Cik cak trénink 17.10.2018

Dnešní trénink byl zaměřen na držení směrů – úkolem bylo stříhat si to lesem přímo od kontroly ke kontrole. Základem samozřejmě byla naprosto přesně zorientovaná mapa….trénink byl připraven v „bílých“ plochách na mapě Sletiště, byl tedy placatý a rychlý, někteří ho doslova proletěli, někomu ale opuštění cest přece jen trochu problémy dělalo...

Zjistit víc!

Mapový trénink 10.10. – klasika na Mrákávách

Dnes jsme se sešli nad údolím s Týneckým pramenem. Připraveny byly opět tři různě dlouhé a různě těžké tratě, proti minulému tréninku těžší a delší. Na nejkratší trati se o první místo poprali Jaromír s Máťou, ostatní šli rozvážněji. Na prostřední trati všem utekla Rozárka a na nejdelší Lucka R.

DH10 (2,3km/40m/6ko):

1. Jaromír    32:44
  2. Máťa   34:54

Mapový trénink 26.9.2018

Na konci ulice Na Cimrmanském se sešlo 19 borců (a nějaký ten doprovod), aby si zatrénovalo na mapě Mrákavy. Bylo nás tedy o trochu méně, než na tréninku 12.9. (to dorazilo rekordních 22 borců), ale i tak nás byl pěkný houf 🙂

Byly připraveny 3 tratě, od DH10 do DH14+, všichni se snažili a tady jsou výsledky:

(Vy starší se mrkněte, kolik jmen neznáte :-)) )

DH10:

1. Jiří...

Náborový a ukázkový trénink, 5.9.2018, Sletiště, Aquapark

Řada nejmenších závodníků nám odrostla a vznikl prostor pro nové členy oddílu.
Uspořádali jsme v našem nejdostupnějším lese akci pro každého, kdo se chce s orientačním během seznámit.
Start a cíl byl před kladenským Aquaparkem, klasické zázemí se stolečky a lavičkami bylo opět plně využito 🙂
Od 16 hodin bylo možno přijít, přihlásit se a vyrazit.