10   3.15/14   9.14/26  17.50/26   6.10/20   5.09/17   9.02/20   2.13/16   2.50/19   1.12/21   1.26/15   0.42/18 
 25 Ratajová Jolana                68.59  8.50/25  15.09/25  16.13/25  20.59/23  29.50/24  36.39/24  49.11/24  53.09/24  65.19/25  66.40/25  68.08/25  68.59/25 
    ZŠ a MŠ Norská                        8.50/25   6.19/25   1.04/17   4.46/16   8.51/25   6.49/19  12.32/22   3.58/24  12.10/26   1.21/25   1.28/16   0.51/25 
 26 Rumlová Eliška                 98.40  7.58/24  19.29/26  20.15/26  24.48/25  42.03/26  72.35/26  85.09/26  89.09/26  94.39/26  95.56/26  97.54/26  98.40/26 
    Gymnázium Kladno                      7.58/24  11.31/26   0.46/5    4.33/14  17.15/26  30.32/26  12.34/23   4.00/25   5.30/24   1.17/23   1.58/25   0.46/24 
    Barešová Michaela          DISK           /     8.04/     9.42/    26.31/    41.28/         /         /         /         /         /         /    96.24/   
    2. ZŠ a MŠ Beroun                         /         /     1.38/    16.49/    14.57/         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D9-P        3.3km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-167     2-162     3-161     4-160     5-159     6-158     7-157     8-154     9-153    10-170    11-51     12-52    
  1 Štraitová Jolana               20.39  3.41/1*   7.12/2    8.58/2   10.19/2   11.14/1*  11.47/1*  13.40/1*  14.33/1*  16.04/1*  18.14/1*  19.01/1*  20.02/1*  20.39/1* 
    Gymnázium Budějovická                 3.41/1*   3.31/4    1.46/2    1.21/1*   0.55/1*   0.33/3    1.53/1*   0.53/5    1.31/5    2.10/2    0.47/1*   1.01/1*   0.37/6  
  2 Tichá Dorotea                  20.58  3.41/1*   6.48/1*   8.30/1*   9.55/1*  11.29/2   12.00/2   14.10/2   14.56/2   16.23/2   18.26/2   19.15/2   20.21/2   20.58/2  
    GJK                                   3.41/1*   3.07/1*   1.42/1*   1.25/2    1.34/13   0.31/1*   2.10/5    0.46/1*   1.27/1*   2.03/1*   0.49/3    1.06/4    0.37/6  
  3 Jedličková Kristýna            22.30  4.20/3    7.41/3    9.49/3   11.17/3   12.17/3   12.50/3   15.02/3   15.50/3   17.17/3   19.50/3   20.51/3   21.53/3   22.30/3  
    ZŠ Campanus                           4.20/3    3.21/2    2.08/5    1.28/4    1.00/4    0.33/3    2.12/6    0.48/3    1.27/1*   2.33/5    1.01/14   1.02/2    0.37/6  
  4 Nekvasilová Tereza             24.23  5.52/7    9.27/6   11.16/6   12.46/6   14.30/6   15.04/6   17.12/6   18.04/5   19.38/5   21.54/4   22.43/4   23.47/4   24.23/4  
    GJK                                   5.52/7    3.35/5    1.49/3    1.30/5    1.44/15   0.34/6    2.08/4    0.52/4    1.34/6    2.16/3    0.49/3    1.04/3    0.36/4  
  5 Švecová Karolína               24.55  4.23/4    7.47/4   10.35/5   12.01/4   13.01/4   13.32/4   15.28/4   16.15/4   19.18/4   22.27/6   23.15/5   24.22/5   24.55/5  
    Gymnázium Budějovická                 4.23/4    3.24/3    2.48/9    1.26/3    1.00/4    0.31/1*   1.56/2    0.47/2    3.03/17   3.09/11   0.48/2    1.07/6    0.33/1* 
  6 Koubová Hana                   25.01  4.44/5    8.42/5   10.33/4   12.12/5   14.22/5   14.59/5   17.03/5   18.14/6   19.44/6   22.20/5   23.17/6   24.23/6   25.01/6  
    Gymnázium Jana Nerudy                 4.44/5    3.58/8    1.51/4    1.39/9    2.10/18   0.37/7    2.04/3    1.11/10   1.30/3    2.36/6    0.57/10   1.06/4    0.38/10 
  7 Víšková Veronika               28.57  4.55/6   10.51/8   13.08/7   14.43/7   18.06/9   18.39/8   20.56/8   22.04/8   23.34/7   26.19/7   27.13/7   28.21/7   28.57/7  
    Gymnázium Opatov                      4.55/6    5.56/15   2.17/6    1.35/7    3.23/22   0.33/3    2.17/7    1.08/8    1.30/3    2.45/8    0.54/7    1.08/7    0.36/4  
  8 Solarová Tereza                29.24  6.25/8   10.07/7   14.02/8   15.50/8   17.23/7   18.15/7   20.37/7   21.56/7   23.45/8   26.44/8   27.34/8   28.47/8   29.24/8  
    Gymnázium Jana Nerudy                 6.25/8    3.42/6    3.55/14   1.48/11   1.33/12   0.52/15   2.22/8    1.19/12   1.49/8    2.59/10   0.50/5    1.13/8    0.37/6  
  9 Mrázková Štěpánka              30.46  7.54/13  12.29/10  15.11/10  17.02/10  18.03/8   18.50/9   21.47/9   22.54/9   25.17/9   27.55/9   28.48/9   30.12/9   30.46/9  
    Arcibiskupské gymnázium               7.54/13   4.35/12   2.42/8    1.51/12   1.01/6    0.47/14   2.57/10   1.07/7    2.23/10   2.38/7    0.53/6    1.24/12   0.34/2  
 10 Kotenová Barbora               32.12  7.45/12  12.07/9   14.36/9   16.29/9   18.24/10  19.08/10  22.31/10  23.40/10  25.22/10  29.00/10  30.02/10  31.27/10  32.12/10 
    Gymnázium Opatov                      7.45/12   4.22/9    2.29/7    1.53/13   1.55/16   0.44/11   3.23/11   1.09/9    1.42/7    3.38/13   1.02/15   1.25/13   0.45/19 
 11 Matějková Yvona                35.49 12.48/15  16.36/14  19.34/14  21.09/14  23.23/13  24.07/13  26.39/11  27.37/11  30.04/11  32.51/11  33.46/11  35.07/11  35.49/11 
    Gymnázium Opatov                     12.48/15   3.48/7    2.58/11   1.35/7    2.14/19   0.44/11   2.32/9    0.58/6    2.27/11   2.47/9    0.55/8    1.21/9    0.42/16 
 12 Rubešová Michaela              37.55  7.44/11  12.56/11  15.51/11  18.41/11  20.10/11  21.17/11  26.55/12  28.25/12  32.24/12  34.53/12  35.52/12  37.15/12  37.55/12 
    Gymnázium Opatov                      7.44/11   5.12/13   2.55/10   2.50/21   1.29/11   1.07/21   5.38/17   1.30/13   3.59/20   2.29/4    0.59/12   1.23/11   0.40/12 
 13 Pacáková Simona                38.55  8.31/14  13.00/13  18.43/13  20.50/13  23.26/14  24.18/14  29.00/14  30.13/13  32.30/13  36.01/13  37.00/13  38.21/13  38.55/13 
    Nový PORG                             8.31/14   4.29/10   5.43/17   2.07/14   2.36/21   0.52/15   4.42/13   1.13/11   2.17/9    3.31/12   0.59/12   1.21/9    0.34/2  
 14 Teršl Anna                     41.05  6.31/9   17.19/15  21.07/15  23.21/15  24.45/15  25.25/15  29.00/14  30.55/15  33.23/15  37.51/14  38.47/14  40.27/14  41.05/14 
    ZŠ Campanus                           6.31/9   10.48/22   3.48/13   2.14/15   1.24/9    0.40/10   3.35/12   1.55/16   2.28/12   4.28/14   0.56/9    1.40/17   0.38/10 
 15 Málková Juliana                41.15  7.22/10  12.59/12  17.55/12  20.19/12  21.55/12  23.34/12  28.21/13  30.13/13  33.03/14  38.00/15  39.02/15  40.35/15  41.15/15 
    Arcibiskupské gymnázium               7.22/10   5.37/14   4.56/15   2.24/16   1.36/14   1.39/23   4.47/15   1.52/14   2.50/13   4.57/15   1.02/15   1.33/14   0.40/12 
 16 Čomorová Sofie                 62.56 12.48/15  20.32/16  30.47/17  33.45/17  35.02/16  35.47/16  46.25/18  48.37/18  51.42/18  58.28/16  59.32/16  62.13/16  62.56/16 
    Nový PORG                            12.48/15   7.44/18  10.15/18   2.58/22   1.17/8    0.45/13  10.38/20   2.12/19   3.05/18   6.46/18   1.04/18   2.41/20   0.43/17 
 17 Podpierová Tereza              70.26 16.55/18  21.29/17  33.07/19  34.38/18  35.39/17  36.36/17  44.17/17  46.41/17  49.48/16  66.15/18  67.42/18  69.38/17  70.26/17 
    Gymnázium Nad Alejí                  16.55/18   4.34/11  11.38/21   1.31/6    1.01/6    0.57/17   7.41/18   2.24/21   3.07/19  16.27/22   1.27/22   1.56/19   0.48/21 
 18 Havlíková Magda                71.42 17.06/19  23.34/19  27.10/16  30.15/16  38.31/19  39.10/19  43.52/16  45.45/16  50.19/17  64.55/17  66.16/17  70.51/18  71.42/18 
    Gymnázium Nad Alejí                  17.06/19   6.28/17   3.36/12   3.05/23   8.16/23   0.39/9    4.42/13   1.53/15   4.34/21  14.36/21   1.21/21   4.35/23   0.51/22 
 19 Kosová Sára                    74.23 14.46/17  22.34/18  32.53/18  35.42/19  37.06/18  37.43/18  48.14/19  50.43/19  53.45/19  70.19/19  71.50/19  73.37/19  74.23/19 
    Gymnázium Nad Alejí                  14.46/17   7.48/19  10.19/19   2.49/20   1.24/9    0.37/7   10.31/19   2.29/22   3.02/15  16.34/23   1.31/23   1.47/18   0.46/20 
 20 Vaňousová Eliška               75.13 23.25/23  36.59/23  47.40/21  49.23/21  51.25/21  52.34/21  57.42/21  61.00/21  66.38/20  71.52/20  72.58/20  74.32/20  75.13/20 
    ZŠ Petřiny sever                     23.25/23  13.34/23  10.41/20   1.43/10   2.02/17   1.09/22   5.08/16   3.18/23   5.38/22   5.14/16   1.06/19   1.34/15   0.41/14 
 21 Machalíková Marie              79.28 23.19/22  29.20/21  34.37/20  37.19/20  39.35/20  40.37/20  56.58/20  58.53/20  68.32/21  75.42/21  76.57/21  78.35/21  79.28/21 
    ZŠ Petřiny sever                     23.19/22   6.01/16   5.17/16   2.42/17   2.16/20   1.02/19  16.21/23   1.55/16   9.39/23   7.10/20   1.15/20   1.38/16   0.53/23 
 22 Rybínová Libuše                84.55 18.00/20  26.54/20  52.55/22  55.39/22  56.36/22  57.39/22  68.30/22  70.39/22  73.40/22  80.25/22  81.27/22  84.12/22  84.55/22 
    Nový PORG                            18.00/20   8.54/20  26.01/23   2.44/18   0.57/2    1.03/20  10.51/22   2.09/18   3.01/14   6.45/17   1.02/15   2.45/21   0.43/17 
 23 Mrázová Julie                  88.53 21.56/21  30.52/22  56.50/23  59.38/23  60.37/23  61.35/23  72.23/23  74.35/23  77.37/23  84.23/23  85.21/23  88.12/23  88.53/23 
    Nový PORG                            21.56/21   8.56/21  25.58/22   2.48/19   0.59/3    0.58/18  10.48/21   2.12/19   3.02/15   6.46/18   0.58/11   2.51/22   0.41/14 
    Kusá Pavlína               DISK      39.52/    33.26/    20.21/    12.38/    10.56/    26.47/     7.46/     6.14/     3.05/    43.36/    44.36/    46.04/    46.45/   
    ZŠ Marjánka                          39.52/         /         /         /         /    15.51/         /         /         /    40.31/     1.00/     1.28/     0.41/   
    Justová Markéta            DISK      28.11/    49.48/         /    78.22/    81.10/    82.31/    89.35/    92.07/    96.04/   106.12/   108.22/   111.32/   113.25/   
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové               28.11/    21.37/         /         /     2.48/     1.21/     7.04/     2.32/     3.57/    10.08/     2.10/     3.10/     1.53/   
    Krejzová Mia               DISK           /         /         /         /         /         /         /    37.38/         /    71.07/    98.16/         /   107.47/   
    ZŠ Petřiny sever                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    27.09/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D9-S        3.4km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-151     3-154     4-155     5-158     6-162     7-163     8-165     9-168    10-170    11-51     12-52    
  1 Pavlíčková Hana                25.00  2.23/1*   3.34/1*   5.39/1*   6.20/1*   8.42/1*  12.18/2   14.45/1*  17.06/1*  19.02/1*  22.12/1*  23.08/1*  24.22/1*  25.00/1* 
    ZŠ Kralupy nad Vltavou                2.23/1*   1.11/1*   2.05/2    0.41/5    2.22/2    3.36/2    2.27/1*   2.21/2    1.56/2    3.10/5    0.56/1*   1.14/2    0.38/2  
  2 Arnoštová Veronika             26.37  2.39/2    3.55/2    5.54/2    6.30/2    8.56/2   12.16/1*  17.11/2   19.17/2   21.11/2   23.48/2   24.45/2   25.58/2   26.37/2  
    Gymnázium Dobříš                      2.39/2    1.16/2    1.59/1*   0.36/1*   2.26/3    3.20/1*   4.55/3    2.06/1*   1.54/1*   2.37/1*   0.57/2    1.13/1*   0.39/3  
  3 Jirasová Anežka                32.13  3.23/3    5.57/3    8.38/3    9.28/3   12.27/3   17.21/3   20.32/3   23.32/3   26.08/3   29.18/3   30.23/3   31.39/3   32.13/3  
    Gymnázium Dobříš                      3.23/3    2.34/6    2.41/5    0.50/7    2.59/4    4.54/6    3.11/2    3.00/7    2.36/8    3.10/5    1.05/5    1.16/4    0.34/1* 
  4 Vlašaná Michaela               36.11  3.38/4    6.16/4    9.00/4    9.54/4   12.57/4   17.40/4   24.48/4   27.37/4   29.57/4   32.59/4   34.04/4   35.31/4   36.11/4  
    ZŠ Dobříš                             3.38/4    2.38/7    2.44/6    0.54/8    3.03/5    4.43/4    7.08/8    2.49/5    2.20/5    3.02/2    1.05/5    1.27/7    0.40/6  
  5 Dobešová Marie                 48.05 10.03/6   13.57/6   16.11/6   16.51/6   20.02/6   25.11/5   32.08/5   34.42/5   36.55/5   44.17/5   45.31/5   47.22/5   48.05/5  
    ZŠ Kostelec n. Č. lesy               10.03/6    3.54/8    2.14/3    0.40/3    3.11/6    5.09/7    6.57/7    2.34/4    2.13/4    7.22/8    1.14/8    1.51/8    0.43/7  
  6 Kořínková Pavlína              49.16  9.19/5   11.30/5   13.58/5   14.45/5   17.59/5   31.20/6   37.23/6   40.27/6   43.01/6   46.06/6   47.08/6   48.33/6   49.16/6  
    Gymnázium Dobříš                      9.19/5    2.11/5    2.28/4    0.47/6    3.14/7   13.21/8    6.03/6    3.04/8    2.34/7    3.05/3    1.02/3    1.25/6    0.43/7  
  7 Kulhánková Bára                49.36 21.21/7   23.23/7   27.05/7   27.45/7   30.06/7   33.48/7   38.59/7   41.23/7   43.30/7   46.38/7   47.42/7   48.57/7   49.36/7  
    Gymnázium Dobříš                     21.21/7    2.02/4    3.42/8    0.40/3    2.21/1*   3.42/3    5.11/4    2.24/3    2.07/3    3.08/4    1.04/4    1.15/3    0.39/3  
  8 Lorencová Jana                 57.12 25.26/8   27.06/8   30.01/8   30.37/8   34.34/8   39.21/8   45.21/8   48.19/8   50.40/8   53.59/8   55.10/8   56.33/8   57.12/8  
    Gymnázium Dobříš                     25.26/8    1.40/3    2.55/7    0.36/1*   3.57/8    4.47/5    6.00/5    2.58/6    2.21/6    3.19/7    1.11/7    1.23/5    0.39/3  
    Hovorková Alžběta          DISK           /     7.46/    10.44/    12.10/    16.49/    22.46/    27.54/    31.04/    33.52/    39.01/    40.16/    42.04/    42.54/   
    ZŠ Vrané nad Vltavou                      /         /     2.58/     1.26/     4.39/     5.57/     5.08/     3.10/     2.48/     5.09/     1.15/     1.48/     0.50/   
    Řídká Tereza               DISK           /    77.37/    12.16/    13.35/    20.27/    30.18/    60.33/         /         /    82.51/    84.31/    86.25/    87.10/   
    ZŠ Kralupy nad Vltavou                    /         /         /     1.19/     6.52/     9.51/    30.15/         /         /         /     1.40/     1.54/     0.45/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: DS-P        3.6km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-151     2-157     3-158     4-159     5-160     6-161     7-162     8-167     9-168    10-169    11-170    12-51     13-52    
  1 Poborská Eliška                22.33  2.42/4    4.05/1*   5.58/1*   6.33/1*   7.41/1*   9.18/1*  11.07/1*  14.45/1*  18.11/1*  19.02/1*  20.20/1*  21.05/1*  22.00/1*  22.33/1* 
    Gymnázium Arabská                     2.42/4    1.23/1*   1.53/1*   0.35/4    1.08/6    1.37/2    1.49/1*   3.38/3    3.26/1*   0.51/4    1.18/2    0.45/1*   0.55/1*   0.33/1* 
  2 Hovorková  Tereza              25.12  2.32/1*   4.16/2    6.25/3    7.07/3    8.02/3   10.00/3   12.38/2   16.33/2   20.02/2   21.17/2   22.39/2   23.37/2   24.37/2   25.12/2  
    Gymnázium Oty Pavla                   2.32/1*   1.44/2    2.09/4    0.42/11   0.55/1*   1.58/7    2.38/10   3.55/4    3.29/2    1.15/9    1.22/3    0.58/9    1.00/3    0.35/3  
  3 Smutná Anna Marie              25.45  2.38/3    4.25/3    6.19/2    6.51/2    7.47/2    9.22/2   14.48/6   17.58/4   21.28/4   22.18/4   23.30/3   24.15/3   25.11/3   25.45/3  
    Gymnázium Nad Alejí                   2.38/3    1.47/4    1.54/2    0.32/2    0.56/2    1.35/1*   5.26/25   3.10/1*   3.30/3    0.50/3    1.12/1*   0.45/1*   0.56/2    0.34/2  
