Konečné výsledky kategorie                                         17.5.2019 0:04:13
                                  Přebor škol 2019
===ČSOS-KAM===========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D3-P        1.9km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nedbalová Magdaléna      ZŠ Jílovská          P-037           38.04  +      0.00
  2.Strelková Eva            ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019           38.47  +      0.43
  3.Pešková Simona           ZŠ Jílovská          P-037           40.56  +      2.52
  4.Exnerová Petra           ZŠ Jílovská          P-037           42.45  +      4.41
  5.Staňková Tereza          ZŠ Petřiny sever     P-028           43.54  +      5.50
  6.Moravcová Anežka         ZŠ Pod Marjánkou     P-023           44.33  +      6.29
  7.Jůnová Adéla             ZŠ Petřiny sever     P-028           46.55  +      8.51
  8.Štindlová Anděla         ZŠ Petřiny sever     P-028           48.51  +     10.47
  9.Trnková Laura            ZŠ Pod Marjánkou     P-023           49.06  +     11.02
 10.Štindlová Johana         ZŠ Petřiny sever     P-028           51.53  +     13.49
 11.Nýdlová Sofie            ZŠ Pod Marjánkou     P-023           65.50  +     27.46
    Koulová Kristýna         ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019       DISK              
    Kornilová Thea           ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019       DISK              
    Novotná Viktorie         ZŠ Pod Marjánkou     P-023       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D3-S        1.9km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blehová Barbora          ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           17.41  +      0.00
  2.Pecklová Laura           ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           19.51  +      2.10
  3.Hezká Adéla              ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           19.57  +      2.16
  4.Šunková Sára             ZŠ Mukařov           S-016           20.42  +      3.01
  5.Svobodová Adéla          ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           23.03  +      5.22
  6.Magazu Sophia            ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           24.58  +      7.17
  7.Šeborová Barbora         ZŠ a MŠ Norská       S-030           25.17  +      7.36
  8.Neuerová Eliška          ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           25.49  +      8.08
  9.Topičová Laura           ZŠ Mukařov           S-016           27.22  +      9.41
 10.Geffertová Marta         ZŠ Řevnice           S-035           28.01  +     10.20
 11.Bezdíčková Adriana Nelly ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           28.39  +     10.58
 12.Bohatová Daniela         ZŠ Kralupy nad Vltav S-045           28.42  +     11.01
 13.Lázničková Eliška        ZŠ Mukařov           S-016           28.48  +     11.07
 14.Kolářová Veronika        ZŠ Mukařov           S-016           31.42  +     14.01
 15.Hutová Anežka            ZŠ Kralupy nad Vltav S-045           33.25  +     15.44
 16.Topinková Karolína       ZŠ Kralupy nad Vltav S-045           34.34  +     16.53
 17.Bolinová Evelína         ZŠ Řevnice           S-035           38.40  +     20.59
 18.Záhorová Kristýna        ZŠ Chýně             S-010           46.54  +     29.13
 19.Charvátová Ella          ZŠ Chýně             S-010           48.55  +     31.14
 20.Stará Magdalena          ZŠ Řevnice           S-035           49.01  +     31.20
 21.Zmeková Anna             ZŠ Chýně             S-010           51.14  +     33.33
    Plichtová Markéta        ZŠ Chýně             S-010       DISK              
    Kovalová Diana           ZŠ Chýně             S-010       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D5-P        3.0km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vavřinová Johana         ZŠ Pod Marjánkou     P-023           26.27  +      0.00
  2.Zakouřilová Klára        ZŠ Campanus          P-011           26.35  +      0.08
  3.Snížková Adéla           ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019           28.39  +      2.12
  4.Dostálová Judita         ZŠ Pod Marjánkou     P-023           30.56  +      4.29
  5.Černá Adéla              ZŠ Kuncova           P-022           30.58  +      4.31
  6.Endrštová Magdaléna      ZŠ Jílovská          P-037           31.24  +      4.57
  7.Nedbalová Klára          ZŠ Jílovská          P-037           41.45  +     15.18
  8.Pennigerová Hermína      ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019           46.50  +     20.23
  9.Vondrová Eliška          ZŠ Kuncova           P-022           47.53  +     21.26
 10.Hniličková Amálie        ZŠ Kuncova           P-022           51.59  +     25.32
 11.Hladká Anna              ZŠ Jílovská          P-037           57.44  +     31.17
 12.Hejnová Barbora          ZŠ Campanus          P-011           78.18  +     51.51
 13.Šimlová Kateřina         ZŠ Jílovská          P-037           89.04  +     62.37
 14.Kolev Emma               ZŠ Kuncova           P-022           91.04  +     64.37
 15.Bludská Magdaléna        ZŠ Jílovská          P-037           95.03  +     68.36
    Lepšová Tereza           ZŠ Kuncova           P-022       DISK              
    Kalašová Tereza          ZŠ Petřiny sever     P-028       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D5-S        2.9km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Housková Adéla           ZŠ Dobříš            S-005           28.18  +      0.00