  4 Titzová Adéla                  26.20  2.47/5    4.32/4    7.13/5    7.48/5    9.00/5   10.38/4   12.42/3   16.48/3   20.22/3   21.56/3   23.36/4   24.31/4   25.41/4   26.20/4  
    Arcibiskupské gymnázium               2.47/5    1.45/3    2.41/10   0.35/4    1.12/7    1.38/3    2.04/4    4.06/6    3.34/4    1.34/18   1.40/10   0.55/3    1.10/7    0.39/10 
  5 Šimšová Barbora                27.45  2.58/7    5.14/7    7.23/6    8.39/8    9.52/8   11.50/7   13.57/4   18.06/5   22.03/5   23.17/5   24.55/5   25.50/5   27.05/5   27.45/5  
    Gymnázium Opatov                      2.58/7    2.16/9    2.09/4    1.16/25   1.13/9    1.58/7    2.07/5    4.09/7    3.57/7    1.14/8    1.38/9    0.55/3    1.15/14   0.40/15 
  6 Tomaidesová Adéla Anna         28.35  2.54/6    5.19/8    7.25/7    8.06/6    9.10/6   11.23/5   14.39/5   18.50/6   22.38/6   23.34/6   25.38/6   26.40/6   27.52/6   28.35/6  
    Gymnázium Na Vítězné pláni            2.54/6    2.25/13   2.06/3    0.41/9    1.04/3    2.13/14   3.16/14   4.11/9    3.48/5    0.56/5    2.04/15   1.02/13   1.12/11   0.43/22 
  7 Dvořáková Hana                 28.36  3.49/11   5.40/9    7.56/9    8.39/8    9.51/7   11.48/6   15.37/7   18.59/7   23.35/7   24.23/7   25.49/7   26.46/7   27.57/7   28.36/7  
    Křesanské gymnázium                  3.49/11   1.51/6    2.16/6    0.43/12   1.12/7    1.57/6    3.49/21   3.22/2    4.36/13   0.48/1*   1.26/4    0.57/7    1.11/9    0.39/10 
  8 Švecová Anežka                 29.35  3.03/8    5.12/6    7.32/8    8.11/7   10.17/9   12.13/8   15.45/8   19.44/8   23.44/8   25.22/8   26.54/8   27.50/8   28.58/8   29.35/8  
    Gymnázium Budějovická                 3.03/8    2.09/8    2.20/7    0.39/8    2.06/25   1.56/5    3.32/20   3.59/5    4.00/9    1.38/22   1.32/6    0.56/5    1.08/6    0.37/6  
  9 Dědková Teodora                31.18  4.14/14   6.03/12   8.45/10  10.57/11  12.24/11  14.19/10  16.45/10  21.09/10  25.02/9   26.06/9   27.53/9   29.28/9   30.38/9   31.18/9  
    Arcibiskupské gymnázium               4.14/14   1.49/5    2.42/11   2.12/28   1.27/14   1.55/4    2.26/7    4.24/10   3.53/6    1.04/6    1.47/12   1.35/32   1.10/7    0.40/15 
 10 Kosíková Eliška                31.45  2.36/2    4.35/5    6.56/4    7.31/4    8.38/4   15.46/12  17.46/11  21.56/11  25.56/10  27.12/10  28.58/10  30.02/10  31.05/10  31.45/10 
    Gymnázium Jana Nerudy                 2.36/2    1.59/7    2.21/8    0.35/4    1.07/4    7.08/26   2.00/3    4.10/8    4.00/9    1.16/10   1.46/11   1.04/17   1.03/4    0.40/15 
 11 Vallová Kristýna               34.18  3.21/10   5.42/10   9.17/11  10.01/10  11.26/10  13.27/9   15.56/9   21.00/9   27.12/11  28.48/11  31.00/11  32.03/11  33.32/11  34.18/11 
    SPŠ stavební Josefa Gočára            3.21/10   2.21/11   3.35/16   0.44/13   1.25/13   2.01/9    2.29/8    5.04/16   6.12/17   1.36/19   2.12/18   1.03/15   1.29/21   0.46/24 
 12 Březinová Veronika             38.27  4.35/18   7.05/14  10.17/13  11.08/12  16.10/20  18.16/17  21.18/16  26.32/12  31.59/12  33.31/12  35.06/12  36.05/12  37.46/12  38.27/12 
    Gymnázium Budějovická                 4.35/18   2.30/15   3.12/13   0.51/15   5.02/34   2.06/12   3.02/12   5.14/17   5.27/16   1.32/14   1.35/8    0.59/10   1.41/25   0.41/19 
 13 Neveršilová Klára              39.37  4.51/20   7.25/15  12.27/21  13.34/20  15.15/17  18.03/16  25.15/20  29.46/15  33.45/13  35.25/13  36.56/13  37.53/13  39.00/13  39.37/13 
    SPŠ stavební Josefa Gočára            4.51/20   2.34/19   5.02/25   1.07/21   1.41/18   2.48/21   7.12/27   4.31/11   3.59/8    1.40/24   1.31/5    0.57/7    1.07/5    0.37/6  
 14 Pazderová Aneta                41.54  6.49/25   9.22/25  14.24/24  15.29/22  17.12/22  19.58/20  27.11/21  31.48/18  35.51/16  37.27/15  38.59/14  39.58/14  41.13/14  41.54/14 
    SPŠ dopravní                          6.49/25   2.33/16   5.02/25   1.05/19   1.43/19   2.46/20   7.13/28   4.37/12   4.03/11   1.36/19   1.32/6    0.59/10   1.15/14   0.41/19 
 15 Zelinková Klára                42.54  6.26/24   8.52/24  11.15/16  11.59/13  13.06/12  15.43/11  18.03/12  29.37/14  34.25/14  37.41/16  39.58/15  41.03/15  42.15/15  42.54/15 
    Gymnázium Na Vítězné pláni            6.26/24   2.26/14   2.23/9    0.44/13   1.07/4    2.37/17   2.20/6   11.34/29   4.48/15   3.16/32   2.17/24   1.05/19   1.12/11   0.39/10 
 16 Müllerová Eliška               43.34  3.07/9    5.51/11   9.59/12  12.25/17  14.09/13  16.41/14  25.10/18  29.54/16  36.23/17  38.20/17  40.13/16  41.17/16  42.49/16  43.34/16 
    Gymnázium Nad Alejí                   3.07/9    2.44/22   4.08/22   2.26/29   1.44/20   2.32/16   8.29/32   4.44/13   6.29/18   1.57/25   1.53/13   1.04/17   1.32/23   0.45/23 
 17 Leiblová Martina               44.01  5.27/23   8.31/23  12.06/20  12.59/18  16.05/19  18.59/19  22.05/17  27.55/13  35.49/15  37.20/14  40.21/17  41.31/17  43.09/17  44.01/17 
    SPŠ stavební Josefa Gočára            5.27/23   3.04/26   3.35/16   0.53/16   3.06/32   2.54/22   3.06/13   5.50/21   7.54/24   1.31/13   3.01/29   1.10/22   1.38/24   0.52/28 
 18 Havlíková Magdaléna            46.52  4.40/19   7.33/17  11.35/17  12.11/14  14.14/15  16.40/13  19.16/13  31.18/17  38.48/18  41.15/18  43.29/18  44.32/18  45.57/18  46.52/18 
    SPŠ stavební Josefa Gočára            4.40/19   2.53/23   4.02/21   0.36/7    2.03/24   2.26/15   2.36/9   12.02/30   7.30/21   2.27/27   2.14/21   1.03/15   1.25/19   0.55/30 
 19 Černá Aneta                    48.17 14.26/33  17.33/33  20.47/30  21.16/28  23.32/28  25.35/24  28.36/22  34.25/19  41.41/19  42.53/19  45.05/19  46.17/19  47.38/19  48.17/19 
    Gymnázium Arabská                    14.26/33   3.07/27   3.14/15   0.29/1*   2.16/30   2.03/11   3.01/11   5.49/20   7.16/20   1.12/7    2.12/18   1.12/23   1.21/16   0.39/10 
 20 Houžvičková Magda              50.49  8.38/28  11.01/26  14.13/23  15.09/21  16.23/21  18.25/18  20.22/14  37.36/23  42.23/20  45.42/20  48.01/20  49.00/20  50.12/20  50.49/20 
    Gymnázium Nad Alejí                   8.38/28   2.23/12   3.12/13   0.56/17   1.14/10   2.02/10   1.57/2   17.14/34   4.47/14   3.19/33   2.19/26   0.59/10   1.12/11   0.37/6  
 21 Budínská Linda                 52.53  5.22/21   7.42/19  13.10/22  16.24/25  18.01/23  32.04/29  35.33/27  40.28/26  44.46/21  47.13/22  49.25/22  50.21/21  51.43/21  52.53/21 
    Gymnázium Jana Nerudy                 5.22/21   2.20/10   5.28/29   3.14/31   1.37/15  14.03/34   3.29/16   4.55/15   4.18/12   2.27/27   2.12/18   0.56/5    1.22/17   1.10/34 
 22 Červeňáková Livia              53.11  5.25/22   8.03/21  11.39/18  12.20/16  14.31/16  17.45/15  21.16/15  36.22/22  45.19/23  46.56/21  49.03/21  50.27/22  52.16/22  53.11/22 
    Nový PORG                             5.25/22   2.38/21   3.36/18   0.41/9    2.11/26   3.14/23   3.31/19  15.06/33   8.57/26   1.37/21   2.07/17   1.24/27   1.49/26   0.55/30 
 23 Valentová Magdalena            53.41  8.07/27  11.20/27  16.59/27  22.20/30  23.36/30  25.44/25  30.01/24  35.38/20  44.46/21  48.12/23  50.27/23  51.32/23  53.00/23  53.41/23 
    Křesanské gymnázium                  8.07/27   3.13/28   5.39/30   5.21/33   1.16/11   2.08/13   4.17/22   5.37/19   9.08/27   3.26/34   2.15/23   1.05/19   1.28/20   0.41/19 
 24 Uhlířová Hana                  56.19  4.32/17   7.27/16  11.14/15  12.17/15  14.13/14  27.25/26  32.50/26  40.54/27  48.31/24  50.10/24  53.08/25  54.10/24  55.40/24  56.19/24 
    Nový PORG                             4.32/17   2.55/24   3.47/20   1.03/18   1.56/23  13.12/33   5.25/24   8.04/24   7.37/22   1.39/23   2.58/28   1.02/13   1.30/22   0.39/10 
 25 Schierová Daniela              56.22  9.23/31  11.59/29  15.41/25  16.14/24  18.27/24  21.43/21  25.12/19  40.13/25  49.21/25  50.48/25  52.53/24  54.19/25  55.42/25  56.22/25 
    SZŠ Alšovo nábřeží                    9.23/31   2.36/20   3.42/19   0.33/3    2.13/27   3.16/24   3.29/16  15.01/32   9.08/27   1.27/12   2.05/16   1.26/28   1.23/18   0.40/15 
 26 Štolbová Eliška                57.50  4.27/16   7.58/20  10.59/14  15.45/23  20.21/26  27.53/27  32.40/25  38.01/24  51.54/27  52.43/27  54.37/26  56.03/26  57.14/26  57.50/26 
    Arcibiskupské gymnázium               4.27/16   3.31/30   3.01/12   4.46/32   4.36/33   7.32/31   4.47/23   5.21/18  13.53/33   0.49/2    1.54/14   1.26/28   1.11/9    0.36/5  
 27 Cooková Lauren                 60.50  8.54/29  11.27/28  16.29/26  17.40/26  19.18/25  22.01/22  29.18/23  35.59/21  49.52/26  51.17/26  55.35/27  57.15/27  59.59/27  60.50/27 
    SPŠ stavební Josefa Gočára            8.54/29   2.33/16   5.02/25   1.11/23   1.38/16   2.43/18   7.17/30   6.41/23  13.53/33   1.25/11   4.18/34   1.40/33   2.44/32   0.51/27 
 28 Hýbnerová Tereza               63.31  3.51/12   6.54/13  20.13/29  21.22/29  23.08/27  30.30/28  37.50/28  46.14/29  54.07/29  57.12/29  59.26/28  60.43/28  62.54/28  63.31/28 
    Střední zdravotnická škola            3.51/12   3.03/25  13.19/32   1.09/22   1.46/22   7.22/28   7.20/31   8.24/27   7.53/23   3.05/30   2.14/21   1.17/24   2.11/28   0.37/6  
 29 Polanecká Julie                64.33  9.18/30  13.56/31  18.19/28  20.50/27  23.32/28  36.07/31  39.37/30  44.31/28  53.47/28  55.54/28  59.42/29  60.49/29  63.41/29  64.33/29 
    Gymnázium Na Vítězné pláni            9.18/30   4.38/32   4.23/24   2.31/30   2.42/31  12.35/32   3.30/18   4.54/14   9.16/29   2.07/26   3.48/30   1.07/21   2.52/34   0.52/28 
 30 Krausová Jana                  71.56  4.23/15   8.26/22  24.40/31  31.06/32  32.28/32  36.07/31  39.35/29  54.24/31  61.20/30  64.09/31  66.55/30  68.23/30  70.55/30  71.56/30 
    Střední zdravotnická škola            4.23/15   4.03/31  16.14/33   6.26/34   1.22/12   3.39/25   3.28/15  14.49/31   6.56/19   2.49/29   2.46/27   1.28/31   2.32/31   1.01/33 
 31 Asimová Sára                   72.57 20.56/34  23.29/34  28.31/32  29.37/31  31.22/31  34.06/30  41.21/31  47.57/30  61.49/31  63.21/30  67.33/31  69.17/31  72.01/31  72.57/31 
    SPŠD Motol                           20.56/34   2.33/16   5.02/25   1.06/20   1.45/21   2.44/19   7.15/29   6.36/22  13.52/32   1.32/14   4.12/33   1.44/34   2.44/32   0.56/32 
 32 Capratová Aneta                73.21 11.57/32  16.51/32  30.06/33  31.24/33  33.03/33  40.34/33  47.35/33  56.03/33  63.58/32  67.07/33  69.24/32  70.50/32  72.46/32  73.21/32 
    Střední zdravotnická škola           11.57/32   4.54/33  13.15/31   1.18/26   1.39/17   7.31/30   7.01/26   8.28/28   7.55/25   3.09/31   2.17/24   1.26/28   1.56/27   0.35/3  
 33 Růžičková Barbora              75.01  4.10/13   7.37/18  11.56/19  13.15/19  15.29/18  22.51/23  46.31/32  54.43/32  64.54/33  66.26/32  70.33/33  71.51/33  74.14/33  75.01/33 
    SPŠD Motol                            4.10/13   3.27/29   4.19/23   1.19/27   2.14/29   7.22/28  23.40/33   8.12/25  10.11/31   1.32/14   4.07/31   1.18/25   2.23/30   0.47/25 
 34 Rubarzová Klára                95.04  6.53/26  12.41/30  32.07/34  33.20/34  35.33/34  42.54/34  66.34/34  74.47/34  84.56/34  86.28/34  90.35/34  91.55/34  94.15/34  95.04/34 
    SPŠD Motol                            6.53/26   5.48/34  19.26/34   1.13/24   2.13/27   7.21/27  23.40/33   8.13/26  10.09/30   1.32/14   4.07/31   1.20/26   2.20/29   0.49/26 
    Charvátová Nikola          DISK           /         /    44.51/    46.33/    50.38/         /    60.47/         /    76.33/    78.11/    81.10/    82.41/    86.52/    87.32/   
    Střední zdravotnická škola                /         /         /     1.42/     4.05/         /         /         /         /     1.38/     2.59/     1.31/     4.11/     0.40/   
    Holešovská Alice           DISK           /         /    40.33/    39.44/         /    34.42/         /         /         /    17.52/    12.33/     8.45/    62.26/    63.06/   
    GJK                                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    53.41/     0.40/   
    Doubková Emma              DISK       2.33/     4.08/     6.08/     6.39/         /     9.18/    13.26/    16.47/    20.09/    21.07/    22.24/    23.12/    24.15/    24.51/   
    SZŠ Alšovo nábřeží                    2.33/     1.35/     2.00/     0.31/         /         /     4.08/     3.21/     3.22/     0.58/     1.17/     0.48/     1.03/     0.36/   
    Balejová Veronika          DISK           /    31.04/    23.53/    20.04/    17.26/    15.40/    12.08/     7.51/         /         /    48.43/    49.37/    50.42/    51.20/   
    Gymnázium Na Vítězné pláni                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.54/     1.05/     0.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: DS-S        3.5km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-150     2-153     3-155     4-158     5-159     6-160     7-162     8-164     9-165    10-168    11-169    12-170    13-51     14-52    
  1 Kašparová Barbora              28.06  2.22/4    3.04/4    4.50/4    7.03/2    7.48/2    8.56/2   12.25/1*  16.23/1*  19.07/2   20.55/1*  22.05/1*  25.32/2   26.22/1*  27.27/1*  28.06/1* 
    Gymnázium Kladno                      2.22/4    0.42/1*   1.46/4    2.13/1*   0.45/7    1.08/2    3.29/1*   3.58/4    2.44/5    1.48/1*   1.10/4    3.27/12   0.50/3    1.05/1*   0.39/3  
  2 Baštová Julie                  28.25  2.49/8    3.37/5    5.20/5    8.14/5    8.47/5   10.13/5   14.48/3   18.32/3   20.58/3   22.46/2   23.44/2   25.31/1*  26.27/2   27.45/2   28.25/2  
    Gymnázium Dobříš                      2.49/8    0.48/3    1.43/1*   2.54/5    0.33/2    1.26/8    4.35/4    3.44/3    2.26/2    1.48/1*   0.58/2    1.47/2    0.56/5    1.18/4    0.40/6  
  3 Nentvichová Julie              29.12  1.49/3    2.43/3    4.27/3    7.07/3    7.58/3    9.20/3   13.15/2   16.42/2   19.04/1*  23.39/3   25.07/3   26.36/3   27.29/3   28.36/3   29.12/3  
    Gymnázium Dobříš                      1.49/3    0.54/6    1.44/2    2.40/3    0.51/10   1.22/5    3.55/2    3.27/1*   2.22/1*   4.35/11   1.28/8    1.29/1*   0.53/4    1.07/2    0.36/1* 
  4 Pelikánová Máša                30.57  1.34/1*   2.26/1*   4.18/2    7.13/4    8.05/4    9.30/4   14.50/4   18.48/4   22.12/4   24.31/4   25.54/4   27.42/4   28.51/4   30.19/4   30.57/4  
    Gymnázium Kladno                      1.34/1*   0.52/5    1.52/5    2.55/6    0.52/11   1.25/7    5.20/6    3.58/4    3.24/8    2.19/7    1.23/7    1.48/3    1.09/8    1.28/10   0.38/2  
  5 Chalupová Aneta                33.50  3.16/12   4.03/7    7.15/9   10.03/8   10.45/7   12.02/6   16.49/5   20.58/5   24.37/6   26.45/6   28.04/5   30.21/5   31.38/5   33.05/5   33.50/5  
    Dvořákovo gymnázium a SOŠE            3.16/12   0.47/2    3.12/11   2.48/4    0.42/6    1.17/4    4.47/5    4.09/6    3.39/10   2.08/6    1.19/6    2.17/8    1.17/10   1.27/8    0.45/11 
  6 Popová Kateřina                36.49  2.47/7    4.12/9    7.09/8   10.56/9   11.41/8   13.19/8   19.31/9   24.29/9   27.40/9   30.04/8   31.10/6   33.32/6   34.43/6   36.06/6   36.49/6  
    Dvořákovo gymnázium a SOŠE            2.47/7    1.25/10   2.57/10   3.47/11   0.45/7    1.38/11   6.12/7    4.58/9    3.11/7    2.24/8    1.06/3    2.22/9    1.11/9    1.23/6    0.43/9  