  2.Havlíčková Veronika      ZŠ Mukařov           S-016           29.14  +      0.56
  3.Berná Klára              ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           29.15  +      0.57
  4.Šunková Berta            ZŠ Mukařov           S-016           31.16  +      2.58
  5.Matoušková Sára          ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           32.55  +      4.37
  6.Šeborová Kateřina        ZŠ a MŠ Norská       S-030           35.04  +      6.46
  7.Syblíková Rozálie        ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           35.15  +      6.57
  8.Vaughanová Sára          ZŠ Mukařov           S-016           35.25  +      7.07
  9.Dudlová Hana             ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           41.19  +     13.01
 10.Havlová Veronika         ZŠ Kostelec n. Č. le S-024           41.48  +     13.30
 11.Svobodová Ema            ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           43.20  +     15.02
 12.Malá Markéta             ZŠ a MŠ Norská       S-030           43.42  +     15.24
 13.Staňková Magdaléna       ZŠ a MŠ Norská       S-030           45.18  +     17.00
 14.Hüblová Agáta            ZŠ Řevnice           S-035           50.09  +     21.51
 15.Hejduková Julie          ZŠ Svárov            S-034           52.06  +     23.48
 16.Votavová Anežka          ZŠ Zdeny Braunerové  S-038           53.26  +     25.08
 17.Šenková Barbora          ZŠ Řevnice           S-035           54.22  +     26.04
 18.Dvořáková Alena          ZŠ Dobříš            S-005           55.18  +     27.00
 19.Foglová Barbora          ZŠ Svárov            S-034           56.07  +     27.49
 20.Daňková Zuzana           ZŠ Mukařov           S-016           57.27  +     29.09
 21.Mottlová Anna            ZŠ Svárov            S-034           59.51  +     31.33
 22.Kulhánková Anna-Marie    ZŠ a MŠ Norská       S-030           62.08  +     33.50
 23.Remešová Eliška          ZŠ Svárov            S-034           63.39  +     35.21
 24.Stará Žofie              ZŠ Řevnice           S-035           70.10  +     41.52
 25.Ornová Amélie            ZŠ Svárov            S-034          101.47  +     73.29
 26.Hezká Tereza             ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006          105.50  +     77.32
    Doležalová Anna          ZŠ Dobříš            S-005       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D7-P        2.4km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Malečková Hana           Gymnázium Opatov     P-032           13.19  +      0.00
  2.Křístková Veronika       Lauderovy školy      P-040           14.48  +      1.29
  3.Hermanová Aino           GJK                  P-042           16.13  +      2.54
  4.Polívková Beáta          Křesanské gymnázium P-047           17.13  +      3.54
  5.Přikrylová Tereza        Gymnázium Nad Alejí  P-004           17.24  +      4.05
  6.Folprechtová Julie       ZŠ Kuncova           P-022           17.26  +      4.07
  7.Krejčí Barbora           ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019           17.32  +      4.13
  8.Bizzuto Valerie          Gymnázium Nad Alejí  P-004           17.40  +      4.21
  9.Krabsová Anna            ZŠ Kuncova           P-022           17.53  +      4.34
 10.Gacková Viktorie         ZŠ Petřiny sever     P-028           17.57  +      4.38
 11.Grosmanová Anežka        ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019           18.13  +      4.54
 12.Dvořáková Natálie        Gymnázium Opatov     P-032           19.34  +      6.15
 13.Zlatníková Petra         ZŠ Jílovská          P-037           21.16  +      7.57
 13.Dvořáková Veronika       Křesanské gymnázium P-047           21.16  +      7.57
 15.Müllerová Hana           ZŠ Pod Marjánkou     P-023           21.18  +      7.59
 16.Velenská Barbora         Gymnázium Budějovick P-036           22.23  +      9.04
 17.Vlachynská Lilian        Gymnázium Budějovick P-036           22.27  +      9.08
 18.Sverenyáková Emma        Nový PORG            P-048           22.35  +      9.16
 19.Křístková Viktorie       Lauderovy školy      P-040           22.45  +      9.26
 20.Aleva Lenka              Nový PORG            P-048           23.47  +     10.28
 21.Studenovská Zuzana       Gymnázium Nad Alejí  P-004           23.51  +     10.32
 22.Marjanovičová Klára      Gymnázium Nad Alejí  P-004           23.52  +     10.33
 23.Mlčková Marika           Nový PORG            P-048           27.17  +     13.58
 24.Blahová Karolína         Gymnázium Opatov     P-032           32.01  +     18.42
 25.Lantsoghtová Lucie Linda ZŠ Kuncova           P-022           41.52  +     28.33
 26.Voborová Lucie           ZŠ Marjánka          P-001           46.08  +     32.49
 27.Obeidová Sára            ZŠ Petřiny sever     P-028           48.10  +     34.51
    Wasserbauerová Tereza    ZŠ Kuncova           P-022       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D7-S        3.3km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bambousková Julie        Gymnázium Dobříš     S-015           20.50  +      0.00
  2.Maříková Alžběta         ZŠ Řevnice           S-035           26.10  +      5.20
  3.Havlová Tereza           ZŠ Kostelec n. Č. le S-024           27.06  +      6.16
  4.Kohoutová Zdeňka         Gymnázium Kladno     S-033           27.56  +      7.06
  5.Housková Barbora         Gymnázium Dobříš     S-015           28.20  +      7.30
  6.Svobodová Adriana        ZŠ Řevnice           S-035           30.11  +      9.21
  7.Šáchová Magda            Gymnázium Dobříš     S-015           30.16  +      9.26