  7 Vítková Barbora                38.02  1.39/2    2.27/2    4.12/1*   6.31/1*   7.12/1*   8.20/1*  17.33/6   21.12/6   23.56/5   26.01/5   33.10/7   35.03/7   36.02/7   37.19/7   38.02/7  
    Gymnázium Kladno                      1.39/2    0.48/3    1.45/3    2.19/2    0.41/5    1.08/2    9.13/10   3.39/2    2.44/5    2.05/4    7.09/14   1.53/5    0.59/6    1.17/3    0.43/9  
  8 Baštová Julie                  38.11  2.39/5    3.49/6    6.33/7    9.55/6   13.14/9   14.56/9   18.56/8   23.09/7   25.38/7   32.38/9   33.23/8   35.15/8   36.04/8   37.32/8   38.11/8  
    Gymnázium Joachima Barranda           2.39/5    1.10/9    2.44/9    3.22/9    3.19/12   1.42/12   4.00/3    4.13/7    2.29/3    7.00/14   0.45/1*   1.52/4    0.49/1*   1.28/10   0.39/3  
  9 Pinčáková Barbora              39.25  2.56/9    4.05/8    6.31/6   10.00/7   10.34/6   12.07/7   18.31/7   23.15/8   25.47/8   27.50/7   34.19/9   36.30/9   37.19/9   38.46/9   39.25/9  
    Gymnázium Kladno                      2.56/9    1.09/8    2.26/7    3.29/10   0.34/3    1.33/10   6.24/8    4.44/8    2.32/4    2.03/3    6.29/13   2.11/7    0.49/1*   1.27/8    0.39/3  
 10 Sobotková Michaela             61.22  3.13/11   5.05/10  16.15/12  27.45/12  28.15/12  29.17/12  37.31/11  48.44/11  52.21/11  54.27/11  55.45/11  57.46/10  59.06/10  60.40/10  61.22/10 
    Gymnázium Dobříš                      3.13/11   1.52/11  11.10/14  11.30/12   0.30/1*   1.02/1*   8.14/9   11.13/12   3.37/9    2.06/5    1.18/5    2.01/6    1.20/12   1.34/12   0.42/7  
 11 Umlášková Klára                61.30  3.02/10   6.31/11   9.11/10  12.17/10  16.49/10  18.19/10  34.34/10  46.31/10  50.36/10  54.02/10  55.39/10  58.08/11  59.26/11  60.45/11  61.30/11 
    Gymnázium Dobříš                      3.02/10   3.29/12   2.40/8    3.06/7    4.32/13   1.30/9   16.15/11  11.57/14   4.05/11   3.26/10   1.37/10   2.29/10   1.18/11   1.19/5    0.45/11 
 12 Pavlů Hana                     65.26  2.46/6   10.59/13  13.07/11  16.21/11  20.54/11  22.16/11  38.35/12  50.28/12  54.38/12  58.00/12  59.34/12  62.11/12  63.19/12  64.44/12  65.26/12 
    Dvořákovo gymnázium a SOŠE            2.46/6    8.13/14   2.08/6    3.14/8    4.33/14   1.22/5   16.19/12  11.53/13   4.10/12   3.22/9    1.34/9    2.37/11   1.08/7    1.25/7    0.42/7  
 13 Šedinová Pavlína               95.37 10.26/14  11.26/14  19.34/14  41.21/13  42.07/13  45.06/13  64.13/13  73.01/13  78.44/13  83.20/13  85.22/13  89.49/13  91.36/13  94.10/13  95.37/13 
    SOŠ Český Brod-Liblice               10.26/14   1.00/7    8.08/12  21.47/13   0.46/9    2.59/13  19.07/14   8.48/10   5.43/14   4.36/12   2.02/12   4.27/13   1.47/14   2.34/14   1.27/13 
 14 Sláviková Kristýna            103.36  4.08/13   7.51/12  18.00/13  49.23/14  50.00/14  53.04/14  71.59/14  81.09/14  86.31/14  91.22/14  93.11/14  97.38/14  99.16/14 101.49/14 103.36/14 
    SOŠ Český Brod-Liblice                4.08/13   3.43/13  10.09/13  31.23/14   0.37/4    3.04/14  18.55/13   9.10/11   5.22/13   4.51/13   1.49/11   4.27/13   1.38/13   2.33/13   1.47/14 
    Lipinská Markéta           DISK      13.07/    14.03/    16.18/    23.07/    22.24/    25.33/    32.53/    50.47/    54.57/    57.27/    61.36/    64.24/    65.32/    68.32/    69.18/   
    Gymnázium Joachima Barranda          13.07/     0.56/     2.15/     6.49/         /     3.09/     7.20/    17.54/     4.10/     2.30/     4.09/     2.48/     1.08/     3.00/     0.46/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H3-P        1.9km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-152     2-156     3-166     4-151     5-51      6-52    
  1 Brandejs Hynek                 15.55  2.23/2    5.19/2    8.16/2   10.21/2   13.58/1*  15.11/1*  15.55/1* 
    ZŠ Petřiny sever                      2.23/2    2.56/2    2.57/3    2.05/2    3.37/2    1.13/3    0.44/4  
  2 Cink Kryštof                   19.51  3.36/8    8.02/9   11.13/5   14.40/4   17.51/2   19.13/2   19.51/2  
    ZŠ Jílovská                           3.36/8    4.26/8    3.11/5    3.27/5    3.11/1*   1.22/5    0.38/1* 
  3 Trefilík Vojtěch               22.21  2.28/3    7.08/5    9.57/4   14.27/3   19.28/3   21.31/3   22.21/3  
    ZŠ Pod Marjánkou                      2.28/3    4.40/9    2.49/2    4.30/9    5.01/4    2.03/10   0.50/10 
  4 Chmelík Kryštof                24.21  3.09/7    7.22/6   12.02/7   16.24/6   21.32/4   23.32/4   24.21/4  
    ZŠ Pod Marjánkou                      3.09/7    4.13/7    4.40/9    4.22/8    5.08/5    2.00/9    0.49/8  
  4 Müller Karel                   24.21  3.06/6    7.49/7   12.00/6   15.40/5   21.51/5   23.37/5   24.21/4  
    ZŠ Pod Marjánkou                      3.06/6    4.43/10   4.11/7    3.40/6    6.11/6    1.46/7    0.44/4  
  6 Lacina Kryštof                 28.27  1.54/1*   5.24/3    9.42/3   22.43/10  26.20/7   27.41/6   28.27/6  
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové                1.54/1*   3.30/5    4.18/8   13.01/10   3.37/2    1.21/4    0.46/7  
  7 Šporcl Matěj                   28.48  2.54/4    6.38/4   15.53/9   19.33/7   26.01/6   27.59/7   28.48/7  
    ZŠ Pod Marjánkou                      2.54/4    3.44/6    9.15/10   3.40/6    6.28/7    1.58/8    0.49/8  
  8 Kubový Ondřej                  30.47  4.46/9    7.58/8   17.55/11  21.18/9   27.59/8   30.02/8   30.47/8  
    ZŠ Pod Marjánkou                      4.46/9    3.12/3    9.57/11   3.23/4    6.41/8    2.03/10   0.45/6  
  9 Blažíček Matyᚠ               33.17  7.49/11  14.11/11  17.17/10  20.02/8   30.58/9   32.26/9   33.17/9  
    ZŠ Petřiny sever                      7.49/11   6.22/11   3.06/4    2.45/3   10.56/9    1.28/6    0.51/11 
 10 Bludský Vít                    48.33  5.23/10   8.37/10  12.04/8   27.02/11  46.49/10  47.53/10  48.33/10 
    ZŠ Jílovská                           5.23/10   3.14/4    3.27/6   14.58/11  19.47/10   1.04/1*   0.40/3  
 11 Bludský Hynek                  52.30  2.57/5    4.53/1*   7.04/1*   8.27/1*  50.46/11  51.52/11  52.30/11 
    ZŠ Jílovská                           2.57/5    1.56/1*   2.11/1*   1.23/1*  42.19/11   1.06/2    0.38/1* 
    Martaus Vojtěch            DISK      21.59/    16.27/         /         /         /         /    27.32/   
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové               21.59/         /         /         /         /         /         /   
    Křivánek Filip             DISK       2.55/    24.07/    18.39/    28.43/    36.05/    37.13/    38.04/   
    ZŠ Petřiny sever                      2.55/    21.12/         /    10.04/     7.22/     1.08/     0.51/   
    Drvoštěp Jan               DISK       5.28/    11.12/    15.56/         /    29.03/    30.22/    31.11/   
    ZŠ Petřiny sever                      5.28/     5.44/     4.44/         /         /     1.19/     0.49/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H3-S        1.9km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-152     2-156     3-166     4-151     5-51      6-52    
  1 Kofroň Jan                     13.53  2.16/5    4.51/3    7.20/4    8.55/3   11.44/1*  13.07/1*  13.53/1* 
    2. ZŠ a MŠ Beroun                     2.16/5    2.35/6    2.29/4    1.35/1*   2.49/1*   1.23/8    0.46/13 
  2 Piškule Štěpán                 13.58  3.04/17   5.03/6    7.15/3    9.00/4   12.03/2   13.25/2   13.58/2  
    ZŠ Vítězslava Hálka                   3.04/17   1.59/2    2.12/2    1.45/3    3.03/2    1.22/7    0.33/1* 
  3 Vrzáček Jonᚠ                 15.10  2.48/15   5.02/5    8.03/7    9.49/5   13.15/3   14.27/3   15.10/3  
    ZŠ Kralupy nad Vltavou                2.48/15   2.14/4    3.01/10   1.46/4    3.26/3    1.12/4    0.43/8  
  4 Pešek Jan                      15.48  2.25/8    5.04/7    7.43/6    9.50/6   13.40/4   15.07/4   15.48/4  
    ZŠ Mukařov                            2.25/8    2.39/7    2.39/7    2.07/8    3.50/5    1.27/10   0.41/4  
  5 Pinkr Josef                    17.10  2.21/7    6.22/11   9.12/10  11.04/8   15.01/5   16.27/5   17.10/5  
    ZŠ Chýně                              2.21/7    4.01/11   2.50/8    1.52/6    3.57/7    1.26/9    0.43/8  
  6 Krutský Vavřinec               20.16  2.02/2    3.55/1*   6.06/1*   7.56/1*  18.31/6   19.32/6   20.16/6  
    ZŠ Řevnice                            2.02/2    1.53/1*   2.11/1*   1.50/5   10.35/17   1.01/1*   0.44/10 
  7 Bolina Eduard                  21.29  2.41/11   5.42/8    8.42/9   11.30/9   19.12/7   20.42/7   21.29/7  
    ZŠ Řevnice                            2.41/11   3.01/9    3.00/9    2.48/10   7.42/14   1.30/12   0.47/15 
  8 Bydžovský Filip                22.18  2.16/5    6.30/12  10.17/11  15.55/13  20.02/8   21.32/8   22.18/8  
    ZŠ Mukařov                            2.16/5    4.14/14   3.47/15   5.38/19   4.07/8    1.30/12   0.46/13 
  9 Jiras František                23.37  3.45/19   6.07/9    8.38/8   10.35/7   21.22/9   22.55/9   23.37/9  
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    3.45/19   2.22/5    2.31/5    1.57/7   10.47/18   1.33/15   0.42/7  
 10 Balej Kosma                    25.05  2.59/16   8.21/16  12.01/14  16.41/14  22.07/10  24.09/10  25.05/10 
    ZŠ Řevnice                            2.59/16   5.22/16   3.40/14   4.40/16   5.26/12   2.02/20   0.56/22 
 11 Koukal Jan                     26.35  2.25/8    4.24/2    6.51/2    8.27/2   24.41/11  25.54/11  26.35/11 
    ZŠ Vítězslava Hálka                   2.25/8    1.59/2    2.27/3    1.36/2   16.14/22   1.13/5    0.41/4  
 12 Kofroň Ondřej                  28.08  2.46/13   9.34/18  17.06/20  21.16/18  25.38/13  27.20/12  28.08/12 
    2. ZŠ a MŠ Beroun                     2.46/13   6.48/20   7.32/21   4.10/13   4.22/10   1.42/17   0.48/17 
 13 Berný Jáchym                   28.27  3.51/20  11.36/20  15.53/18  18.28/15  26.10/14  27.40/13  28.27/13 
    ZŠ Vítězslava Hálka                   3.51/20   7.45/21   4.17/16   2.35/9    7.42/14   1.30/12   0.47/15 
 14 Pavel Vít                      28.32  3.31/18   7.05/13  10.28/12  13.20/11  25.26/12  27.44/14  28.32/14 
    ZŠ Řevnice                            3.31/18   3.34/10   3.23/12   2.52/11  12.06/20   2.18/22   0.48/17 
 15 Lukavský Vít                   29.21  5.38/21   9.39/19  15.44/17  20.04/17  26.15/15  28.26/15  29.21/15 
    ZŠ a MŠ Norská                        5.38/21   4.01/11   6.05/20   4.20/15   6.11/13   2.11/21   0.55/21 
 16 Kučera Jakub                   29.27  2.45/12   7.57/14  13.15/15  18.29/16  26.41/16  28.34/16  29.27/16 
    ZŠ Chýně                              2.45/12   5.12/15   5.18/18   5.14/18   8.12/16   1.53/19   0.53/20 
 17 Piškule František              29.48  2.13/4    4.57/4    7.29/5   11.31/10  27.52/17  29.09/17  29.48/17 
    ZŠ Vítězslava Hálka                   2.13/4    2.44/8    2.32/6    4.02/12  16.21/23   1.17/6    0.39/2  
 18 Schlindenbuch Noe              31.21  9.58/23  15.24/22  19.03/22  24.10/19  29.10/18  30.37/18  31.21/18 
    ZŠ Řevnice                            9.58/23   5.26/17   3.39/13   5.07/17   5.00/11   1.27/10   0.44/10 
 19 Benda Patrik                   31.46  2.00/1*   8.11/15  11.31/13  15.43/12  29.54/19  31.02/19  31.46/19 
    2. ZŠ a MŠ Beroun                     2.00/1*   6.11/18   3.20/11   4.12/14  14.11/21   1.08/2    0.44/10 
 20 Houška Matěj                   38.17  6.17/22  17.12/23  23.09/23  31.19/20  35.40/20  37.21/20  38.17/20 
    ZŠ Hostivice                          6.17/22  10.55/23   5.57/19   8.10/20   4.21/9    1.41/16   0.56/22 
 21 Šunka Hubert                   38.57  2.08/3    6.17/10  13.52/16  33.30/21  37.06/21  38.17/21  38.57/21 
    ZŠ Mukařov                            2.08/3    4.09/13   7.35/23  19.38/21   3.36/4    1.11/3    0.40/3  
 22 Tvrdková Sofie Anna            52.43  2.40/10   8.51/17  16.24/19  38.26/22  50.17/22  52.02/22  52.43/22 
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    2.40/10   6.11/18   7.33/22  22.02/22  11.51/19   1.45/18   0.41/4  
 23 Cipro Marian                   69.15  2.47/14  12.55/21  17.36/21  61.26/23  65.16/23  68.25/23  69.15/23 
    ZŠ Chýně                              2.47/14  10.08/22   4.41/17  43.50/23   3.50/5    3.09/23   0.50/19 
    Cipro Matouš               DISK       2.32/         /     8.42/    18.22/    22.54/    24.31/    25.12/   
    ZŠ Chýně                              2.32/         /         /     9.40/     4.32/     1.37/     0.41/   
    Zmek Josef                 DISK       6.05/    11.05/    13.35/    15.24/         /    34.07/    34.46/   
    ZŠ Chýně                              6.05/     5.00/     2.30/     1.49/         /         /     0.39/   
    Andrle Hynek               DISK       2.47/         /    13.30/    30.31/    33.56/    34.57/    35.36/   
    ZŠ Kostelec n. Č. lesy                2.47/         /         /    17.01/     3.25/     1.01/     0.39/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H5-P        2.4km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-152     2-60      3-154     4-157     5-167     6-166     7-165     8-168     9-170    10-51     11-52    
  1 Sedláček Patrik                14.04  1.40/1*   2.21/1*   3.27/1*   4.11/1*   5.13/1*   6.16/1*   7.28/1*   9.07/1*  11.40/1*  12.27/1*  13.26/1*  14.04/1* 
    ZŠ Mikoláše Alše                      1.40/1*   0.41/1*   1.06/1*   0.44/1*   1.02/1*   1.03/1*   1.12/1*   1.39/2    2.33/3    0.47/1*   0.59/1*   0.38/5  
  2 Brandejs Štěpán                16.53  1.56/4    2.57/3    4.12/3    5.31/4    6.54/4    8.15/2    9.31/2   11.11/2   14.05/2   15.02/2   16.14/2   16.53/2  
    ZŠ Petřiny sever                      1.56/4    1.01/5    1.15/4    1.19/6    1.23/3    1.21/5    1.16/2    1.40/3    2.54/5    0.57/4    1.12/5    0.39/9  
  3 Engel Adam                     17.05  1.52/2    2.47/2    4.01/2    5.07/2    6.23/2    8.52/3   10.10/3   12.04/3   14.27/3   15.20/3   16.27/3   17.05/3  
    ZŠ Petřiny sever                      1.52/2    0.55/3    1.14/3    1.06/4    1.16/2    2.29/9    1.18/3    1.54/6    2.23/1*   0.53/2    1.07/3    0.38/5  
  4 Horáček Martin                 18.12  2.21/6    3.10/5    4.23/5    5.14/3    6.38/3    9.20/4   10.42/4   12.40/4   15.25/4   16.30/4   17.40/4   18.12/4  
    ZŠ Pod Marjánkou                      2.21/6    0.49/2    1.13/2    0.51/2    1.24/4    2.42/11   1.22/4    1.58/7    2.45/4    1.05/8    1.10/4    0.32/1* 
  5 Svítil Martin                  20.38  3.06/8    4.10/7    5.31/6    6.28/6   10.00/7   11.06/7   12.40/5   14.18/5   18.04/5   18.59/5   20.04/5   20.38/5  
    ZŠ Campanus                           3.06/8    1.04/6    1.21/5    0.57/3    3.32/11   1.06/2    1.34/5    1.38/1*   3.46/10   0.55/3    1.05/2    0.34/2  
  6 Koten Vojtěch                  21.43  1.54/3    3.23/6    7.16/11   8.59/10  10.31/8   11.45/8   13.27/6   15.14/6   18.57/6   19.55/6   21.08/6   21.43/6  
    ZŠ Petřiny sever                      1.54/3    1.29/10   3.53/12   1.43/10   1.32/6    1.14/3    1.42/6    1.47/4    3.43/8    0.58/5    1.13/6    0.35/3  
  7 Endršt Jáchym                  27.15  3.38/10   4.56/10   6.27/9    7.38/8    9.08/5   10.41/6   19.12/9   21.05/9   24.10/9   25.21/8   26.36/8   27.15/7  