  8.Magazu Annabelle         ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           30.24  +      9.34
  9.Kašparová Alžběta        Gymnázium Dobříš     S-015           30.51  +     10.01
 10.Baxová Kateřina          2. ZŠ a MŠ Beroun    S-027           34.09  +     13.19
 11.Vejražková Anna          ZŠ Kralupy nad Vltav S-045           36.40  +     15.50
 12.Paierová Jana            Gymnázium Kladno     S-033           37.59  +     17.09
 13.Pilátová Rozálie         ZŠ a MŠ Norská       S-030           38.03  +     17.13
 13.Leinweberová Julie       ZŠ Řevnice           S-035           38.03  +     17.13
 15.Romová Magda             Gymnázium Dobříš     S-015           38.29  +     17.39
 16.Pilchová Sofia           ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           39.26  +     18.36
 17.Velebová Kristýna        2. ZŠ a MŠ Beroun    S-027           42.15  +     21.25
 18.Kovandová Kamila         Dvořákovo gymnázium  S-029           45.10  +     24.20
 19.Márová Kateřina          ZŠ a MŠ Norská       S-030           45.31  +     24.41
 20.Neuerová Anna            ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           49.20  +     28.30
 21.Geffertová Agáta         ZŠ Řevnice           S-035           50.08  +     29.18
 22.Dávidíková Agáta         ZŠ a MŠ Norská       S-030           53.44  +     32.54
 23.Botková Josefína         ZŠ Kostelec n. Č. le S-024           60.25  +     39.35
 24.Vlašaná Karolína         ZŠ Dobříš            S-005           61.12  +     40.22
 25.Ratajová Jolana          ZŠ a MŠ Norská       S-030           68.59  +     48.09
 26.Rumlová Eliška           Gymnázium Kladno     S-033           98.40  +     77.50
    Barešová Michaela        2. ZŠ a MŠ Beroun    S-027       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D9-P        3.3km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štraitová Jolana         Gymnázium Budějovick P-036           20.39  +      0.00
  2.Tichá Dorotea            GJK                  P-042           20.58  +      0.19
  3.Jedličková Kristýna      ZŠ Campanus          P-011           22.30  +      1.51
  4.Nekvasilová Tereza       GJK                  P-042           24.23  +      3.44
  5.Švecová Karolína         Gymnázium Budějovick P-036           24.55  +      4.16
  6.Koubová Hana             Gymnázium Jana Nerud P-041           25.01  +      4.22
  7.Víšková Veronika         Gymnázium Opatov     P-032           28.57  +      8.18
  8.Solarová Tereza          Gymnázium Jana Nerud P-041           29.24  +      8.45
  9.Mrázková Štěpánka        Arcibiskupské gymnáz P-017           30.46  +     10.07
 10.Kotenová Barbora         Gymnázium Opatov     P-032           32.12  +     11.33
 11.Matějková Yvona          Gymnázium Opatov     P-032           35.49  +     15.10
 12.Rubešová Michaela        Gymnázium Opatov     P-032           37.55  +     17.16
 13.Pacáková Simona          Nový PORG            P-048           38.55  +     18.16
 14.Teršl Anna               ZŠ Campanus          P-011           41.05  +     20.26
 15.Málková Juliana          Arcibiskupské gymnáz P-017           41.15  +     20.36
 16.Čomorová Sofie           Nový PORG            P-048           62.56  +     42.17
 17.Podpierová Tereza        Gymnázium Nad Alejí  P-004           70.26  +     49.47
 18.Havlíková Magda          Gymnázium Nad Alejí  P-004           71.42  +     51.03
 19.Kosová Sára              Gymnázium Nad Alejí  P-004           74.23  +     53.44
 20.Vaňousová Eliška         ZŠ Petřiny sever     P-028           75.13  +     54.34
 21.Machalíková Marie        ZŠ Petřiny sever     P-028           79.28  +     58.49
 22.Rybínová Libuše          Nový PORG            P-048           84.55  +     64.16
 23.Mrázová Julie            Nový PORG            P-048           88.53  +     68.14
    Kusá Pavlína             ZŠ Marjánka          P-001       DISK              
    Justová Markéta          ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019       DISK              
    Krejzová Mia             ZŠ Petřiny sever     P-028       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D9-S        3.4km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlíčková Hana          ZŠ Kralupy nad Vltav S-045           25.00  +      0.00
  2.Arnoštová Veronika       Gymnázium Dobříš     S-015           26.37  +      1.37
  3.Jirasová Anežka          Gymnázium Dobříš     S-015           32.13  +      7.13
  4.Vlašaná Michaela         ZŠ Dobříš            S-005           36.11  +     11.11
  5.Dobešová Marie           ZŠ Kostelec n. Č. le S-024           48.05  +     23.05
  6.Kořínková Pavlína        Gymnázium Dobříš     S-015           49.16  +     24.16
  7.Kulhánková Bára          Gymnázium Dobříš     S-015           49.36  +     24.36
  8.Lorencová Jana           Gymnázium Dobříš     S-015           57.12  +     32.12
    Hovorková Alžběta        ZŠ Vrané nad Vltavou S-021       DISK              
    Řídká Tereza             ZŠ Kralupy nad Vltav S-045       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: DS-P        3.6km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Poborská Eliška          Gymnázium Arabská    P-020           22.33  +      0.00
  2.Hovorková  Tereza        Gymnázium Oty Pavla  P-002           25.12  +      2.39
  3.Smutná Anna Marie        Gymnázium Nad Alejí  P-004           25.45  +      3.12
  4.Titzová Adéla            Arcibiskupské gymnáz P-017           26.20  +      3.47
  5.Šimšová Barbora          Gymnázium Opatov     P-032           27.45  +      5.12