    ZŠ Jílovská                           3.38/10   1.18/9    1.31/8    1.11/5    1.30/5    1.33/7    8.31/13   1.53/5    3.05/6    1.11/10   1.15/7    0.39/9  
  8 Exner Tomᚠ                   32.08  2.28/7    4.27/8    6.06/7    7.31/7    9.18/6   10.38/5   15.45/8   17.47/7   20.17/7   21.23/7   22.43/7   32.08/8  
    ZŠ Jílovská                           2.28/7    1.59/12   1.39/9    1.25/7    1.47/10   1.20/4    5.07/12   2.02/8    2.30/2    1.06/9    1.20/8    9.25/13 
  9 Folprecht Lukᚠ               33.53  2.02/5    3.00/4    4.22/4    6.05/5   21.38/12  23.24/12  25.22/12  27.41/12  30.49/12  31.51/10  33.15/9   33.53/9  
    ZŠ Kuncova                            2.02/5    0.58/4    1.22/6    1.43/10  15.33/12   1.46/8    1.58/8    2.19/9    3.08/7    1.02/6    1.24/9    0.38/5  
 10 Hübner Vilém                   34.34  4.09/11   5.25/11   7.08/10   9.06/11  10.48/9   13.30/9   15.32/7   18.01/8   21.46/8   30.22/9   33.53/10  34.34/10 
    ZŠ Pod Marjánkou                      4.09/11   1.16/8    1.43/10   1.58/13   1.42/9    2.42/11   2.02/10   2.29/11   3.45/9    8.36/13   3.31/13   0.41/11 
 11 Řehák Daniel                   36.07  6.20/13   9.23/13  11.11/12  13.07/12  14.45/10  17.22/10  19.27/10  21.52/10  25.42/10  33.50/11  35.30/11  36.07/11 
    ZŠ Pod Marjánkou                      6.20/13   3.03/13   1.48/11   1.56/12   1.38/8    2.37/10   2.05/11   2.25/10   3.50/12   8.08/12   1.40/11   0.37/4  
 12 Diviš Marek                    40.17  6.02/12   7.48/12  15.34/13  17.11/13  18.43/11  21.26/11  23.12/11  25.57/11  29.44/11  37.41/12  39.35/12  40.17/12 
    ZŠ Pod Marjánkou                      6.02/12   1.46/11   7.46/13   1.37/9    1.32/6    2.43/13   1.46/7    2.45/13   3.47/11   7.57/11   1.54/12   0.42/12 
 13 Pajskr Štěpán                  44.12  3.34/9    4.42/9    6.09/8    7.41/9   28.56/13  30.28/13  32.28/13  35.00/13  40.59/13  42.01/13  43.34/13  44.12/13 
    ZŠ Jílovská                           3.34/9    1.08/7    1.27/7    1.32/8   21.15/13   1.32/6    2.00/9    2.32/12   5.59/13   1.02/6    1.33/10   0.38/5  
    Honzík Vojtěch             DISK       2.01/     3.27/     5.04/     6.29/     8.05/     9.24/    13.03/    16.05/    32.23/    31.21/    34.27/    35.10/   
    ZŠ Petřiny sever                      2.01/     1.26/     1.37/     1.25/     1.36/     1.19/     3.39/     3.02/    16.18/         /     3.06/     0.43/   
    Vondrák Štěpán             DISK       2.49/    21.36/         /    32.15/         /         /         /         /    45.48/    47.11/    48.48/    50.32/   
    ZŠ Pod Marjánkou                      2.49/    18.47/         /         /         /         /         /         /         /     1.23/     1.37/     1.44/   
    Ohanka Šimon               DISK       1.57/     5.35/     7.15/     8.09/     9.28/    10.54/    12.18/    13.59/    23.30/    24.23/         /    25.58/   
    ZŠ Petřiny sever                      1.57/     3.38/     1.40/     0.54/     1.19/     1.26/     1.24/     1.41/     9.31/     0.53/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H5-S        2.4km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-60      2-154     3-155     4-167     5-165     6-168     7-170     8-51      9-52    
  1 Skripnik Matouš                14.23  2.48/2    3.52/2    4.32/2    6.06/1*   8.07/1*   9.40/1*  12.00/1*  12.48/1*  13.53/1*  14.23/1* 
    ZŠ Řevnice                            2.48/2    1.04/1*   0.40/3    1.34/1*   2.01/2    1.33/1*   2.20/3    0.48/2    1.05/2    0.30/1* 
  2 Matys Ondřej                   16.25  2.33/1*   3.47/1*   4.27/1*   6.40/2    9.02/2   11.00/2   13.41/2   14.34/2   15.45/2   16.25/2  
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    2.33/1*   1.14/2    0.40/3    2.13/8    2.22/4    1.58/3    2.41/4    0.53/4    1.11/7    0.40/12 
  3 Baxa David                     17.25  3.09/3    4.35/3    5.08/3    7.30/3    9.44/3   12.37/3   14.49/3   15.43/3   16.42/3   17.25/3  
    2. ZŠ a MŠ Beroun                     3.09/3    1.26/7    0.33/1*   2.22/10   2.14/3    2.53/12   2.12/1*   0.54/5    0.59/1*   0.43/15 
  4 Hradil Michal                  19.14  3.23/5    4.44/4    5.27/4    7.32/4   10.26/4   13.48/5   16.35/4   17.29/4   18.40/4   19.14/4  
    ZŠ Hostivice                          3.23/5    1.21/5    0.43/6    2.05/7    2.54/5    3.22/15   2.47/5    0.54/5    1.11/7    0.34/3  
  5 Hrmo Jonᚠ                    21.29  4.04/7    5.50/7    6.41/6    8.27/5   11.30/5   13.41/4   18.28/5   19.25/5   20.50/5   21.29/5  
    ZŠ a MŠ Norská                        4.04/7    1.46/10   0.51/8    1.46/4    3.03/6    2.11/5    4.47/16   0.57/8    1.25/12   0.39/11 
  6 Porsch Jan                     22.39  5.48/12   7.39/10   8.39/10  10.43/9   13.58/7   16.55/6   19.51/6   20.54/6   22.03/6   22.39/6  
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    5.48/12   1.51/12   1.00/14   2.04/6    3.15/7    2.57/14   2.56/7    1.03/11   1.09/5    0.36/4  
  7 Ohnůtek Jiři                   24.38  3.14/4    5.00/5    7.20/8   11.34/10  15.12/9   17.54/7   21.48/8   22.51/7   24.01/7   24.38/7  
    ZŠ Řevnice                            3.14/4    1.46/10   2.20/21   4.14/17   3.38/10   2.42/11   3.54/12   1.03/11   1.10/6    0.37/6  
  7 Svoboda Fabián                 24.38 12.38/19  13.53/18  14.34/17  16.13/14  18.12/11  19.49/11  22.07/9   22.56/8   24.01/7   24.38/7  
    ZŠ Řevnice                           12.38/19   1.15/3    0.41/5    1.39/2    1.59/1*   1.37/2    2.18/2    0.49/3    1.05/2    0.37/6  
  9 Peckl Kryštof                  25.02  3.56/6    5.24/6    6.24/5    8.37/7   12.08/6   18.29/8   21.46/7   23.04/9   24.24/9   25.02/9  
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    3.56/6    1.28/8    1.00/14   2.13/8    3.31/9    6.21/21   3.17/8    1.18/17   1.20/11   0.38/10 
 10 Kuttelwascher Marek            26.04  4.18/9    9.29/13  10.12/13  12.35/12  16.39/10  19.11/10  23.00/10  24.03/10  25.20/10  26.04/10 
    ZŠ Hostivice                          4.18/9    5.11/21   0.43/6    2.23/11   4.04/12   2.32/9    3.49/10   1.03/11   1.17/9    0.44/18 
 11 Störzer Vít                    26.38  8.21/15   9.41/14  10.42/14  12.28/11  18.31/12  21.01/12  23.49/11  24.58/11  26.06/11  26.38/11 
    ZŠ a MŠ Norská                        8.21/15   1.20/4    1.01/17   1.46/4    6.03/16   2.30/8    2.48/6    1.09/15   1.08/4    0.32/2  
 12 Kubeček Tomᚠ                 28.23  4.10/8    6.37/9    8.07/9   10.34/8   14.34/8   18.47/9   24.06/12  25.35/12  27.25/12  28.23/12 
    ZŠ Dobříš                             4.10/8    2.27/15   1.30/20   2.27/13   4.00/11   4.13/18   5.19/18   1.29/21   1.50/21   0.58/21 
 13 Kučera Theodor                 32.49  4.23/10   5.55/8    6.54/7    8.36/6   24.13/15  26.17/15  30.08/14  30.55/14  32.13/13  32.49/13 
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    4.23/10   1.32/9    0.59/12   1.42/3   15.37/21   2.04/4    3.51/11   0.47/1*   1.18/10   0.36/4  
 14 Šucha Marek                    33.08 10.46/17  12.42/17  15.02/18  18.09/15  21.33/14  24.28/13  28.54/13  30.17/13  32.14/14  33.08/14 
    ZŠ Hostivice                         10.46/17   1.56/13   2.20/21   3.07/14   3.24/8    2.55/13   4.26/15   1.23/18   1.57/22   0.54/20 
 15 Svoboda David                  34.09 10.56/18  17.31/21  18.10/21  20.33/17  24.43/16  27.18/16  31.02/15  32.01/15  33.28/15  34.09/15 
    ZŠ Svárov                            10.56/18   6.35/22   0.39/2    2.23/11   4.10/13   2.35/10   3.44/9    0.59/9    1.27/14   0.41/14 
 16 Pilát Jaromír                  35.44 13.36/21  16.33/20  17.30/20  21.11/18  26.17/17  28.29/17  32.23/17  33.25/16  35.07/16  35.44/16 
    ZŠ a MŠ Norská                       13.36/21   2.57/19   0.57/11   3.41/16   5.06/15   2.12/6    3.54/12   1.02/10   1.42/19   0.37/6  
 17 Láznička Adam                  36.01  5.34/11   8.28/12   9.27/12  13.01/13  19.46/13  24.32/14  31.52/16  33.30/17  35.18/17  36.01/17 
    ZŠ Mukařov                            5.34/11   2.54/18   0.59/12   3.34/15   6.45/18   4.46/20   7.20/19   1.38/22   1.48/20   0.43/15 
 18 Jílek Adam                     39.02  6.14/13   8.10/11   9.10/11  22.27/20  29.05/19  31.28/18  35.28/18  36.44/18  38.19/18  39.02/18 
    ZŠ Svárov                             6.14/13   1.56/13   1.00/14  13.17/22   6.38/17   2.23/7    4.00/14   1.16/16   1.35/16   0.43/15 
 19 Zoubek Filip                   41.02 10.11/16  11.34/15  12.56/15  23.51/21  28.55/18  33.00/19  37.51/19  38.47/19  40.25/19  41.02/19 
    ZŠ a MŠ Norská                       10.11/16   1.23/6    1.22/19  10.55/21   5.04/14   4.05/17   4.51/17   0.56/7    1.38/18   0.37/6  
 20 Sedláček Filip                 67.43 12.55/20  15.34/19  16.30/19  21.24/19  32.19/20  36.35/20  64.00/20  65.07/20  66.42/20  67.43/20 
    ZŠ Svárov                            12.55/20   2.39/16   0.56/9    4.54/18  10.55/19   4.16/19  27.25/21   1.07/14   1.35/16   1.01/22 
 21 Chaloupka Adam                 71.55 16.58/22  19.39/22  20.35/22  25.33/22  36.33/21  40.36/21  68.13/21  69.36/21  71.10/21  71.55/21 
    ZŠ Svárov                            16.58/22   2.41/17   0.56/9    4.58/19  11.00/20   4.03/16  27.37/22   1.23/18   1.34/15   0.45/19 
 22 Duda Jiří                      75.33  8.11/14  12.17/16  13.28/16  19.22/16  47.29/22  62.23/22  72.04/22  73.27/22  74.53/22  75.33/22 
    ZŠ Mukařov                            8.11/14   4.06/20   1.11/18   5.54/20  28.07/22  14.54/22   9.41/20   1.23/18   1.26/13   0.40/12 
    Gešev Martin               DISK           /    15.25/         /    21.42/    52.50/         /    57.55/    59.13/    61.31/    62.19/   
    ZŠ Mukařov                                /         /         /         /    31.08/         /         /     1.18/     2.18/     0.48/   
    Nečas Jonᚠ               DISK      24.03/    33.11/    35.30/    41.31/    52.19/         /    66.57/    69.11/    70.39/    71.32/   
    ZŠ a MŠ Norská                       24.03/     9.08/     2.19/     6.01/    10.48/         /         /     2.14/     1.28/     0.53/   
    Novák Lukᚠ               DISK      20.13/         /         /    23.27/    49.13/    53.26/    58.25/    59.37/    61.43/    62.57/   
    ZŠ Svárov                            20.13/         /         /         /    25.46/     4.13/     4.59/     1.12/     2.06/     1.14/   
    Pastva Šimon               DISK      18.51/    22.22/    25.03/    27.52/         /         /         /         /    76.05/    77.10/   
    ZŠ Řevnice                           18.51/     3.31/     2.41/     2.49/         /         /         /         /         /     1.05/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H7-P        3.4km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-167     2-157     3-159     4-160     5-162     6-165     7-168     8-169     9-170    10-51     11-52    
  1 Elleder David                  22.29  4.32/3    5.56/3    7.56/2    8.51/1*  11.42/1*  15.25/1*  17.11/1*  18.44/1*  20.09/1*  20.56/1*  21.55/1*  22.29/1* 
    Arcibiskupské gymnázium               4.32/3    1.24/12   2.00/1*   0.55/1*   2.51/1*   3.43/1*   1.46/1*   1.33/14   1.25/2    0.47/1*   0.59/2    0.34/6  
  2 Tichý Hubert                   24.28  4.01/1*   5.21/1*   7.50/1*   9.06/2   13.29/3   17.42/2   19.31/2   20.33/2   21.58/2   22.53/2   23.55/2   24.28/2  
    GJK                                   4.01/1*   1.20/10   2.29/6    1.16/6    4.23/9    4.13/2    1.49/3    1.02/8    1.25/2    0.55/12   1.02/3    0.33/4  
  3 Jíra Filip                     26.32  4.17/2    5.33/2    8.07/3    9.07/3   13.13/2   19.15/4   21.40/4   22.33/3   23.55/3   24.46/3   25.57/3   26.32/3  
    ZŠ Antonína Čermáka                   4.17/2    1.16/8    2.34/7    1.00/2    4.06/7    6.02/14   2.25/13   0.53/2    1.22/1*   0.51/5    1.11/8    0.35/8  
  4 Skripnik Nikola                27.19  4.53/4    6.06/4    8.29/4    9.49/4   14.12/4   18.52/3   20.57/3   22.55/4   24.51/4   25.42/4   26.48/4   27.19/4  
    Arcibiskupské gymnázium               4.53/4    1.13/7    2.23/4    1.20/8    4.23/9    4.40/3    2.05/7    1.58/18   1.56/11   0.51/5    1.06/5    0.31/1* 
  5 Svítil Patrik                  30.03  5.06/6    6.17/6    8.44/5   10.21/5   17.54/8   22.44/6   24.31/6   25.42/5   27.29/5   28.21/5   29.26/5   30.03/5  
    ZŠ Campanus                           5.06/6    1.11/5    2.27/5    1.37/10   7.33/23   4.50/7    1.47/2    1.11/10   1.47/8    0.52/8    1.05/4    0.37/10 
  6 Kohoutek Vojtěch               30.53  7.39/14   8.51/11  11.31/9   12.43/6   17.36/7   22.20/5   24.17/5   26.30/6   28.07/6   29.02/6   30.15/6   30.53/6  
    GJK                                   7.39/14   1.12/6    2.40/9    1.12/5    4.53/12   4.44/5    1.57/5    2.13/21   1.37/6    0.55/12   1.13/10   0.38/13 
  7 Solar Adam                     31.03  8.22/15   9.25/14  11.32/10  13.10/8   16.25/5   23.38/8   25.48/8   26.47/8   28.29/7   29.20/7   30.28/7   31.03/7  
    Gymnázium Nad Alejí                   8.22/15   1.03/2    2.07/3    1.38/11   3.15/2    7.13/22   2.10/9    0.59/6    1.42/7    0.51/5    1.08/6    0.35/8  
  8 Kuttelwascher Adam             31.56  5.17/7    6.42/7   10.00/7   13.12/9   17.31/6   23.03/7   25.21/7   26.35/7   29.03/8   29.58/8   31.16/8   31.56/8  
    Gymnázium Nad Alejí                   5.17/7    1.25/15   3.18/15   3.12/17   4.19/8    5.32/10   2.18/12   1.14/12   2.28/20   0.55/12   1.18/13   0.40/17 
  9 Rundt Karel                    34.09  8.38/18   9.48/16  11.52/11  13.44/10  20.00/10  24.48/9   26.57/9   27.54/9   30.17/9   31.06/9   33.38/10  34.09/9  
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové                8.38/18   1.10/4    2.04/2    1.52/16   6.16/19   4.48/6    2.09/8    0.57/5    2.23/18   0.49/3    2.32/23   0.31/1* 
 10 Mujagić Damir                  34.11  7.20/13   8.44/10  12.06/12  15.32/12  19.34/9   25.37/10  27.31/10  28.41/10  31.12/10  32.09/10  33.29/9   34.11/10 
    ZŠ Kuncova                            7.20/13   1.24/12   3.22/16   3.26/20   4.02/6    6.03/15   1.54/4    1.10/9    2.31/21   0.57/15   1.20/14   0.42/21 
 11 Mlích Ondřej                   36.33  8.29/16   9.31/15  12.41/13  16.49/14  20.44/11  29.59/14  31.56/13  32.49/11  34.14/11  35.02/11  36.00/11  36.33/11 
    Nový PORG                             8.29/16   1.02/1*   3.10/12   4.08/21   3.55/4    9.15/24   1.57/5    0.53/2    1.25/2    0.48/2    0.58/1*   0.33/4  
 12 Šiml Václav                    38.11  5.41/8    8.10/9   13.50/15  14.59/11  21.46/13  28.02/12  30.29/12  33.36/12  35.09/12  36.02/12  37.37/12  38.11/12 
    ZŠ Jílovská                           5.41/8    2.29/20   5.40/23   1.09/4    6.47/20   6.16/19   2.27/14   3.07/23   1.33/5    0.53/9    1.35/18   0.34/6  
 13 Tejnecký David                 39.12  8.48/19  10.04/17  13.31/14  18.09/15  23.40/14  29.36/13  32.16/14  33.39/13  35.36/13  36.35/13  38.34/13  39.12/13 
    Nový PORG                             8.48/19   1.16/8    3.27/17   4.38/22   5.31/15   5.56/13   2.40/15   1.23/13   1.57/12   0.59/16   1.59/22   0.38/13 
 14 Janoušek Robin                 44.09  5.53/9   18.31/20  21.59/18  23.49/17  30.02/17  34.45/16  36.59/15  37.55/14  40.15/14  41.04/14  43.37/14  44.09/14 