  6.Tomaidesová Adéla Anna   Gymnázium Na Vítězné P-051           28.35  +      6.02
  7.Dvořáková Hana           Křesanské gymnázium P-047           28.36  +      6.03
  8.Švecová Anežka           Gymnázium Budějovick P-036           29.35  +      7.02
  9.Dědková Teodora          Arcibiskupské gymnáz P-017           31.18  +      8.45
 10.Kosíková Eliška          Gymnázium Jana Nerud P-041           31.45  +      9.12
 11.Vallová Kristýna         SPŠ stavební Josefa  P-043           34.18  +     11.45
 12.Březinová Veronika       Gymnázium Budějovick P-036           38.27  +     15.54
 13.Neveršilová Klára        SPŠ stavební Josefa  P-043           39.37  +     17.04
 14.Pazderová Aneta          SPŠ dopravní         P-044           41.54  +     19.21
 15.Zelinková Klára          Gymnázium Na Vítězné P-051           42.54  +     20.21
 16.Müllerová Eliška         Gymnázium Nad Alejí  P-004           43.34  +     21.01
 17.Leiblová Martina         SPŠ stavební Josefa  P-043           44.01  +     21.28
 18.Havlíková Magdaléna      SPŠ stavební Josefa  P-043           46.52  +     24.19
 19.Černá Aneta              Gymnázium Arabská    P-020           48.17  +     25.44
 20.Houžvičková Magda        Gymnázium Nad Alejí  P-004           50.49  +     28.16
 21.Budínská Linda           Gymnázium Jana Nerud P-041           52.53  +     30.20
 22.Červeňáková Livia        Nový PORG            P-048           53.11  +     30.38
 23.Valentová Magdalena      Křesanské gymnázium P-047           53.41  +     31.08
 24.Uhlířová Hana            Nový PORG            P-048           56.19  +     33.46
 25.Schierová Daniela        SZŠ Alšovo nábřeží   P-046           56.22  +     33.49
 26.Štolbová Eliška          Arcibiskupské gymnáz P-017           57.50  +     35.17
 27.Cooková Lauren           SPŠ stavební Josefa  P-043           60.50  +     38.17
 28.Hýbnerová Tereza         Střední zdravotnická P-013           63.31  +     40.58
 29.Polanecká Julie          Gymnázium Na Vítězné P-051           64.33  +     42.00
 30.Krausová Jana            Střední zdravotnická P-013           71.56  +     49.23
 31.Asimová Sára             SPŠD Motol           P-012           72.57  +     50.24
 32.Capratová Aneta          Střední zdravotnická P-013           73.21  +     50.48
 33.Růžičková Barbora        SPŠD Motol           P-012           75.01  +     52.28
 34.Rubarzová Klára          SPŠD Motol           P-012           95.04  +     72.31
    Charvátová Nikola        Střední zdravotnická P-013       DISK              
    Holešovská Alice         GJK                  P-042       DISK              
    Doubková Emma            SZŠ Alšovo nábřeží   P-046       DISK              
    Balejová Veronika        Gymnázium Na Vítězné P-051       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: DS-S        3.5km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kašparová Barbora        Gymnázium Kladno     S-033           28.06  +      0.00
  2.Baštová Julie            Gymnázium Dobříš     S-015           28.25  +      0.19
  3.Nentvichová Julie        Gymnázium Dobříš     S-015           29.12  +      1.06
  4.Pelikánová Máša          Gymnázium Kladno     S-033           30.57  +      2.51
  5.Chalupová Aneta          Dvořákovo gymnázium  S-029           33.50  +      5.44
  6.Popová Kateřina          Dvořákovo gymnázium  S-029           36.49  +      8.43
  7.Vítková Barbora          Gymnázium Kladno     S-033           38.02  +      9.56
  8.Baštová Julie            Gymnázium Joachima B S-026           38.11  +     10.05
  9.Pinčáková Barbora        Gymnázium Kladno     S-033           39.25  +     11.19
 10.Sobotková Michaela       Gymnázium Dobříš     S-015           61.22  +     33.16
 11.Umlášková Klára          Gymnázium Dobříš     S-015           61.30  +     33.24
 12.Pavlů Hana               Dvořákovo gymnázium  S-029           65.26  +     37.20
 13.Šedinová Pavlína         SOŠ Český Brod-Libli S-031           95.37  +     67.31
 14.Sláviková Kristýna       SOŠ Český Brod-Libli S-031          103.36  +     75.30
    Lipinská Markéta         Gymnázium Joachima B S-026       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H3-P        1.9km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brandejs Hynek           ZŠ Petřiny sever     P-028           15.55  +      0.00
  2.Cink Kryštof             ZŠ Jílovská          P-037           19.51  +      3.56
  3.Trefilík Vojtěch         ZŠ Pod Marjánkou     P-023           22.21  +      6.26
  4.Chmelík Kryštof          ZŠ Pod Marjánkou     P-023           24.21  +      8.26
  4.Müller Karel             ZŠ Pod Marjánkou     P-023           24.21  +      8.26
  6.Lacina Kryštof           ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019           28.27  +     12.32
  7.Šporcl Matěj             ZŠ Pod Marjánkou     P-023           28.48  +     12.53
  8.Kubový Ondřej            ZŠ Pod Marjánkou     P-023           30.47  +     14.52
  9.Blažíček Matyᚠ         ZŠ Petřiny sever     P-028           33.17  +     17.22
 10.Bludský Vít              ZŠ Jílovská          P-037           48.33  +     32.38
 11.Bludský Hynek            ZŠ Jílovská          P-037           52.30  +     36.35
    Martaus Vojtěch          ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019       DISK              
    Křivánek Filip           ZŠ Petřiny sever     P-028       DISK              
    Drvoštěp Jan             ZŠ Petřiny sever     P-028       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H3-S        1.9km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kofroň Jan               2. ZŠ a MŠ Beroun    S-027           13.53  +      0.00
  2.Piškule Štěpán           ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           13.58  +      0.05
  3.Vrzáček Jonᚠ           ZŠ Kralupy nad Vltav S-045           15.10  +      1.17
  4.Pešek Jan                ZŠ Mukařov           S-016           15.48  +      1.55
  5.Pinkr Josef              ZŠ Chýně             S-010           17.10  +      3.17
  6.Krutský Vavřinec         ZŠ Řevnice           S-035           20.16  +      6.23
  7.Bolina Eduard            ZŠ Řevnice           S-035           21.29  +      7.36
  8.Bydžovský Filip          ZŠ Mukařov           S-016           22.18  +      8.25
  9.Jiras František          ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           23.37  +      9.44
 10.Balej Kosma              ZŠ Řevnice           S-035           25.05  +     11.12
 11.Koukal Jan               ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           26.35  +     12.42
 12.Kofroň Ondřej            2. ZŠ a MŠ Beroun    S-027           28.08  +     14.15
 13.Berný Jáchym             ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           28.27  +     14.34
 14.Pavel Vít                ZŠ Řevnice           S-035           28.32  +     14.39
 15.Lukavský Vít             ZŠ a MŠ Norská       S-030           29.21  +     15.28
 16.Kučera Jakub             ZŠ Chýně             S-010           29.27  +     15.34
 17.Piškule František        ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           29.48  +     15.55
 18.Schlindenbuch Noe        ZŠ Řevnice           S-035           31.21  +     17.28
 19.Benda Patrik             2. ZŠ a MŠ Beroun    S-027           31.46  +     17.53
 20.Houška Matěj             ZŠ Hostivice         S-007           38.17  +     24.24
 21.Šunka Hubert             ZŠ Mukařov           S-016           38.57  +     25.04
 22.Tvrdková Sofie Anna      ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           52.43  +     38.50
 23.Cipro Marian             ZŠ Chýně             S-010           69.15  +     55.22
    Cipro Matouš             ZŠ Chýně             S-010       DISK              
    Zmek Josef               ZŠ Chýně             S-010       DISK              
    Andrle Hynek             ZŠ Kostelec n. Č. le S-024       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H5-P        2.4km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sedláček Patrik          ZŠ Mikoláše Alše     P-009           14.04  +      0.00
  2.Brandejs Štěpán          ZŠ Petřiny sever     P-028           16.53  +      2.49
  3.Engel Adam               ZŠ Petřiny sever     P-028           17.05  +      3.01
  4.Horáček Martin           ZŠ Pod Marjánkou     P-023           18.12  +      4.08
  5.Svítil Martin            ZŠ Campanus          P-011           20.38  +      6.34
  6.Koten Vojtěch            ZŠ Petřiny sever     P-028           21.43  +      7.39
  7.Endršt Jáchym            ZŠ Jílovská          P-037           27.15  +     13.11
  8.Exner Tomᚠ             ZŠ Jílovská          P-037           32.08  +     18.04
  9.Folprecht Lukᚠ         ZŠ Kuncova           P-022           33.53  +     19.49
 10.Hübner Vilém             ZŠ Pod Marjánkou     P-023           34.34  +     20.30
 11.Řehák Daniel             ZŠ Pod Marjánkou     P-023           36.07  +     22.03
 12.Diviš Marek              ZŠ Pod Marjánkou     P-023           40.17  +     26.13
 13.Pajskr Štěpán            ZŠ Jílovská          P-037           44.12  +     30.08
    Honzík Vojtěch           ZŠ Petřiny sever     P-028       DISK              
    Vondrák Štěpán           ZŠ Pod Marjánkou     P-023       DISK              
    Ohanka Šimon             ZŠ Petřiny sever     P-028       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H5-S        2.4km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skripnik Matouš          ZŠ Řevnice           S-035           14.23  +      0.00
  2.Matys Ondřej             ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           16.25  +      2.02
  3.Baxa David               2. ZŠ a MŠ Beroun    S-027           17.25  +      3.02
  4.Hradil Michal            ZŠ Hostivice         S-007           19.14  +      4.51
  5.Hrmo Jonᚠ              ZŠ a MŠ Norská       S-030           21.29  +      7.06
  6.Porsch Jan               ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           22.39  +      8.16
  7.Ohnůtek Jiři             ZŠ Řevnice           S-035           24.38  +     10.15
  7.Svoboda Fabián           ZŠ Řevnice           S-035           24.38  +     10.15
  9.Peckl Kryštof            ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           25.02  +     10.39
 10.Kuttelwascher Marek      ZŠ Hostivice         S-007           26.04  +     11.41
 11.Störzer Vít              ZŠ a MŠ Norská       S-030           26.38  +     12.15
 12.Kubeček Tomᚠ           ZŠ Dobříš            S-005           28.23  +     14.00
 13.Kučera Theodor           ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           32.49  +     18.26
 14.Šucha Marek              ZŠ Hostivice         S-007           33.08  +     18.45
 15.Svoboda David            ZŠ Svárov            S-034           34.09  +     19.46
 16.Pilát Jaromír            ZŠ a MŠ Norská       S-030           35.44  +     21.21
 17.Láznička Adam            ZŠ Mukařov           S-016           36.01  +     21.38
 18.Jílek Adam               ZŠ Svárov            S-034           39.02  +     24.39