    Nový PORG                             5.53/9   12.38/26   3.28/18   1.50/15   6.13/18   4.43/4    2.14/11   0.56/4    2.20/17   0.49/3    2.33/24   0.32/3  
 15 Všetula Lucas                  44.39  6.28/11   8.00/8   11.13/8   12.52/7   29.13/16  35.01/17  38.07/17  39.40/15  41.45/15  42.46/15  43.58/15  44.39/15 
    Nový PORG                             6.28/11   1.32/17   3.13/13   1.39/13  16.21/24   5.48/12   3.06/20   1.33/14   2.05/15   1.01/17   1.12/9    0.41/19 
 16 Rudolf Matyᚠ                 44.41  4.54/5    6.14/5    8.52/6   24.33/18  28.33/15  34.07/15  37.51/16  39.44/16  41.46/16  42.49/16  43.59/16  44.41/16 
    Gymnázium Nad Alejí                   4.54/5    1.20/10   2.38/8   15.41/24   4.00/5    5.34/11   3.44/21   1.53/16   2.02/14   1.03/18   1.10/7    0.42/21 
 17 Šverma Ondřej                  47.02 20.22/21  21.30/21  24.37/20  25.54/20  30.52/18  36.55/18  41.22/19  42.11/17  44.18/17  45.11/17  46.25/17  47.02/17 
    Gymnázium Nad Alejí                  20.22/21   1.08/3    3.07/11   1.17/7    4.58/13   6.03/15   4.27/24   0.49/1*   2.07/16   0.53/9    1.14/11   0.37/10 
 18 Walsh Michael Zak              50.06  6.21/10   9.06/13  24.43/21  25.45/19  31.28/19  38.05/19  41.04/18  43.03/18  46.05/18  47.47/18  49.28/18  50.06/18 
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové                6.21/10   2.45/23  15.37/25   1.02/3    5.43/16   6.37/21   2.59/18   1.59/19   3.02/24   1.42/23   1.41/19   0.38/13 
 19 Pánek Tomᚠ                   54.10 15.50/20  17.44/19  23.08/19  26.26/21  32.17/20  42.25/20  45.18/20  47.24/19  50.08/19  51.50/19  53.32/19  54.10/19 
    Gymnázium Nad Alejí                  15.50/20   1.54/18   5.24/20   3.18/18   5.51/17  10.08/25   2.53/16   2.06/20   2.44/22   1.42/23   1.42/20   0.38/13 
 20 Pajskr Jan                     57.51  8.29/16  10.57/18  14.12/16  16.00/13  21.13/12  26.17/11  29.10/11  51.00/20  52.50/20  55.44/20  57.10/20  57.51/20 
    ZŠ Jílovská                           8.29/16   2.28/19   3.15/14   1.48/14   5.13/14   5.04/8    2.53/16  21.50/26   1.50/9    2.54/26   1.26/17   0.41/19 
 21 Vacek Andrej                   62.46  6.30/12   9.00/12  14.30/17  23.32/16  41.17/22  47.38/21  50.43/21  52.37/21  55.02/21  55.55/21  61.58/21  62.46/21 
    Gymnázium Opatov                      6.30/12   2.30/21   5.30/22   9.02/23  17.45/25   6.21/20   3.05/19   1.54/17   2.25/19   0.53/9    6.03/26   0.48/26 
 22 Škaloud Jakub                  72.54 23.15/23  26.37/23  32.04/22  35.23/22  40.09/21  48.21/22  61.25/22  63.58/22  68.33/22  70.22/22  72.11/22  72.54/22 
    Gymnázium Opatov                     23.15/23   3.22/24   5.27/21   3.19/19   4.46/11   8.12/23  13.04/25   2.33/22   4.35/26   1.49/25   1.49/21   0.43/24 
 23 McMenamin Tomas Darren         83.51 27.28/24  30.10/24  35.56/23  57.00/24  63.51/23  70.06/23  74.07/23  77.31/23  80.36/24  81.47/23  83.11/23  83.51/23 
    ZŠ Kuncova                           27.28/24   2.42/22   5.46/24  21.04/25   6.51/22   6.15/18   4.01/22   3.24/25   3.05/25   1.11/19   1.24/15   0.40/17 
 24 Ret Tomᚠ                     86.02 60.48/26  62.12/26  64.56/26  66.34/25  69.49/24  75.04/24  77.17/24  78.29/24  80.24/23  81.59/24  85.25/24  86.02/24 
    ZŠ Kuncova                           60.48/26   1.24/12   2.44/10   1.38/11   3.15/2    5.15/9    2.13/10   1.12/11   1.55/10   1.35/21   3.26/25   0.37/10 
 25 Migdal Tomᚠ                  97.54 21.15/22  26.21/22  45.40/25  71.03/26  77.53/26  84.07/25  88.09/25  91.32/25  94.33/25  95.48/25  97.12/25  97.54/25 
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové               21.15/22   5.06/25  19.19/26  25.23/26   6.50/21   6.14/17   4.02/23   3.23/24   3.01/23   1.15/20   1.24/15   0.42/21 
 26 Krejčí Ondřej                 114.41 34.10/25  35.37/25  39.18/24  40.45/23  77.20/25  93.27/26 108.01/26 109.02/26 110.59/26 112.40/26 113.55/26 114.41/26 
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové               34.10/25   1.27/16   3.41/19   1.27/9   36.35/26  16.07/26  14.34/26   1.01/7    1.57/12   1.41/22   1.15/12   0.46/25 
    Doležal Karel              DISK           /    10.50/    44.05/    16.10/    56.10/         /         /         /    75.24/    77.10/    80.33/    82.24/   
    ZŠ Marjánka                               /         /    33.15/         /    40.00/         /         /         /         /     1.46/     3.23/     1.51/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H7-S        3.4km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-60      2-155     3-159     4-160     5-162     6-163     7-165     8-168     9-169    10-170    11-51     12-52    
  1 Jiras Jan                      21.14  2.31/1*   3.37/1*   5.47/1*   6.55/1*  10.07/1*  12.17/1*  15.04/1*  16.36/1*  17.28/1*  18.51/1*  19.38/1*  20.45/1*  21.14/1* 
    ZŠ Mníšek pod Brdy                    2.31/1*   1.06/1*   2.10/2    1.08/2    3.12/1*   2.10/1*   2.47/4    1.32/1*   0.52/1*   1.23/2    0.47/1*   1.07/2    0.29/1* 
  2 Geleta Šimon                   21.46  2.51/4    4.02/3    6.13/3    7.16/2   10.42/2   13.15/3   15.16/3   16.52/3   17.47/2   19.17/3   20.07/2   21.13/2   21.46/2  
    ZŠ Vrané nad Vltavou                  2.51/4    1.11/3    2.11/3    1.03/1*   3.26/2    2.33/3    2.01/1*   1.36/3    0.55/2    1.30/3    0.50/2    1.06/1*   0.33/2  
  3 Jiras Antonín                  24.14  2.47/3    3.59/2    6.04/2    7.23/3   10.53/3   13.04/2   15.11/2   16.45/2   17.52/3   19.09/2   22.16/3   23.24/3   24.14/3  
    Gymnázium Dobříš                      2.47/3    1.12/4    2.05/1*   1.19/3    3.30/3    2.11/2    2.07/2    1.34/2    1.07/5    1.17/1*   3.07/17   1.08/3    0.50/19 
  4 Hronza Štěpán                  28.28  3.25/7    4.39/6    7.33/5    9.14/4   12.47/4   17.23/4   20.54/4   22.45/4   23.53/4   25.29/4   26.28/4   27.47/4   28.28/4  
    ZŠ Dobříš                             3.25/7    1.14/5    2.54/6    1.41/5    3.33/4    4.36/11   3.31/10   1.51/5    1.08/6    1.36/4    0.59/8    1.19/7    0.41/15 
  5 Marhold Václav                 29.41  2.57/5    4.07/4    6.30/4   10.17/6   14.13/5   17.36/5   22.30/5   24.12/5   25.16/5   26.52/5   27.49/5   29.06/5   29.41/5  
    ZŠ Vrané nad Vltavou                  2.57/5    1.10/2    2.23/4    3.47/15   3.56/5    3.23/4    4.54/16   1.42/4    1.04/4    1.36/4    0.57/6    1.17/6    0.35/7  
  6 Španěl Benedikt                33.32  2.41/2    6.05/11   9.17/8   11.38/7   15.34/6   19.58/6   22.46/6   24.59/6   28.02/6   30.51/6   31.44/6   32.54/6   33.32/6  
    Gymnázium Dobříš                      2.41/2    3.24/19   3.12/7    2.21/9    3.56/5    4.24/9    2.48/5    2.13/10   3.03/18   2.49/18   0.53/4    1.10/4    0.38/10 
  7 Dragoun Matěj                  40.15  3.31/8    5.14/7   10.06/10  13.05/10  20.41/8   26.14/9   29.49/8   32.55/9   34.22/9   36.22/8   38.08/7   39.41/7   40.15/7  
    ZŠ Dobříš                             3.31/8    1.43/10   4.52/15   2.59/13   7.36/13   5.33/17   3.35/11   3.06/16   1.27/12   2.00/7    1.46/16   1.33/14   0.34/4  
  8 Valenta Martin                 43.20  4.41/15   6.33/12  10.34/12  12.36/8   25.07/12  29.00/11  32.02/11  34.46/11  37.07/11  39.51/10  40.57/8   42.46/8   43.20/8  
    Dvořákovo gymnázium a SOŠE            4.41/15   1.52/13   4.01/11   2.02/7   12.31/17   3.53/5    3.02/7    2.44/13   2.21/16   2.44/15   1.06/9    1.49/17   0.34/4  
  9 Čermák Vojtěch                 43.56  4.01/11   6.42/14  13.24/16  15.40/12  21.22/10  26.03/8   29.59/9   33.38/10  36.48/10  39.33/9   41.16/9   43.12/9   43.56/9  
    ZŠ a MŠ Norská                        4.01/11   2.41/18   6.42/18   2.16/8    5.42/8    4.41/12   3.56/15   3.39/19   3.10/20   2.45/16   1.43/15   1.56/20   0.44/17 
 10 Kořínek Vít                    49.33  4.50/16   6.45/15  12.14/15  17.35/14  31.32/16  35.59/14  38.50/13  40.56/13  44.03/13  46.50/12  47.45/11  48.55/10  49.33/10 
    Gymnázium Dobříš                      4.50/16   1.55/15   5.29/16   5.21/18  13.57/20   4.27/10   2.51/6    2.06/8    3.07/19   2.47/17   0.55/5    1.10/4    0.38/10 
 11 Dlouhý Jiří                    50.14 10.03/20  11.45/20  15.50/18  18.18/16  25.00/11  30.37/12  34.21/12  37.11/12  39.10/12  42.15/11  47.15/10  49.22/11  50.14/11 
    ZŠ a MŠ Norská                       10.03/20   1.42/9    4.05/12   2.28/11   6.42/11   5.37/18   3.44/14   2.50/14   1.59/14   3.05/19   5.00/19   2.07/21   0.52/20 
 12 Fortelka Jiří                  51.27  3.57/10   5.42/8    8.35/7   10.15/5   17.16/7   22.13/7   24.44/7   26.38/7   28.04/7   48.28/13  49.25/12  50.46/12  51.27/12 
    ZŠ Kostelec n. Č. lesy                3.57/10   1.45/11   2.53/5    1.40/4    7.01/12   4.57/16   2.31/3    1.54/6    1.26/11  20.24/20   0.57/6    1.21/9    0.41/15 
 13 Borl Filip                     52.48  4.19/14   5.51/9   10.22/11  12.57/9   37.01/20  41.49/21  45.01/20  47.06/18  48.03/17  49.57/15  50.47/14  52.10/13  52.48/13 
    ZŠ Kostelec n. Č. lesy                4.19/14   1.32/7    4.31/14   2.35/12  24.04/21   4.48/13   3.12/9    2.05/7    0.57/3    1.54/6    0.50/2    1.23/10   0.38/10 
 14 Nevoral Ondřej                 52.52  6.01/19   7.36/17  11.48/14  14.15/11  20.56/9   26.33/10  30.16/10  32.25/8   33.45/8   35.51/7   50.23/13  52.13/14  52.52/14 
    Gymnázium Kladno                      6.01/19   1.35/8    4.12/13   2.27/10   6.41/10   5.37/18   3.43/13   2.09/9    1.20/10   2.06/8   14.32/21   1.50/18   0.39/13 
 15 Friedel Matěj                  53.46  4.13/12   6.41/13  15.18/17  19.22/18  28.48/14  36.09/15  41.54/15  44.55/15  47.49/16  50.30/16  51.37/15  53.06/15  53.46/15 
    2. ZŠ a MŠ Beroun                     4.13/12   2.28/17   8.37/19   4.04/17   9.26/15   7.21/20   5.45/18   3.01/15   2.54/17   2.41/13   1.07/10   1.29/12   0.40/14 
 16 Volek Robin                    54.31  5.43/18   7.36/17  11.26/13  18.23/17  31.41/17  36.31/17  44.23/19  47.48/19  48.57/18  51.04/17  52.11/16  53.57/16  54.31/16 
    ZŠ Kostelec n. Č. lesy                5.43/18   1.53/14   3.50/10   6.57/20  13.18/19   4.50/14   7.52/19   3.25/17   1.09/7    2.07/9    1.07/10   1.46/16   0.34/4  
 17 Louša Vojtěch                  55.25  3.09/6    4.36/5    8.17/6   24.50/19  37.09/21  41.02/20  44.05/18  46.48/17  49.07/19  51.48/18  53.00/17  54.52/17  55.25/17 
    Dvořákovo gymnázium a SOŠE            3.09/6    1.27/6    3.41/9   16.33/21  12.19/16   3.53/5    3.03/8    2.43/12   2.19/15   2.41/13   1.12/13   1.52/19   0.33/2  
 18 Novák Matyᚠ                  58.32  3.36/9    8.55/19  26.18/21  30.17/21  36.48/19  40.41/19  49.15/21  51.32/20  52.50/20  55.02/19  56.16/18  57.48/18  58.32/18 
    Gymnázium Dobříš                      3.36/9    5.19/20  17.23/21   3.59/16   6.31/9    3.53/5    8.34/21   2.17/11   1.18/9    2.12/11   1.14/14   1.32/13   0.44/17 
 19 Kusák Jan                      60.24  4.15/13   6.04/10   9.41/9   16.27/13  29.39/15  34.34/13  42.26/16  45.51/16  47.00/15  49.09/14  58.12/19  59.32/19  60.24/19 
    ZŠ a MŠ Norská                        4.15/13   1.49/12   3.37/8    6.46/19  13.12/18   4.55/15   7.52/19   3.25/17   1.09/7    2.09/10   9.03/20   1.20/8    0.52/20 
 20 Hodan Filip                    67.14 13.31/21  19.29/21  25.17/20  28.57/20  34.01/18  38.03/18  43.14/17  52.51/21  61.14/21  63.54/20  65.04/20  66.37/20  67.14/20 
    ZŠ a MŠ Norská                       13.31/21   5.58/21   5.48/17   3.40/14   5.04/7    4.02/8    5.11/17   9.37/21   8.23/21   2.40/12   1.10/12   1.33/14   0.37/9  
 21 Schwamberger Jakub             77.48  5.36/17   7.34/16  16.19/19  18.12/15  26.21/13  36.12/16  39.52/14  43.40/14  45.16/14  72.25/21  75.45/21  77.13/21  77.48/21 
    ZŠ a MŠ Norská                        5.36/17   1.58/16   8.45/20   1.53/6    8.09/14   9.51/21   3.40/12   3.48/20   1.36/13  27.09/21   3.20/18   1.28/11   0.35/7  
    Hovorka Jan                DISK           /   105.02/         /    76.12/    69.31/    58.20/    62.25/    13.44/         /     9.06/   116.51/   118.24/   119.11/   
    ZŠ Vrané nad Vltavou                      /         /         /         /         /         /     4.05/         /         /         /   107.45/     1.33/     0.47/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H9-P        3.9km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-153     2-170     3-168     4-165     5-163     6-162     7-160     8-159     9-158    10-155    11-151    12-51     13-52    
  1 Mareš Albert                   21.12  1.44/2    3.31/1*   5.19/1*   7.08/1*   8.50/1*  10.27/1*  12.57/1*  13.49/1*  14.17/1*  16.06/1*  17.39/1*  19.37/1*  20.35/1*  21.12/1* 
    Gymnázium Nad Alejí                   1.44/2    1.47/2    1.48/1*   1.49/5    1.42/1*   1.37/1*   2.30/2    0.52/2    0.28/2    1.49/1*   1.33/1*   1.58/1*   0.58/2    0.37/13 
  2 Zakouřil Matyᚠ               23.00  1.47/3    3.48/4    5.55/3    7.23/2    9.11/2   10.57/2   13.25/2   15.26/3   15.57/3   17.48/3   19.26/3   21.27/2   22.26/2   23.00/2  
    ZŠ Campanus                           1.47/3    2.01/5    2.07/5    1.28/1*   1.48/2    1.46/3    2.28/1*   2.01/20   0.31/4    1.51/4    1.38/3    2.01/2    0.59/3    0.34/4  
  3 Čtrnáct František              23.11  1.47/3    3.45/3    5.41/2    7.53/3    9.46/3   11.37/3   14.18/3   15.09/2   15.38/2   17.32/2   19.16/2   21.34/3   22.37/3   23.11/3  
    Křesanské gymnázium                  1.47/3    1.58/4    1.56/2    2.12/14   1.53/4    1.51/4    2.41/3    0.51/1*   0.29/3    1.54/5    1.44/5    2.18/6    1.03/7    0.34/4  
  4 Jedlička Jakub                 24.10  1.43/1*   4.05/6    6.11/4    8.06/4   10.24/4   12.09/4   15.08/4   16.30/4   17.02/4   18.51/4   20.29/4   22.37/4   23.36/4   24.10/4  
    ZŠ Campanus                           1.43/1*   2.22/8    2.06/4    1.55/7    2.18/12   1.45/2    2.59/6    1.22/11   0.32/6    1.49/1*   1.38/3    2.08/3    0.59/3    0.34/4  
  5 Gajda Martin                   25.00  1.54/5    3.40/2    6.43/5    9.01/6   10.58/6   13.02/6   15.53/5   17.29/5   17.55/5   19.44/5   21.18/5   23.27/5   24.22/5   25.00/5  
    Gymnázium Opatov                      1.54/5    1.46/1*   3.03/10   2.18/15   1.57/6    2.04/7    2.51/4    1.36/15   0.26/1*   1.49/1*   1.34/2    2.09/4    0.55/1*   0.38/14 
  6 Němec Marek                    27.47  2.10/9    4.29/7    8.06/10  10.01/9   12.35/9   15.02/8   18.00/8   19.05/8   19.45/8   21.58/8   23.52/6   26.14/6   27.16/6   27.47/6  
    Nový PORG                             2.10/9    2.19/7    3.37/18   1.55/7    2.34/17   2.27/9    2.58/5    1.05/4    0.40/17   2.13/8    1.54/8    2.22/8    1.02/5    0.31/1* 
  7 Titz Adam                      27.51  2.09/8    4.02/5    7.13/7    9.55/8   11.47/7   15.19/9   18.26/9   19.19/9   19.50/9   22.20/9   24.04/9   26.15/7   27.19/7   27.51/7  
    Arcibiskupské gymnázium               2.09/8    1.53/3    3.11/13   2.42/18   1.52/3    3.32/17   3.07/7    0.53/3    0.31/4    2.30/15   1.44/5    2.11/5    1.04/8    0.32/2  