 19.Zoubek Filip             ZŠ a MŠ Norská       S-030           41.02  +     26.39
 20.Sedláček Filip           ZŠ Svárov            S-034           67.43  +     53.20
 21.Chaloupka Adam           ZŠ Svárov            S-034           71.55  +     57.32
 22.Duda Jiří                ZŠ Mukařov           S-016           75.33  +     61.10
    Gešev Martin             ZŠ Mukařov           S-016       DISK              
    Nečas Jonᚠ             ZŠ a MŠ Norská       S-030       DISK              
    Novák Lukᚠ             ZŠ Svárov            S-034       DISK              
    Pastva Šimon             ZŠ Řevnice           S-035       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H7-P        3.4km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Elleder David            Arcibiskupské gymnáz P-017           22.29  +      0.00
  2.Tichý Hubert             GJK                  P-042           24.28  +      1.59
  3.Jíra Filip               ZŠ Antonína Čermáka  P-003           26.32  +      4.03
  4.Skripnik Nikola          Arcibiskupské gymnáz P-017           27.19  +      4.50
  5.Svítil Patrik            ZŠ Campanus          P-011           30.03  +      7.34
  6.Kohoutek Vojtěch         GJK                  P-042           30.53  +      8.24
  7.Solar Adam               Gymnázium Nad Alejí  P-004           31.03  +      8.34
  8.Kuttelwascher Adam       Gymnázium Nad Alejí  P-004           31.56  +      9.27
  9.Rundt Karel              ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019           34.09  +     11.40
 10.Mujagić Damir            ZŠ Kuncova           P-022           34.11  +     11.42
 11.Mlích Ondřej             Nový PORG            P-048           36.33  +     14.04
 12.Šiml Václav              ZŠ Jílovská          P-037           38.11  +     15.42
 13.Tejnecký David           Nový PORG            P-048           39.12  +     16.43
 14.Janoušek Robin           Nový PORG            P-048           44.09  +     21.40
 15.Všetula Lucas            Nový PORG            P-048           44.39  +     22.10
 16.Rudolf Matyᚠ           Gymnázium Nad Alejí  P-004           44.41  +     22.12
 17.Šverma Ondřej            Gymnázium Nad Alejí  P-004           47.02  +     24.33
 18.Walsh Michael Zak        ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019           50.06  +     27.37
 19.Pánek Tomᚠ             Gymnázium Nad Alejí  P-004           54.10  +     31.41
 20.Pajskr Jan               ZŠ Jílovská          P-037           57.51  +     35.22
 21.Vacek Andrej             Gymnázium Opatov     P-032           62.46  +     40.17
 22.Škaloud Jakub            Gymnázium Opatov     P-032           72.54  +     50.25
 23.McMenamin Tomas Darren   ZŠ Kuncova           P-022           83.51  +     61.22
 24.Ret Tomᚠ               ZŠ Kuncova           P-022           86.02  +     63.33
 25.Migdal Tomᚠ            ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019           97.54  +     75.25
 26.Krejčí Ondřej            ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019          114.41  +     92.12
    Doležal Karel            ZŠ Marjánka          P-001       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H7-S        3.4km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiras Jan                ZŠ Mníšek pod Brdy   S-006           21.14  +      0.00
  2.Geleta Šimon             ZŠ Vrané nad Vltavou S-021           21.46  +      0.32
  3.Jiras Antonín            Gymnázium Dobříš     S-015           24.14  +      3.00
  4.Hronza Štěpán            ZŠ Dobříš            S-005           28.28  +      7.14
  5.Marhold Václav           ZŠ Vrané nad Vltavou S-021           29.41  +      8.27
  6.Španěl Benedikt          Gymnázium Dobříš     S-015           33.32  +     12.18
  7.Dragoun Matěj            ZŠ Dobříš            S-005           40.15  +     19.01
  8.Valenta Martin           Dvořákovo gymnázium  S-029           43.20  +     22.06
  9.Čermák Vojtěch           ZŠ a MŠ Norská       S-030           43.56  +     22.42
 10.Kořínek Vít              Gymnázium Dobříš     S-015           49.33  +     28.19
 11.Dlouhý Jiří              ZŠ a MŠ Norská       S-030           50.14  +     29.00
 12.Fortelka Jiří            ZŠ Kostelec n. Č. le S-024           51.27  +     30.13
 13.Borl Filip               ZŠ Kostelec n. Č. le S-024           52.48  +     31.34
 14.Nevoral Ondřej           Gymnázium Kladno     S-033           52.52  +     31.38
 15.Friedel Matěj            2. ZŠ a MŠ Beroun    S-027           53.46  +     32.32
 16.Volek Robin              ZŠ Kostelec n. Č. le S-024           54.31  +     33.17
 17.Louša Vojtěch            Dvořákovo gymnázium  S-029           55.25  +     34.11
 18.Novák Matyᚠ            Gymnázium Dobříš     S-015           58.32  +     37.18
 19.Kusák Jan                ZŠ a MŠ Norská       S-030           60.24  +     39.10
 20.Hodan Filip              ZŠ a MŠ Norská       S-030           67.14  +     46.00
 21.Schwamberger Jakub       ZŠ a MŠ Norská       S-030           77.48  +     56.34
    Hovorka Jan              ZŠ Vrané nad Vltavou S-021       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H9-P        3.9km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mareš Albert             Gymnázium Nad Alejí  P-004           21.12  +      0.00
  2.Zakouřil Matyᚠ         ZŠ Campanus          P-011           23.00  +      1.48
  3.Čtrnáct František        Křesanské gymnázium P-047           23.11  +      1.59
  4.Jedlička Jakub           ZŠ Campanus          P-011           24.10  +      2.58
  5.Gajda Martin             Gymnázium Opatov     P-032           25.00  +      3.48
  6.Němec Marek              Nový PORG            P-048           27.47  +      6.35
  7.Titz Adam                Arcibiskupské gymnáz P-017           27.51  +      6.39
  8.Král Adam                GJK                  P-042           28.01  +      6.49
  9.Šiler Martin             Gymnázium Opatov     P-032           28.16  +      7.04
 10.Štěpánek Bedřich         Nový PORG            P-048           31.50  +     10.38
 11.Holub Alfred             Nový PORG            P-048           32.38  +     11.26
 12.Nosek Dan                Křesanské gymnázium P-047           33.31  +     12.19
 13.Doležel Michal           ZŠ Petřiny sever     P-028           36.45  +     15.33
 14.Kačer Jakub              ZŠ Jílovská          P-037           37.29  +     16.17
 15.Štark Matěj              Gymnázium Opatov     P-032           37.36  +     16.24
 16.Rek Adam                 GJK                  P-042           38.46  +     17.34
 17.Janas Adam               ZŠ Campanus          P-011           38.52  +     17.40
 18.Halač Viktor             ZŠ Pod Marjánkou     P-023           40.22  +     19.10
 19.Kubeš Jan                Nový PORG            P-048           41.04  +     19.52
 20.Sýs Vojtěch              Arcibiskupské gymnáz P-017           41.23  +     20.11
 21.Zámečník Matěj           Gymnázium Jana Nerud P-041           41.29  +     20.17
 22.Sobota Jan               Arcibiskupské gymnáz P-017           47.27  +     26.15
 23.Honzík Václav            ZŠ Petřiny sever     P-028           49.29  +     28.17
 24.Rott Antonín             ZŠ Petřiny sever     P-028           53.28  +     32.16
 25.Bartheldy David          ZŠ Marjánka          P-001           62.15  +     41.03
 26.Rohovský Adam            ZŠ Kuncova           P-022           62.55  +     41.43
 27.Verhulst Adam            Gymnázium Opatov     P-032           64.53  +     43.41
 28.Zítko Adam               ZŠ Campanus          P-011           96.24  +     75.12
 29.Afsahi Noah              ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019          109.48  +     88.36
 30.Pacovský Tomᚠ          ZŠ Kuncova           P-022          111.18  +     90.06
    Sedláček Jaroslav        ZŠ Mikoláše Alše     P-009       DISK              
    Kormáňoš Samuel          Arcibiskupské gymnáz P-017       DISK              
    Hnátek Michael           ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019       DISK              
    Mucha Ondřej             Nový PORG            P-048       DISK              
    Gerginov Jáchym          Arcibiskupské gymnáz P-017       DISK              
    Hořánek Matěj            ZŠ a MŠ Emy Destinno P-019       DISK              
    Berezněv Matěj           ZŠ Kuncova           P-022       DISK              
    Vondra Tomᚠ            ZŠ Kuncova           P-022       DISK              
    Křivan Jiří              ZŠ Petřiny sever     P-028       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H9-S        4.0km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kučera Jáchym            Gymnázium Dobříš     S-015           23.04  +      0.00
  2.Snížek Martin            Gymnázium Dobříš     S-015           23.54  +      0.50
  3.Janda Jakub              Gymnázium Dobříš     S-015           24.49  +      1.45
  4.Snížek Ondřej            Gymnázium Dobříš     S-015           27.35  +      4.31
  5.Šácha Václav             Gymnázium Dobříš     S-015           30.01  +      6.57
  6.Bozděch Tobiᚠ          Dvořákovo gymnázium  S-029           34.05  +     11.01
  7.Michálek Michal          ZŠ Kralupy nad Vltav S-045           35.36  +     12.32
  8.Marhold Přemysl          ZŠ Vrané nad Vltavou S-021           37.59  +     14.55
  9.Kozadajev Adam           ZŠ Kostelec n. Č. le S-024           38.12  +     15.08
 10.Vobořil Ondřej           ZŠ Kralupy nad Vltav S-045           43.41  +     20.37
 11.Vejražka David           ZŠ Kralupy nad Vltav S-045           43.58  +     20.54
 12.Koflák Jan               Gymnázium Kladno     S-033           52.56  +     29.52
    Šanda Dominik            ZŠ Dobříš            S-005       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HS-P        4.6km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajda Jan                Gymnázium Opatov     P-032           24.15  +      0.00
  2.Šafka Sebastian          GJK                  P-042           24.20  +      0.05
  3.Šimša Martin             Gymnázium Opatov     P-032           25.12  +      0.57
  4.Malačka Milan            Gymnázium Nad Alejí  P-004           27.11  +      2.56
  5.Kovařík Tomᚠ           Gymnázium Opatov     P-032           28.30  +      4.15
  6.Janas Petr               Gymnázium Opatov     P-032           29.19  +      5.04
  7.Melichna Matěj           Gymnázium Arabská    P-020           32.53  +      8.38
  8.Víšek Martin             Gymnázium Na Vítězné P-051           33.07  +      8.52
  9.Rejnek Lukᚠ            Smíchovská střední p P-039           33.10  +      8.55
 10.Macháček Martin          GJK                  P-042           33.24  +      9.09
 11.Marhold Ondřej           SPŠ stavební Josefa  P-043           33.25  +      9.10
 12.Škrle Jan                Gymnázium Arabská    P-020           36.38  +     12.23
 13.Jandl Vojtěch            Nový PORG            P-048           38.20  +     14.05
 14.Melkes Viktor            SPŠ stavební Josefa  P-043           38.39  +     14.24
 15.Dědek Matěj              Arcibiskupské gymnáz P-017           39.53  +     15.38