  8 Král Adam                      28.01  2.29/14   5.03/12   8.08/11   9.53/7   12.00/8   14.15/7   17.33/6   18.55/6   19.32/6   21.56/7   23.55/7   26.24/8   27.26/8   28.01/8  
    GJK                                   2.29/14   2.34/11   3.05/11   1.45/2    2.07/8    2.15/8    3.18/8    1.22/11   0.37/12   2.24/13   1.59/9    2.29/11   1.02/5    0.35/9  
  9 Šiler Martin                   28.16  2.26/11   4.42/9    7.05/6    8.52/5   10.51/5   12.48/5   17.51/7   19.03/7   19.37/7   21.42/6   23.57/8   26.29/9   27.36/9   28.16/9  
    Gymnázium Opatov                      2.26/11   2.16/6    2.23/6    1.47/3    1.59/7    1.57/5    5.03/25   1.12/9    0.34/8    2.05/6    2.15/15   2.32/13   1.07/11   0.40/20 
 10 Štěpánek Bedřich               31.50  2.02/6    4.40/8    7.38/8   12.04/15  14.16/16  17.08/13  21.15/12  22.23/12  22.58/10  25.19/10  27.37/10  30.01/10  31.14/10  31.50/10 
    Nový PORG                             2.02/6    2.38/15   2.58/8    4.26/25   2.12/9    2.52/15   4.07/19   1.08/7    0.35/10   2.21/12   2.18/16   2.24/10   1.13/13   0.36/11 
 11 Holub Alfred                   32.38  2.49/19   5.22/16   9.19/16  11.15/12  13.37/12  16.16/11  20.50/11  21.59/11  23.44/11  25.59/11  28.19/11  30.59/11  32.05/11  32.38/11 
    Nový PORG                             2.49/19   2.33/10   3.57/20   1.56/9    2.22/14   2.39/12   4.34/22   1.09/8    1.45/27   2.15/9    2.20/17   2.40/15   1.06/10   0.33/3  
 12 Nosek Dan                      33.31  2.32/16   5.26/18   8.39/14  10.31/10  13.04/10  15.49/10  19.32/10  21.46/10  23.53/12  26.22/12  28.44/12  31.35/12  32.52/12  33.31/12 
    Křesanské gymnázium                  2.32/16   2.54/18   3.13/14   1.52/6    2.33/16   2.45/14   3.43/12   2.14/21   2.07/28   2.29/14   2.22/18   2.51/18   1.17/16   0.39/17 
 13 Doležel Michal                 36.45  2.53/21   7.13/22  13.09/21  16.02/20  18.37/21  21.18/17  25.25/17  26.39/15  27.21/15  29.38/15  32.01/15  34.56/13  36.07/13  36.45/13 
    ZŠ Petřiny sever                      2.53/21   4.20/26   5.56/22   2.53/19   2.35/18   2.41/13   4.07/19   1.14/10   0.42/18   2.17/10   2.23/19   2.55/20   1.11/12   0.38/14 
 14 Kačer Jakub                    37.29  2.13/10   4.48/10  10.35/18  12.22/17  14.15/15  16.45/12  23.08/15  24.36/14  25.10/14  27.59/14  30.02/14  35.21/14  36.55/14  37.29/14 
    ZŠ Jílovská                           2.13/10   2.35/13   5.47/21   1.47/3    1.53/4    2.30/10   6.23/27   1.28/14   0.34/8    2.49/19   2.03/10   5.19/26   1.34/27   0.34/4  
 15 Štark Matěj                    37.36  2.50/20   5.59/20   9.40/17  12.08/16  15.11/17  21.37/19  25.27/18  26.50/16  27.38/16  30.18/16  32.54/16  35.42/15  37.00/15  37.36/15 
    Gymnázium Opatov                      2.50/20   3.09/20   3.41/19   2.28/17   3.03/23   6.26/25   3.50/15   1.23/13   0.48/20   2.40/17   2.36/21   2.48/17   1.18/18   0.36/11 
 16 Rek Adam                       38.46  2.31/15   5.06/13   7.49/9   11.47/13  14.07/13  21.35/18  25.20/16  27.08/17  29.21/19  32.09/18  34.22/18  36.45/16  38.04/16  38.46/16 
    GJK                                   2.31/15   2.35/13   2.43/7    3.58/24   2.20/13   7.28/28   3.45/13   1.48/18   2.13/29   2.48/18   2.13/13   2.23/9    1.19/20   0.42/22 
 17 Janas Adam                     38.52  2.27/12   5.01/11   8.10/12  11.47/13  14.13/14  22.33/20  26.52/21  27.59/18  28.35/17  30.54/17  33.00/17  36.57/17  38.11/17  38.52/17 
    ZŠ Campanus                           2.27/12   2.34/11   3.09/12   3.37/22   2.26/15   8.20/29   4.19/21   1.07/6    0.36/11   2.19/11   2.06/11   3.57/21   1.14/14   0.41/21 
 18 Halač Viktor                   40.22  2.35/18   5.23/17  12.53/19  14.57/19  17.35/19  20.13/16  26.15/19  28.11/19  29.08/18  32.11/19  35.34/19  38.28/19  39.48/19  40.22/18 
    ZŠ Pod Marjánkou                      2.35/18   2.48/17   7.30/26   2.04/12   2.38/19   2.38/11   6.02/26   1.56/19   0.57/23   3.03/23   3.23/23   2.54/19   1.20/21   0.34/4  
 19 Kubeš Jan                      41.04  7.16/28   9.43/25  12.59/20  16.10/21  18.25/20  22.42/21  26.39/20  28.23/20  32.17/21  34.51/21  36.44/20  39.02/20  40.29/20  41.04/19 
    Nový PORG                             7.16/28   2.27/9    3.16/15   3.11/21   2.15/11   4.17/22   3.57/16   1.44/17   3.54/30   2.34/16   1.53/7    2.18/6    1.27/24   0.35/9  
 20 Sýs Vojtěch                    41.23  2.34/17   5.20/15   8.42/15  10.43/11  13.21/11  18.47/15  22.22/14  30.30/21  31.07/20  34.13/20  36.50/21  39.26/21  40.44/21  41.23/20 
    Arcibiskupské gymnázium               2.34/17   2.46/16   3.22/16   2.01/11   2.38/19   5.26/24   3.35/10   8.08/30   0.37/12   3.06/25   2.37/22   2.36/14   1.18/18   0.39/17 
 21 Zámečník Matěj                 41.29  2.27/12   5.36/19   8.37/13  12.33/18  16.05/18  18.04/14  21.52/13  23.31/13  24.10/13  27.32/13  29.41/13  36.58/18  38.15/18  41.29/21 
    Gymnázium Jana Nerudy                 2.27/12   3.09/20   3.01/9    3.56/23   3.32/27   1.59/6    3.48/14   1.39/16   0.39/16   3.22/28   2.09/12   7.17/28   1.17/16   3.14/30 
 22 Sobota Jan                     47.27  3.11/22  11.18/26  14.42/23  16.42/23  19.22/22  24.46/22  28.26/22  36.28/23  37.06/23  40.18/23  42.49/23  45.33/22  46.49/22  47.27/22 
    Arcibiskupské gymnázium               3.11/22   8.07/28   3.24/17   2.00/10   2.40/21   5.24/23   3.40/11   8.02/29   0.38/15   3.12/27   2.31/20   2.44/16   1.16/15   0.38/14 
 23 Honzík Václav                  49.29  3.53/25   7.52/23  14.27/22  16.34/22  19.38/23  26.31/23  31.05/23  35.08/22  35.58/22  39.00/22  42.32/22  47.12/23  48.33/23  49.29/23 
    ZŠ Petřiny sever                      3.53/25   3.59/25   6.35/25   2.07/13   3.04/24   6.53/26   4.34/22   4.03/28   0.50/22   3.02/22   3.32/24   4.40/25   1.21/22   0.56/28 
 24 Rott Antonín                   53.28  8.45/29  11.58/27  18.25/25  20.44/25  23.39/25  30.34/24  35.11/24  39.12/24  40.01/24  43.01/24  46.34/24  51.10/24  52.34/24  53.28/24 
    ZŠ Petřiny sever                      8.45/29   3.13/22   6.27/24   2.19/16   2.55/22   6.55/27   4.37/24   4.01/27   0.49/21   3.00/20   3.33/25   4.36/24   1.24/23   0.54/27 
 25 Bartheldy David                62.15 12.21/30  16.56/28  19.01/26  27.06/26  35.06/26  38.51/25  52.01/27  53.07/27  53.39/27  55.44/27  57.58/26  60.28/25  61.33/25  62.15/25 
    ZŠ Marjánka                          12.21/30   4.35/27   2.05/3    8.05/28   8.00/28   3.45/20  13.10/29   1.06/5    0.32/6    2.05/6    2.14/14   2.30/12   1.05/9    0.42/22 
 26 Rohovský Adam                  62.55  2.05/7    5.07/14  19.59/27  34.55/27  38.16/27  41.53/26  45.58/25  48.30/25  49.07/25  52.16/25  56.30/25  60.46/26  62.13/26  62.55/26 
    ZŠ Kuncova                            2.05/7    3.02/19  14.52/30  14.56/29   3.21/26   3.37/18   4.05/17   2.32/24   0.37/12   3.09/26   4.14/26   4.16/23   1.27/24   0.42/22 
 27 Verhulst Adam                  64.53  3.52/24   7.10/21  21.53/28  36.57/29  40.12/28  43.55/27  48.00/26  50.27/26  51.09/26  54.14/26  58.28/27  62.42/27  64.14/27  64.53/27 
    Gymnázium Opatov                      3.52/24   3.18/23  14.43/29  15.04/30   3.15/25   3.43/19   4.05/17   2.27/23   0.42/18   3.05/24   4.14/26   4.14/22   1.32/26   0.39/17 
 28 Zítko Adam                     96.24  4.37/26   8.23/24  14.44/24  20.00/24  22.12/24  64.15/29  67.35/28  69.55/28  70.52/28  73.53/28  80.41/28  94.01/28  95.40/28  96.24/28 
    ZŠ Campanus                           4.37/26   3.46/24   6.21/23   5.16/27   2.12/9   42.03/30   3.20/9    2.20/22   0.57/23   3.01/21   6.48/28  13.20/30   1.39/28   0.44/25 
 29 Afsahi Noah                   109.48  5.55/27  18.53/29  31.56/29  35.04/28  70.43/30  74.58/30  83.48/30  86.57/30  88.01/30  93.04/30 100.11/30 105.46/29 108.55/29 109.48/29 
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové                5.55/27  12.58/29  13.03/28   3.08/20  35.39/30   4.15/21   8.50/28   3.09/26   1.04/25   5.03/29   7.07/29   5.35/27   3.09/29   0.53/26 
 30 Pacovský Tomᚠ               111.18  3.16/23  22.39/30  33.58/30  38.55/30  47.19/29  50.48/28  76.32/29  79.16/29  80.38/29  86.55/29  98.20/29 106.24/30 109.34/30 111.18/30 
    ZŠ Kuncova                            3.16/23  19.23/30  11.19/27   4.57/26   8.24/29   3.29/16  25.44/30   2.44/25   1.22/26   6.17/30  11.25/30   8.04/29   3.10/30   1.44/29 
    Sedláček Jaroslav          DISK      20.13/     3.42/     5.48/     7.19/         /    11.49/    14.39/    16.17/    16.44/         /     2.13/    22.40/    23.35/    24.04/   
    ZŠ Mikoláše Alše                     20.13/         /     2.06/     1.31/         /         /     2.50/     1.38/     0.27/         /         /    20.27/     0.55/     0.29/   
    Kormáňoš Samuel            DISK           /         /         /    23.39/    20.52/         /    45.10/    48.24/    49.22/    55.22/         /    70.56/    72.03/    72.56/   
    Arcibiskupské gymnázium                   /         /         /         /         /         /         /     3.14/     0.58/     6.00/         /         /     1.07/     0.53/   
    Hnátek Michael             DISK      15.45/    81.12/         /    42.53/         /    65.55/         /         /         /    22.35/    14.04/    82.42/    84.30/    85.12/   
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové               15.45/    65.27/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    68.38/     1.48/     0.42/   
    Mucha Ondřej               DISK      35.15/     5.33/     9.58/    12.50/         /    18.20/    26.19/    30.02/    30.30/         /     3.48/    38.23/    39.34/    40.15/   
    Nový PORG                            35.15/         /     4.25/     2.52/         /         /     7.59/     3.43/     0.28/         /         /    34.35/     1.11/     0.41/   
    Gerginov Jáchym            DISK      17.36/    19.56/         /    43.54/         /         /         /         /         /         /         /    57.57/    59.05/    60.57/   
    Arcibiskupské gymnázium              17.36/     2.20/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.08/     1.52/   
    Hořánek Matěj              DISK      92.08/   102.17/         /         /         /    46.30/    74.39/    77.19/    78.35/    84.57/    96.16/   104.19/   107.36/   109.27/   
    ZŠ a MŠ Emy Destinnové               92.08/    10.09/         /         /         /         /    28.09/     2.40/     1.16/     6.22/    11.19/     8.03/     3.17/     1.51/   
    Berezněv Matěj             DISK           /    21.34/    25.40/    29.32/    37.41/         /    48.36/    51.03/    53.50/    57.32/    61.41/    64.48/    66.45/    67.37/   
    ZŠ Kuncova                                /         /     4.06/     3.52/     8.09/         /         /     2.27/     2.47/     3.42/     4.09/     3.07/     1.57/     0.52/   
    Vondra Tomᚠ              DISK       9.38/    15.42/    38.13/         /         /         /         /         /         /    29.53/    33.40/    44.37/    47.02/    47.58/   
    ZŠ Kuncova                            9.38/     6.04/    22.31/         /         /         /         /         /         /         /     3.47/    10.57/     2.25/     0.56/   
    Křivan Jiří                DISK       5.55/    30.20/    47.45/    52.35/    56.10/    59.36/         /         /         /         /         /         /         /   113.34/   
    ZŠ Petřiny sever                      5.55/    24.25/    17.25/     4.50/     3.35/     3.26/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H9-S        4.0km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-151     2-170     3-168     4-165     5-164     6-162     7-161     8-160     9-159    10-158    11-153    12-51     13-52    
  1 Kučera Jáchym                  23.04  2.15/1*   3.40/1*   5.35/1*   7.45/1*   9.32/1*  12.03/1*  13.44/1*  14.57/1*  15.48/1*  16.21/1*  19.22/1*  21.38/1*  22.34/1*  23.04/1* 
    Gymnázium Dobříš                      2.15/1*   1.25/1*   1.55/1*   2.10/5    1.47/1*   2.31/1*   1.41/2    1.13/1*   0.51/1*   0.33/3    3.01/1*   2.16/3    0.56/1*   0.30/2  
  2 Snížek Martin                  23.54  2.30/2    4.06/3    6.47/4    8.25/3   10.18/3   12.52/3   14.26/3   15.39/3   16.31/2   17.04/2   20.21/2   22.26/2   23.22/2   23.54/2  
    Gymnázium Dobříš                      2.30/2    1.36/3    2.41/4    1.38/1*   1.53/3    2.34/3    1.34/1*   1.13/1*   0.52/2    0.33/3    3.17/2    2.05/1*   0.56/1*   0.32/3  
  3 Janda Jakub                    24.49  2.35/3    4.05/2    6.23/2    8.07/2    9.57/2   12.29/2   14.10/2   15.26/2   16.44/3   17.11/3   21.07/3   23.14/3   24.16/3   24.49/3  
    Gymnázium Dobříš                      2.35/3    1.30/2    2.18/2    1.44/2    1.50/2    2.32/2    1.41/2    1.16/3    1.18/6    0.27/1*   3.56/4    2.07/2    1.02/4    0.33/5  
  4 Snížek Ondřej                  27.35  2.39/4    4.22/4    6.44/3    8.29/4   10.39/4   14.16/4   16.15/4   17.47/4   18.53/4   19.30/4   23.24/4   26.05/4   27.07/4   27.35/4  
    Gymnázium Dobříš                      2.39/4    1.43/5    2.22/3    1.45/3    2.10/5    3.37/7    1.59/4    1.32/4    1.06/4    0.37/5    3.54/3    2.41/4    1.02/4    0.28/1* 
  5 Šácha Václav                   30.01  2.59/7    4.39/5    7.49/5    9.34/5   11.41/5   14.55/5   17.14/5   18.54/5   20.44/5   21.13/5   25.28/5   28.21/5   29.24/5   30.01/5  
    Gymnázium Dobříš                      2.59/7    1.40/4    3.10/5    1.45/3    2.07/4    3.14/4    2.19/8    1.40/6    1.50/11   0.29/2    4.15/5    2.53/5    1.03/6    0.37/8  
  6 Bozděch Tobiᚠ                34.05  3.17/8    5.24/8    9.48/9   12.13/7   14.54/7   18.25/7   20.36/6   22.14/6   23.43/6   24.27/6   29.05/6   32.16/6   33.26/6   34.05/6  
    Dvořákovo gymnázium a SOŠE            3.17/8    2.07/8    4.24/9    2.25/7    2.41/9    3.31/6    2.11/6    1.38/5    1.29/7    0.44/9    4.38/7    3.11/6    1.10/8    0.39/9  
  7 Michálek Michal                35.36  2.51/5    5.04/7    8.45/6   11.00/6   13.38/6   18.02/6   20.49/7   22.45/7   23.54/7   24.33/7   29.19/7   33.42/7   35.02/7   35.36/7  
    ZŠ Kralupy nad Vltavou                2.51/5    2.13/9    3.41/6    2.15/6    2.38/7    4.24/10   2.47/9    1.56/10   1.09/5    0.39/6    4.46/9    4.23/11   1.20/11   0.34/6  
  8 Marhold Přemysl                37.59  2.55/6    4.49/6    9.07/7   13.02/8   15.54/8   20.11/8   23.12/8   25.05/8   26.40/9   27.21/8   32.44/9   36.13/8   37.19/8   37.59/8  
    ZŠ Vrané nad Vltavou                  2.55/6    1.54/6    4.18/7    3.55/10   2.52/11   4.17/9    3.01/10   1.53/9    1.35/9    0.41/8    5.23/11   3.29/8    1.06/7    0.40/11 
  9 Kozadajev Adam                 38.12  3.23/9    5.24/8    9.43/8   15.36/10  17.57/10  21.43/9   23.47/9   25.30/9   26.31/8   27.22/9   32.30/8   36.18/9   37.37/9   38.12/9  
    ZŠ Kostelec n. Č. lesy                3.23/9    2.01/7    4.19/8    5.53/11   2.21/6    3.46/8    2.04/5    1.43/8    1.01/3    0.51/10   5.08/10   3.48/9    1.19/10   0.35/7  
 10 Vobořil Ondřej                 43.41  3.29/10   5.53/10  10.19/10  22.11/12  24.51/12  28.18/12  30.34/12  32.15/11  33.44/11  34.24/11  38.48/11  42.12/11  43.09/10  43.41/10 
    ZŠ Kralupy nad Vltavou                3.29/10   2.24/11   4.26/10  11.52/12   2.40/8    3.27/5    2.16/7    1.41/7    1.29/7    0.40/7    4.24/6    3.24/7    0.57/3    0.32/3  
 11 Vejražka David                 43.58  4.32/11   6.49/11  12.06/11  14.55/9   17.46/9   22.42/10  26.39/10  28.57/10  31.54/10  32.45/10  37.27/10  41.47/10  43.14/11  43.58/11 
    ZŠ Kralupy nad Vltavou                4.32/11   2.17/10   5.17/11   2.49/8    2.51/10   4.56/11   3.57/12   2.18/11   2.57/12   0.51/10   4.42/8    4.20/10   1.27/12   0.44/12 
 12 Koflák Jan                     52.56  4.41/12   7.22/12  13.54/12  17.09/11  20.46/11  26.40/11  29.48/11  35.45/12  37.29/12  38.32/12  46.17/12  50.59/12  52.17/12  52.56/12 
    Gymnázium Kladno                      4.41/12   2.41/12   6.32/12   3.15/9    3.37/12   5.54/12   3.08/11   5.57/12   1.44/10   1.03/12   7.45/12   4.42/12   1.18/9    0.39/9  
    Šanda Dominik              DISK       4.34/     7.37/    40.11/    53.19/    56.40/         /         /         /         /         /         /         /         /   124.58/   
    ZŠ Dobříš                             4.34/     3.03/    32.34/    13.08/     3.21/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HS-P        4.6km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-169     3-164     4-163     5-165     6-161     7-160     8-158     9-155    10-60     11-167    12-51     13-52    
  1 Gajda Jan                      24.15  1.43/2    4.06/3    7.13/1*   8.34/2   10.05/1*  14.33/2   15.37/1*  16.38/1*  18.15/1*  19.12/1*  20.19/1*  22.49/1*  23.41/1*  24.15/1* 
    Gymnázium Opatov                      1.43/2    2.23/3    3.07/1*   1.21/5    1.31/1*   4.28/3    1.04/1*   1.01/2    1.37/2    0.57/2    1.07/3    2.30/2    0.52/1*   0.34/7  
  2 Šafka Sebastian                24.20  1.42/1*   4.00/1*   7.18/2    8.29/1*  10.05/1*  14.32/1*  15.43/2   16.49/2   18.28/2   19.22/2   20.26/2   22.56/2   23.50/2   24.20/2  
    GJK                                   1.42/1*   2.18/2    3.18/3    1.11/2    1.36/2    4.27/2    1.11/4    1.06/5    1.39/3    0.54/1*   1.04/1*   2.30/2    0.54/2    0.30/2  
  3 Šimša Martin                   25.12  1.44/3    4.08/4    7.25/3    9.01/4   11.16/4   15.28/3   16.38/3   17.37/3   19.13/3   20.12/3   21.18/3   23.45/3   24.39/3   25.12/3  
    Gymnázium Opatov                      1.44/3    2.24/5    3.17/2    1.36/9    2.15/18   4.12/1*   1.10/2    0.59/1*   1.36/1*   0.59/3    1.06/2    2.27/1*   0.54/2    0.33/5  
  4 Malačka Milan                  27.11  2.07/7    4.04/2    7.33/4    8.54/3   10.34/3   16.36/4   17.46/4   18.49/4   20.34/4   21.33/4   22.44/4   25.41/4   26.37/4   27.11/4  
    Gymnázium Nad Alejí                   2.07/7    1.57/1*   3.29/5    1.21/5    1.40/4    6.02/13   1.10/2    1.03/4    1.45/4    0.59/3    1.11/4    2.57/7    0.56/4    0.34/7  
  5 Kovařík Tomᚠ                 28.30  2.21/8    4.50/6    8.33/5   10.08/5   11.56/6   17.19/5   18.40/5   19.52/5   21.44/5   22.49/5   24.08/5   26.59/5   27.56/5   28.30/5  
    Gymnázium Opatov                      2.21/8    2.29/7    3.43/9    1.35/8    1.48/6    5.23/8    1.21/9    1.12/8    1.52/5    1.05/6    1.19/7    2.51/4    0.57/5    0.34/7  
  6 Janas Petr                     29.19  2.25/9    5.32/8    9.04/7   10.14/6   11.53/5   17.25/6   19.03/6   20.05/6   22.07/6   23.08/6   24.49/6   27.46/6   28.43/6   29.19/6  
    Gymnázium Opatov                      2.25/9    3.07/11   3.32/7    1.10/1*   1.39/3    5.32/9    1.38/20   1.02/3    2.02/7    1.01/5    1.41/18   2.57/7    0.57/5    0.36/14 
  7 Melichna Matěj                 32.53  3.03/13   9.15/21  12.40/17  13.58/16  15.45/13  20.40/10  22.24/11  23.36/10  25.44/10  26.53/9   28.14/8   31.10/7   32.17/7   32.53/7  
    Gymnázium Arabská                     3.03/13   6.12/36   3.25/4    1.18/4    1.47/5    4.55/4    1.44/26   1.12/8    2.08/12   1.09/8    1.21/9    2.56/6    1.07/16   0.36/14 
  8 Víšek Martin                   33.07  1.57/5    8.12/17  11.59/15  13.57/15  16.11/15  21.11/12  22.22/10  24.10/12  26.05/11  27.15/11  28.35/10  31.34/9   32.36/9   33.07/8  
    Gymnázium Na Vítězné pláni            1.57/5    6.15/37   3.47/10   1.58/18   2.14/17   5.00/6    1.11/4    1.48/22   1.55/6    1.10/10   1.20/8    2.59/9    1.02/12   0.31/4  
  9 Rejnek Lukᚠ                  33.10  2.36/11   6.46/11  10.35/10  12.03/9   14.04/8   20.12/8   21.51/9   23.17/8   25.30/8   26.45/8   28.16/9   31.31/8   32.32/8   33.10/9  
    Smíchovská střední průmyslová škola   2.36/11   4.10/24   3.49/11   1.28/7    2.01/9    6.08/14   1.39/21   1.26/10   2.13/18   1.15/14   1.31/10   3.15/11   1.01/11   0.38/23 
 10 Macháček Martin                33.24  3.28/15   7.10/14  11.00/11  12.44/11  14.41/10  20.58/11  22.24/11  23.57/11  26.05/11  27.15/11  28.46/11  31.40/10  32.44/10  33.24/10 
    GJK                                   3.28/15   3.42/19   3.50/12   1.44/12   1.57/7    6.17/15   1.26/12   1.33/16   2.08/12   1.10/10   1.31/10   2.54/5    1.04/14   0.40/30 
 11 Marhold Ondřej                 33.25  2.25/9    4.58/7    9.15/8   10.52/8   13.08/7   19.36/7   21.07/7   23.05/7   25.15/7   26.34/7   28.12/7   31.59/11  32.56/11  33.25/11 
    SPŠ stavební Josefa Gočára            2.25/9    2.33/9    4.17/15   1.37/10   2.16/19   6.28/17   1.31/14   1.58/28   2.10/14   1.19/17   1.38/13   3.47/15   0.57/5    0.29/1* 
 12 Škrle Jan                      36.38  3.17/14   6.49/13  10.21/9   12.29/10  14.33/9   21.37/13  23.11/13  24.21/13  26.36/13  27.52/13  29.54/13  35.10/12  36.08/12  36.38/12 
    Gymnázium Arabská                     3.17/14   3.32/16   3.32/7    2.08/23   2.04/10   7.04/21   1.34/16   1.10/6    2.15/19   1.16/15   2.02/21   5.16/35   0.58/8    0.30/2  
 13 Jandl Vojtěch                  38.20  3.31/18   6.47/12  11.27/13  13.39/13  15.49/14  23.08/14  24.36/14  26.06/14  29.31/15  30.51/15  32.29/15  36.24/13  37.41/13  38.20/13 
    Nový PORG                             3.31/18   3.16/13   4.40/17   2.12/25   2.10/16   7.19/22   1.28/13   1.30/14   3.25/35   1.20/18   1.38/13   3.55/18   1.17/31   0.39/25 
 14 Melkes Viktor                  38.39  5.19/20   8.47/19  12.17/16  14.31/17  16.40/16  23.33/15  25.09/15  26.19/15  28.38/14  29.50/14  31.49/14  37.07/14  38.06/14  38.39/14 
    SPŠ stavební Josefa Gočára            5.19/20   3.28/15   3.30/6    2.14/26   2.09/15   6.53/19   1.36/18   1.10/6    2.19/21   1.12/13   1.59/20   5.18/36   0.59/9    0.33/5  
 15 Dědek Matěj                    39.53  2.37/12   6.11/9   11.07/12  13.54/14  21.44/20  26.41/18  28.24/18  30.12/18  32.14/18  33.24/18  34.41/16  38.05/15  39.14/15  39.53/15 
    Arcibiskupské gymnázium               2.37/12   3.34/18   4.56/19   2.47/32   7.50/43   4.57/5    1.43/24   1.48/22   2.02/7    1.10/10   1.17/5    3.24/12   1.09/20   0.39/25 
 16 Forst Antonín                  40.59  1.44/3    6.24/10  11.32/14  12.48/12  14.45/11  26.04/16  27.25/16  29.44/17  31.50/17  33.11/17  35.37/18  39.26/16  40.25/16  40.59/16 
    Gymnázium Opatov                      1.44/3    4.40/27   5.08/20   1.16/3    1.57/7   11.19/37   1.21/9    2.19/30   2.06/11   1.21/19   2.26/31   3.49/16   0.59/9    0.34/7  
 17 Blažek Daniel                  45.45  8.13/30  13.15/29  23.49/33  25.34/31  27.38/29  32.48/22  34.25/21  36.11/21  38.16/21  39.21/21  40.39/20  44.08/18  45.10/17  45.45/17 
    Arcibiskupské gymnázium               8.13/30   5.02/31  10.34/36   1.45/13   2.04/10   5.10/7    1.37/19   1.46/20   2.05/10   1.05/6    1.18/6    3.29/13   1.02/12   0.35/11 
 18 Sobotka Vojtěch                45.54  3.30/17   7.17/15  12.47/18  14.40/18  20.47/18  28.20/19  30.27/19  32.19/19  35.08/19  36.59/19  39.13/19  43.53/17  45.15/18  45.54/18 
    Gymnázium Arabská                     3.30/17   3.47/22   5.30/21   1.53/16   6.07/40   7.33/23   2.07/30   1.52/26   2.49/25   1.51/35   2.14/23   4.40/23   1.22/34   0.39/25 
 19 Rak Lukᚠ                     50.41  5.29/21   7.56/16  22.03/27  23.41/25  25.49/24  36.32/27  38.12/26  39.38/25  41.56/23  43.20/23  45.12/21  48.53/19  50.05/19  50.41/19 
    Gymnázium Nad Alejí                   5.29/21   2.27/6   14.07/41   1.38/11   2.08/14  10.43/35   1.40/22   1.26/10   2.18/20   1.24/20   1.52/19   3.41/14   1.12/24   0.36/14 
 20 Novák František                51.20  2.05/6    4.36/5    8.36/6   10.24/7   14.45/11  20.29/9   21.48/8   23.29/9   25.40/9   27.07/10  28.47/12  49.30/20  50.42/20  51.20/20 
    Gymnázium Nad Alejí                   2.05/6    2.31/8    4.00/13   1.48/15   4.21/36   5.44/10   1.19/7    1.41/18   2.11/15   1.27/24   1.40/15  20.43/43   1.12/24   0.38/23 
 21 Vaňkát Ondřej                  52.15  6.38/26   9.52/23  21.51/26  23.44/26  26.17/26  32.38/21  35.08/22  38.49/24  42.03/24  43.38/24  45.53/22  50.13/21  51.27/21  52.15/21 
    Gymnázium Na Vítězné pláni            6.38/26   3.14/12  11.59/37   1.53/16   2.33/27   6.21/16   2.30/36   3.41/37   3.14/33   1.35/30   2.15/25   4.20/21   1.14/28   0.48/38 
 22 Hamala Ondřej                  52.22 11.42/34  15.32/32  20.22/24  22.36/24  24.42/23  30.42/20  32.35/20  34.05/20  36.09/20  37.27/20  47.26/26  50.33/22  51.41/22  52.22/22 
    Gymnázium Na Vítězné pláni           11.42/34   3.50/23   4.50/18   2.14/26   2.06/12   6.00/12   1.53/27   1.30/14   2.04/9    1.18/16   9.59/43   3.07/10   1.08/18   0.41/32 
 23 Šembera Martin                 53.44  5.39/22   9.25/22  23.01/29  25.10/29  27.29/28  34.22/24  36.37/23  38.24/22  40.47/22  42.15/22  46.52/24  51.52/24  53.05/24  53.44/23 
    Gymnázium Nad Alejí                   5.39/22   3.46/21  13.36/40   2.09/24   2.19/21   6.53/19   2.15/32   1.47/21   2.23/23   1.28/26   4.37/38   5.00/27   1.13/27   0.39/25 
 24 Loukotka Ondřej                53.51  8.13/30  11.45/25  18.42/22  21.40/21  24.13/21  34.43/25  36.46/24  39.51/27  43.07/27  44.36/26  47.37/27  51.28/23  52.34/23  53.51/24 
    Křesanské gymnázium                  8.13/30   3.32/16   6.57/29   2.58/36   2.33/27  10.30/34   2.03/29   3.05/34   3.16/34   1.29/27   3.01/35   3.51/17   1.06/15   1.17/44 
 25 Maňour Kryštof                 54.17  6.12/24  15.11/31  21.21/25  23.44/26  26.13/25  36.20/26  38.13/27  39.41/26  42.12/25  43.38/24  46.25/23  52.34/25  53.42/25  54.17/25 
    Arcibiskupské gymnázium               6.12/24   8.59/42   6.10/24   2.23/29   2.29/25  10.07/33   1.53/27   1.28/12   2.31/24   1.26/22   2.47/33   6.09/37   1.08/18   0.35/11 
 26 Hájek Michael                  55.40  6.40/27  12.36/28  18.40/21  21.52/22  24.14/22  34.01/23  36.57/25  38.47/23  42.38/26  44.37/27  47.02/25  53.51/26  55.03/26  55.40/26 
    SPŠ dopravní                          6.40/27   5.56/35   6.04/22   3.12/38   2.22/22   9.47/30   2.56/41   1.50/25   3.51/39   1.59/41   2.25/30   6.49/39   1.12/24   0.37/19 
 27 Šulc Přemysl                   57.00 14.34/39  18.55/37  25.36/34  28.23/32  33.28/33  43.06/31  44.30/30  45.59/29  48.10/29  49.19/29  50.59/29  55.07/27  56.23/27  57.00/27 
    Gymnázium Budějovická                14.34/39   4.21/25   6.41/26   2.47/32   5.05/38   9.38/28   1.24/11   1.29/13   2.11/15   1.09/8    1.40/15   4.08/19   1.16/30   0.37/19 
 28 Kozohorský Jan                 57.22  8.17/32  10.40/24  14.42/20  16.28/20  20.49/19  26.34/17  27.52/17  29.32/16  31.43/16  33.09/16  34.49/17  55.34/29  56.45/28  57.22/28 
    Střední zdravotnická škola            8.17/32   2.23/3    4.02/14   1.46/14   4.21/36   5.45/11   1.18/6    1.40/17   2.11/15   1.26/22   1.40/15  20.45/44   1.11/21   0.37/19 
 29 Kropáč Jiří                    57.40  4.07/19   8.30/18  12.50/19  15.34/19  17.57/17  39.07/28  40.42/28  43.10/28  46.14/28  47.49/28  50.53/28  55.24/28  57.03/29  57.40/29 
    Gymnázium Jana Nerudy                 4.07/19   4.23/26   4.20/16   2.44/31   2.23/23  21.10/43   1.35/17   2.28/32   3.04/32   1.35/30   3.04/36   4.31/22   1.39/37   0.37/19 
 30 Serafin Oliver                 61.45 13.40/37  17.24/36  30.58/36  33.13/35  35.31/35  42.21/30  44.34/31  46.22/30  48.44/30  50.11/30  54.50/30  59.51/30  61.09/30  61.45/30 
    Smíchovská střední průmyslová škola  13.40/37   3.44/20  13.34/39   2.15/28   2.18/20   6.50/18   2.13/31   1.48/22   2.22/22   1.27/24   4.39/39   5.01/28   1.18/32   0.36/14 
 31 Nožina Matěj                   66.24 11.17/33  16.20/33  23.12/30  25.15/30  33.10/32  41.25/29  43.57/29  47.04/31  51.20/31  53.08/31  59.11/31  64.15/31  65.35/31  66.24/31 
    SPŠ stavební Josefa Gočára           11.17/33   5.03/32   6.52/27   2.03/21   7.55/44   8.15/24   2.32/37   3.07/35   4.16/41   1.48/34   6.03/41   5.04/30   1.20/33   0.49/40 
 32 Knytl Jakub                    69.00  5.54/23   9.10/20  22.24/28  24.27/28  26.34/27  49.32/34  52.46/36  55.00/33  57.58/32  59.30/32  61.03/32  66.08/32  68.13/32  69.00/32 
    SPŠD Motol                            5.54/23   3.16/13  13.14/38   2.03/21   2.07/13  22.58/44   3.14/43   2.14/29   2.58/27   1.32/28   1.33/12   5.05/31   2.05/41   0.47/36 
 33 Čechák Jiří                    71.59  6.51/28  12.15/26  34.44/39  37.49/39  40.19/37  50.04/36  52.54/37  55.14/35  58.55/34  61.04/33  63.10/33  69.57/33  71.11/33  71.59/33 
    SPŠ dopravní                          6.51/28   5.24/34  22.29/44   3.05/37   2.30/26   9.45/29   2.50/39   2.20/31   3.41/36   2.09/43   2.06/22   6.47/38   1.14/28   0.48/38 
 34 Shorban Vitaliy                73.25 14.18/38  17.14/34  23.19/31  29.39/33  32.22/31  50.45/37  52.04/35  59.03/39  62.04/38  64.01/38  66.15/35  70.59/34  72.45/34  73.25/34 
    SPŠ stavební Josefa Gočára           14.18/38   2.56/10   6.05/23   6.20/43   2.43/30  18.23/42   1.19/7    6.59/41   3.01/30   1.57/40   2.14/23   4.44/24   1.46/39   0.40/30 
 35 Martin Filip                   73.35  6.14/25  14.11/30  36.34/40  39.51/40  42.18/39  51.53/39  54.48/39  56.44/36  60.32/36  62.35/35  64.57/34  71.53/35  73.00/35  73.35/35 
    SPŠD Motol                            6.14/25   7.57/38  22.23/43   3.17/39   2.27/24   9.35/27   2.55/40   1.56/27   3.48/38   2.03/42   2.22/29   6.56/40   1.07/16   0.35/11 
 36 Hryciv Vitalij                 74.25 19.30/40  24.22/39  31.15/37  33.16/36  41.05/38  49.37/35  51.59/34  55.01/34  59.15/35  61.11/34  67.06/36  72.17/36  73.44/36  74.25/36 
    SPŠD Motol                           19.30/40   4.52/28   6.53/28   2.01/19   7.49/41   8.32/26   2.22/33   3.02/33   4.14/40   1.56/39   5.55/40   5.11/32   1.27/35   0.41/32 
 37 Sedláček Tomᚠ                75.19 11.58/35  17.18/35  23.40/32  32.38/34  35.29/34  46.14/33  48.50/33  58.55/38  63.38/39  65.10/39  68.33/38  72.41/37  74.32/37  75.19/37 
    Gymnázium Na Vítězné pláni           11.58/35   5.20/33   6.22/25   8.58/44   2.51/32  10.45/36   2.36/38  10.05/43   4.43/43   1.32/28   3.23/37   4.08/19   1.51/40   0.47/36 
 38 Rychna Miroslav                76.22 21.19/41  26.19/40  33.16/38  35.18/38  43.07/40  51.27/38  53.49/38  56.57/37  61.18/37  63.05/37  69.09/39  74.12/38  75.46/38  76.22/38 
    SPŠ stavební Josefa Gočára           21.19/41   5.00/30   6.57/29   2.02/20   7.49/41   8.20/25   2.22/33   3.08/36   4.21/42   1.47/33   6.04/42   5.03/29   1.34/36   0.36/14 