 16.Forst Antonín            Gymnázium Opatov     P-032           40.59  +     16.44
 17.Blažek Daniel            Arcibiskupské gymnáz P-017           45.45  +     21.30
 18.Sobotka Vojtěch          Gymnázium Arabská    P-020           45.54  +     21.39
 19.Rak Lukᚠ               Gymnázium Nad Alejí  P-004           50.41  +     26.26
 20.Novák František          Gymnázium Nad Alejí  P-004           51.20  +     27.05
 21.Vaňkát Ondřej            Gymnázium Na Vítězné P-051           52.15  +     28.00
 22.Hamala Ondřej            Gymnázium Na Vítězné P-051           52.22  +     28.07
 23.Šembera Martin           Gymnázium Nad Alejí  P-004           53.44  +     29.29
 24.Loukotka Ondřej          Křesanské gymnázium P-047           53.51  +     29.36
 25.Maňour Kryštof           Arcibiskupské gymnáz P-017           54.17  +     30.02
 26.Hájek Michael            SPŠ dopravní         P-044           55.40  +     31.25
 27.Šulc Přemysl             Gymnázium Budějovick P-036           57.00  +     32.45
 28.Kozohorský Jan           Střední zdravotnická P-013           57.22  +     33.07
 29.Kropáč Jiří              Gymnázium Jana Nerud P-041           57.40  +     33.25
 30.Serafin Oliver           Smíchovská střední p P-039           61.45  +     37.30
 31.Nožina Matěj             SPŠ stavební Josefa  P-043           66.24  +     42.09
 32.Knytl Jakub              SPŠD Motol           P-012           69.00  +     44.45
 33.Čechák Jiří              SPŠ dopravní         P-044           71.59  +     47.44
 34.Shorban Vitaliy          SPŠ stavební Josefa  P-043           73.25  +     49.10
 35.Martin Filip             SPŠD Motol           P-012           73.35  +     49.20
 36.Hryciv Vitalij           SPŠD Motol           P-012           74.25  +     50.10
 37.Sedláček Tomᚠ          Gymnázium Na Vítězné P-051           75.19  +     51.04
 38.Rychna Miroslav          SPŠ stavební Josefa  P-043           76.22  +     52.07
 39.Hruška Marek             Střední zdravotnická P-013           78.59  +     54.44
 40.Vrkota Tomᚠ            Smíchovská střední p P-039           86.07  +     61.52
 41.Vrzoň Jaroslav           Střední zdravotnická P-013           86.59  +     62.44
 42.Kořínek Šimon            Střední zdravotnická P-013           89.26  +     65.11
 43.Koukal Martin            SPŠ dopravní         P-044           90.35  +     66.20
 44.Pavlík Tomᚠ            Gymnázium Jana Nerud P-041          105.10  +     80.55
    Holub Aleš               Gymnázium Nad Alejí  P-004       DISK              
    Müldner Jan              Nový PORG            P-048       DISK              
    Šíma Matěj               Smíchovská střední p P-039       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HS-S        4.5km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vítek Karel              Gymnázium Kladno     S-033           24.48  +      0.00
  2.Janda Ondřej             Gymnázium Dobříš     S-015           27.55  +      3.07
  3.Lejbl Jakub              Gymnázium Joachima B S-026           30.28  +      5.40
  4.Lejbl Ladislav           Gymnázium Joachima B S-026           32.13  +      7.25
  5.Svoboda Luděk            Gymnázium Kladno     S-033           32.22  +      7.34
  6.Dudla Maxmilian          Gymnázium Dobříš     S-015           36.52  +     12.04
  7.Basl Adam                Dvořákovo gymnázium  S-029           37.34  +     12.46
  8.Kohout Václav            Gymnázium Kladno     S-033           40.43  +     15.55
  9.Tajšl Adam               Gymnázium Dobříš     S-015           40.54  +     16.06
 10.Kolář Michal             Gymnázium Dobříš     S-015           50.46  +     25.58
 11.Hanzlík Marek            SOŠ Český Brod-Libli S-031          108.20  +     83.32
    Mašek Aleš               SOŠ Český Brod-Libli S-031       DISK              
    Krupička Dan             Gymnázium Kladno     S-033       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: OPEN        3.2km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jíra Tomᚠ              VŠCHT Praha          P-014           20.37  +      0.00
  2.Vaněk Petr               ZŠ Kuncova           P-022           26.08  +      5.31
  3.Malečková Iva            Gymnázium Opatov     P-032           29.27  +      8.50
  4.Soukup Matěj             Nový PORG            P-048           30.15  +      9.38
  5.Valla Zdeněk             ZVO                  S-025           32.19  +     11.42
  6.Zakouřilová Helena       ZŠ Campanus          P-011           32.48  +     12.11
  7.Lejbl Ladislav           Gymnázium Joachima B S-026           33.57  +     13.20
  8.Housková Monika          ZŠ Dobříš            S-005           40.49  +     20.12
  9.Kotenová Klára           Gymnázium Opatov     P-032           41.03  +     20.26
 10.Nedvědová Zdeňka         Gymnázium Na Vítězné P-051           45.48  +     25.11
 11.Marholdová Martina       ZŠ Vrané nad Vltavou S-021           52.52  +     32.15
 12.Vorel Jiří               Gymnázium Nad Alejí  P-004           54.21  +     33.44
 13.Turinská Ivana           SOŠ Český Brod-Libli S-031           56.09  +     35.32
 14.Rudolf Pilch             ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           57.29  +     36.52
 15.Švancar Petr             Gymnázium Dobříš     S-015           58.33  +     37.56
 16.Zmeková Míla             ZŠ Chýně             S-010           71.40  +     51.03
 17.Pilchová Linda           ZŠ Vítězslava Hálka  S-052           89.57  +     69.20
    Hraško Petr              Střední zdravotnická P-013       DISK              
    Pavlíček Lubomír         ZŠ Kralupy nad Vltav S-045       DISK