 39 Hruška Marek                   78.59 13.31/36  22.05/38  30.03/35  33.32/37  36.26/36  54.36/40  56.07/40  63.14/41  66.15/41  68.08/41  70.25/40  75.39/39  78.01/39  78.59/39 
    Střední zdravotnická škola           13.31/36   8.34/41   7.58/35   3.29/40   2.54/33  18.10/41   1.31/14   7.07/42   3.01/30   1.53/36   2.17/28   5.14/34   2.22/42   0.58/42 
 40 Vrkota Tomᚠ                  86.07  3.29/16  26.37/41  42.08/43  44.38/42  47.23/42  57.16/41  59.40/41  61.23/40  64.17/40  65.41/40  68.19/37  84.17/41  85.28/40  86.07/40 
    Smíchovská střední průmyslová škola   3.29/16  23.08/44  15.31/42   2.30/30   2.45/31   9.53/32   2.24/35   1.43/19   2.54/26   1.24/20   2.38/32  15.58/42   1.11/21   0.39/25 
 41 Vrzoň Jaroslav                 86.59 21.39/42  30.00/42  37.56/41  41.29/41  44.28/41  62.33/42  64.16/42  71.12/42  74.11/42  76.04/42  78.20/41  83.33/40  85.59/41  86.59/41 
    Střední zdravotnická škola           21.39/42   8.21/39   7.56/33   3.33/42   2.59/35  18.05/39   1.43/24   6.56/39   2.59/28   1.53/36   2.16/27   5.13/33   2.26/43   1.00/43 
 42 Kořínek Šimon                  89.26 25.36/43  33.59/43  41.55/42  45.27/43  48.24/43  66.31/43  68.11/43  75.09/43  78.09/43  80.02/43  82.17/43  87.06/42  88.45/42  89.26/42 
    Střední zdravotnická škola           25.36/43   8.23/40   7.56/33   3.32/41   2.57/34  18.07/40   1.40/22   6.58/40   3.00/29   1.53/36   2.15/25   4.49/25   1.39/37   0.41/32 
 43 Koukal Martin                  90.35  7.33/29  12.25/27  19.30/23  22.23/23  28.22/30  44.45/32  47.53/32  52.37/32  58.50/33  62.44/36  80.13/42  88.40/43  89.51/43  90.35/43 
    SPŠ dopravní                          7.33/29   4.52/28   7.05/31   2.53/35   5.59/39  16.23/38   3.08/42   4.44/38   6.13/44   3.54/44  17.29/44   8.27/41   1.11/21   0.44/35 
 44 Pavlík Tomᚠ                 105.10 34.45/44  45.10/44  52.55/44  55.47/44  58.27/44  68.15/44  71.32/44  88.27/44  92.10/44  93.45/44  96.39/44 101.37/44 104.16/44 105.10/44 
    Gymnázium Jana Nerudy                34.45/44  10.25/43   7.45/32   2.52/34   2.40/29   9.48/31   3.17/44  16.55/44   3.43/37   1.35/30   2.54/34   4.58/26   2.39/44   0.54/41 
    Holub Aleš                 DISK           /         /         /    13.05/     8.47/         /    20.07/    22.02/    24.26/         /         /    28.51/    29.55/    30.28/   
    Gymnázium Nad Alejí                       /         /         /         /         /         /         /     1.55/     2.24/         /         /         /     1.04/     0.33/   
    Müldner Jan                DISK           /         /         /     9.52/     8.06/         /    13.59/    15.19/    17.07/         /         /    20.39/    21.37/    22.12/   
    Nový PORG                                 /         /         /         /         /         /         /     1.20/     1.48/         /         /         /     0.58/     0.35/   
    Šíma Matěj                 DISK           /         /         /         /    15.31/         /         /         /         /         /    12.31/    31.57/    33.09/    33.46/   
    Smíchovská střední průmyslová škola       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    19.26/     1.12/     0.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HS-S        4.5km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-153     2-170     3-168     4-164     5-163     6-165     7-162     8-161     9-160    10-158    11-155    12-151    13-51     14-52    
  1 Vítek Karel                    24.48  1.32/1*   3.28/1*   5.19/1*   8.00/1*   9.13/1*  10.56/1*  13.58/1*  15.27/1*  16.35/1*  17.45/1*  19.27/1*  21.03/1*  23.05/1*  24.12/1*  24.48/1* 
    Gymnázium Kladno                      1.32/1*   1.56/2    1.51/1*   2.41/1*   1.13/1*   1.43/1*   3.02/1*   1.29/1*   1.08/1*   1.10/2    1.42/1*   1.36/2    2.02/1*   1.07/5    0.36/4  
  2 Janda Ondřej                   27.55  1.43/2    3.38/2    6.20/3    9.05/3   10.23/3   12.08/2   15.20/2   18.28/3   19.43/2   20.52/2   22.40/2   24.13/2   26.15/2   27.18/2   27.55/2  
    Gymnázium Dobříš                      1.43/2    1.55/1*   2.42/7    2.45/2    1.18/4    1.45/2    3.12/3    3.08/7    1.15/2    1.09/1*   1.48/2    1.33/1*   2.02/1*   1.03/2    0.37/6  
  3 Lejbl Jakub                    30.28  1.55/4    3.52/3    6.45/4    9.38/4   11.00/4   13.02/4   17.00/4   20.01/4   21.24/4   22.39/4   24.36/4   26.37/3   28.55/3   29.58/3   30.28/3  
    Gymnázium Joachima Barranda           1.55/4    1.57/3    2.53/8    2.53/4    1.22/5    2.02/3    3.58/6    3.01/6    1.23/4    1.15/3    1.57/3    2.01/5    2.18/5    1.03/2    0.30/1* 
  4 Lejbl Ladislav                 32.13  1.44/3    3.53/4    5.54/2    8.50/2   10.04/2   12.13/3   15.56/3   18.10/2   19.52/3   22.22/3   24.31/3   27.51/4   30.23/4   31.34/4   32.13/4  
    Gymnázium Joachima Barranda           1.44/3    2.09/5    2.01/2    2.56/5    1.14/2    2.09/5    3.43/4    2.14/5    1.42/7    2.30/10   2.09/6    3.20/9    2.32/8    1.11/7    0.39/9  
  5 Svoboda Luděk                  32.22  1.56/5    4.16/6    6.47/5   10.16/5   12.27/6   14.35/6   18.35/6   20.36/5   22.28/5   23.56/5   26.01/5   28.06/5   30.31/5   31.44/5   32.22/5  
    Gymnázium Kladno                      1.56/5    2.20/6    2.31/5    3.29/7    2.11/9    2.08/4    4.00/7    2.01/3    1.52/9    1.28/4    2.05/5    2.05/7    2.25/6    1.13/9    0.38/8  
  6 Dudla Maxmilian                36.52  2.04/6    4.07/5    9.04/9   12.16/7   13.59/7   16.14/7   20.41/7   24.16/6   25.33/6   27.38/6   30.54/6   32.50/6   35.16/6   36.20/6   36.52/6  
    Gymnázium Dobříš                      2.04/6    2.03/4    4.57/10   3.12/6    1.43/7    2.15/8    4.27/8    3.35/8    1.17/3    2.05/7    3.16/9    1.56/4    2.26/7    1.04/4    0.32/2  
  7 Basl Adam                      37.34  2.25/7    6.08/9    8.43/8   13.10/9   14.49/9   20.14/10  24.08/10  26.03/8   27.37/8   30.02/8   32.03/7   33.50/7   35.52/7   37.02/7   37.34/7  
    Dvořákovo gymnázium a SOŠE            2.25/7    3.43/10   2.35/6    4.27/10   1.39/6    5.25/11   3.54/5    1.55/2    1.34/6    2.25/9    2.01/4    1.47/3    2.02/1*   1.10/6    0.32/2  
  8 Kohout Václav                  40.43  2.26/8    5.03/7    8.27/7   12.38/8   14.28/8   17.45/8   22.54/9   27.18/9   29.07/9   30.52/9   33.28/8   36.04/8   38.49/8   40.03/8   40.43/8  
    Gymnázium Kladno                      2.26/8    2.37/8    3.24/9    4.11/9    1.50/8    3.17/9    5.09/10   4.24/9    1.49/8    1.45/5    2.36/7    2.36/8    2.45/10   1.14/10   0.40/10 
  9 Tajšl Adam                     40.54  3.26/9    5.59/8    8.03/6   10.48/6   12.02/5   14.11/5   17.20/5   28.19/10  29.49/10  31.40/10  34.50/9   36.52/9   39.07/9   40.18/9   40.54/9  
    Gymnázium Dobříš                      3.26/9    2.33/7    2.04/3    2.45/2    1.14/2    2.09/5    3.09/2   10.59/10   1.30/5    1.51/6    3.10/8    2.02/6    2.15/4    1.11/7    0.36/4  
 10 Kolář Michal                   50.46  4.20/10   7.19/10   9.45/10  13.50/10  16.03/10  18.17/9   22.47/8   24.58/7   26.53/7   29.16/7   35.27/10  46.33/10  49.07/10  50.09/10  50.46/10 
    Gymnázium Dobříš                      4.20/10   2.59/9    2.26/4    4.05/8    2.13/10   2.14/7    4.30/9    2.11/4    1.55/10   2.23/8    6.11/10  11.06/11   2.34/9    1.02/1*   0.37/6  
 11 Hanzlík Marek                 108.20  5.51/11  20.35/11  29.56/11  38.30/11  43.09/11  48.01/11  58.55/11  71.12/11  76.39/11  80.24/11  88.46/11  95.41/11 103.07/11 106.32/11 108.20/11 
    SOŠ Český Brod-Liblice                5.51/11  14.44/11   9.21/11   8.34/11   4.39/11   4.52/10  10.54/11  12.17/11   5.27/11   3.45/11   8.22/11   6.55/10   7.26/11   3.25/11   1.48/11 
    Mašek Aleš                 DISK           /     9.50/    35.23/    47.43/    49.49/    59.24/    86.56/    99.05/   104.42/   108.26/   116.50/   123.42/   131.11/   134.34/   136.19/   
    SOŠ Český Brod-Liblice                    /         /    25.33/    12.20/     2.06/     9.35/    27.32/    12.09/     5.37/     3.44/     8.24/     6.52/     7.29/     3.23/     1.45/   
    Krupička Dan               DISK       3.24/     5.35/     9.29/    12.36/    14.40/    16.39/    20.26/    22.34/    24.32/         /         /         /   255.22/         /   305.59/   
    Gymnázium Kladno                      3.24/     2.11/     3.54/     3.07/     2.04/     1.59/     3.47/     2.08/     1.58/         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: OPEN        3.2km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-170     3-169     4-165     5-161     6-159     7-158     8-155     9-154    10-153    11-62     12-52    
  1 Jíra Tomᚠ                    20.37  1.29/2    2.15/1*   3.23/1*   6.00/1*  10.50/1*  12.31/1*  12.57/1*  14.42/1*  15.16/1*  16.34/1*  17.32/1*  20.03/1*  20.37/1* 
    VŠCHT Praha                           1.29/2    0.46/1*   1.08/1*   2.37/1*   4.50/1*   1.41/1*   0.26/1*   1.45/1*   0.34/1*   1.18/1*   0.58/1*   2.31/1*   0.34/1* 
  2 Vaněk Petr                     26.08  1.42/4    2.36/4    3.55/3    7.43/3   13.47/3   16.00/2   16.41/2   18.58/2   19.38/2   21.18/2   22.25/2   25.26/2   26.08/2  
    ZŠ Kuncova                            1.42/4    0.54/2    1.19/2    3.48/4    6.04/2    2.13/3    0.41/6    2.17/2    0.40/2    1.40/2    1.07/2    3.01/5    0.42/6  
  3 Malečková Iva                  29.27  1.30/3    2.29/3    4.19/4   10.41/9   16.58/5   19.10/4   19.49/4   22.12/4   22.56/4   24.38/4   26.15/4   28.48/3   29.27/3  
    Gymnázium Opatov                      1.30/3    0.59/4    1.50/7    6.22/10   6.17/3    2.12/2    0.39/4    2.23/4    0.44/3    1.42/3    1.37/4    2.33/2    0.39/2  
  4 Soukup Matěj                   30.15  1.28/1*   2.22/2    3.52/2    6.35/2   13.13/2   17.45/3   18.23/3   20.44/3   21.30/3   23.18/3   25.54/3   29.35/4   30.15/4  
    Nový PORG                             1.28/1*   0.54/2    1.30/3    2.43/2    6.38/4    4.32/12   0.38/3    2.21/3    0.46/6    1.48/4    2.36/8    3.41/9    0.40/4  
  5 Valla Zdeněk                   32.19  2.54/14   3.56/13   5.52/11   9.28/6   17.03/7   20.26/8   21.01/7   24.00/6   24.55/7   26.49/5   28.24/5   31.33/5   32.19/5  
    ZVO                                   2.54/14   1.02/7    1.56/9    3.36/3    7.35/7    3.23/7    0.35/2    2.59/7    0.55/11   1.54/5    1.35/3    3.09/6    0.46/10 
  6 Zakouřilová Helena             32.48  2.20/9    3.31/9    5.09/9    9.54/7   16.56/4   19.48/5   21.07/8   23.59/5   24.46/5   26.51/6   28.28/6   31.58/6   32.48/6  
    ZŠ Campanus                           2.20/9    1.11/11   1.38/5    4.45/8    7.02/5    2.52/5    1.19/12   2.52/6    0.47/9    2.05/7    1.37/4    3.30/7    0.50/14 
  7 Lejbl Ladislav                 33.57  1.47/5    2.46/5    4.46/6    9.19/5   16.59/6   20.02/7   20.57/6   24.30/8   25.15/8   27.09/7   28.52/7   33.11/7   33.57/7  
    Gymnázium Joachima Barranda           1.47/5    0.59/4    2.00/11   4.33/7    7.40/8    3.03/6    0.55/9    3.33/11   0.45/4    1.54/5    1.43/6    4.19/12   0.46/10 
  8 Housková Monika                40.49  2.35/11   3.47/12   6.05/12  10.31/8   19.36/9   23.00/9   23.59/9   27.38/9   28.43/9   32.09/9   34.54/8   40.06/8   40.49/8  
    ZŠ Dobříš                             2.35/11   1.12/12   2.18/12   4.26/6    9.05/12   3.24/8    0.59/10   3.39/12   1.05/13   3.26/14   2.45/9    5.12/14   0.43/7  
  9 Kotenová Klára                 41.03  2.30/10   3.36/10   6.13/13  14.28/12  22.27/11  25.54/11  26.36/11  30.22/11  31.18/11  33.36/10  35.48/9   40.16/9   41.03/9  
    Gymnázium Opatov                      2.30/10   1.06/9    2.37/13   8.15/13   7.59/9    3.27/9    0.42/7    3.46/14   0.56/12   2.18/9    2.12/7    4.28/13   0.47/13 
 10 Nedvědová Zdeňka               45.48  1.58/6    3.10/7    5.00/7    9.07/4   17.17/8   19.58/6   20.49/5   24.07/7   24.53/6   28.07/8   42.06/10  45.04/10  45.48/10 
    Gymnázium Na Vítězné pláni            1.58/6    1.12/12   1.50/7    4.07/5    8.10/11   2.41/4    0.51/8    3.18/9    0.46/6    3.14/11  13.59/17   2.58/3    0.44/8  
 11 Marholdová Martina             52.52  3.53/15   5.41/15   8.23/14  14.01/11  25.51/12  31.09/12  32.17/12  36.36/12  37.53/12  41.15/11  45.25/11  51.52/11  52.52/11 
    ZŠ Vrané nad Vltavou                  3.53/15   1.48/15   2.42/14   5.38/9   11.50/14   5.18/14   1.08/11   4.19/15   1.17/15   3.22/12   4.10/13   6.27/16   1.00/15 
 12 Vorel Jiří                     54.21  2.13/8    3.15/8    5.00/7   11.54/10  19.59/10  25.08/10  25.47/10  29.13/10  30.02/10  43.51/12  49.47/13  53.35/12  54.21/12 
    Gymnázium Nad Alejí                   2.13/8    1.02/7    1.45/6    6.54/12   8.05/10   5.09/13   0.39/4    3.26/10   0.49/10  13.49/17   5.56/14   3.48/11   0.46/10 
 13 Turinská Ivana                 56.09  2.48/13   4.46/14   8.43/15  15.08/13  28.28/13  34.01/13  35.21/13  40.07/13  41.24/13  44.46/13  47.51/12  55.00/13  56.09/13 
    SOŠ Český Brod-Liblice                2.48/13   1.58/16   3.57/16   6.25/11  13.20/15   5.33/15   1.20/13   4.46/16   1.17/15   3.22/12   3.05/11   7.09/17   1.09/17 
 14 Rudolf Pilch                   57.29  2.38/12   3.46/11   5.45/10  25.11/14  32.19/14  39.50/14  41.16/14  43.50/14  44.36/14  49.34/14  53.04/14  56.48/14  57.29/14 
    ZŠ Vítězslava Hálka                   2.38/12   1.08/10   1.59/10  19.26/16   7.08/6    7.31/16   1.26/15   2.34/5    0.46/6    4.58/16   3.30/12   3.44/10   0.41/5  
 15 Švancar Petr                   58.33  2.02/7    3.01/6    4.36/5   30.52/16  40.18/15  44.10/15  45.32/15  49.16/15  50.01/15  52.09/15  54.54/15  57.54/15  58.33/15 
    Gymnázium Dobříš                      2.02/7    0.59/4    1.35/4   26.16/17   9.26/13   3.52/10   1.22/14   3.44/13   0.45/4    2.08/8    2.45/9    3.00/4    0.39/2  
 16 Zmeková Míla                   71.40  4.43/16   6.24/16  10.25/16  26.54/15  41.57/16  46.12/16  47.57/16  53.19/16  54.56/16  58.01/16  64.23/16  70.36/16  71.40/16 
    ZŠ Chýně                              4.43/16   1.41/14   4.01/17  16.29/15  15.03/16   4.15/11   1.45/16   5.22/17   1.37/17   3.05/10   6.22/15   6.13/15   1.04/16 
 17 Pilchová Linda                 89.57 10.07/17  15.45/17  18.51/17  31.34/17  47.09/17  63.37/17  65.53/17  68.59/17  70.04/17  73.30/17  85.36/17  89.13/17  89.57/17 
    ZŠ Vítězslava Hálka                  10.07/17   5.38/17   3.06/15  12.43/14  15.35/17  16.28/17   2.16/17   3.06/8    1.05/13   3.26/14  12.06/16   3.37/8    0.44/8  
    Hraško Petr                DISK       7.25/    10.10/    17.19/    25.48/         /    62.56/    66.25/    69.18/    70.30/    73.42/    78.41/    89.08/    90.13/   
    Střední zdravotnická škola            7.25/     2.45/     7.09/     8.29/         /         /     3.29/     2.53/     1.12/     3.12/     4.59/    10.27/     1.05/   
    Pavlíček Lubomír           DISK       6.57/     9.23/    12.45/    20.16/    37.23/    41.33/    43.24/    48.02/    49.28/    52.32/    54.51/         /    61.33/   
    ZŠ Kralupy nad Vltavou                6.57/     2.26/     3.22/     7.31/    17.07/     4.10/     1.51/     4.38/     1.26/     3.04/     2.19/         /         /