Výřezy z mapy

Zdravím všechny návštěvníky stránek,

jako jeden z mapařů vám přináším výřezy z mapy na které budete všichni běhat. Jeden výřez z mé části, jeden z části druhého mapaře, Jirky Cabrnocha. Moc se na vás těšíme a nezapomeňte, že první termín přihlášek končí už v pondělí, tak se hlaste.

Totéž platí i pro odpolední závod, na který jsou tratě též již postaveny, tak se taky hlaste.

Venda Kohout

Zjistit víc!

Závody pro veřejnost, 1.10., Stochov

V rámci závodů v orientačním běhu, které pořádáme v neděli 1.10.2017 na Stochově, jsou připraveny i tratě, na kterých si může zasportovat každý, kdo bude mít chuť.
Srdečně Vás zveme!
Přijďte si vyzkoušet pohyb na vzduchu s pomocí mapy, není se čeho bát, jistě to zvládnete.

Centrum závodů, kde je možné se od 8:00 do 9:15 přihlásit (startovné je 60 Kč), je v areá...

Zjistit víc!

Stochovské sprinty: vše pod střechou

Děláme vše pro to, abyste se na Stochově cítili komfortně. Proto budou všechny důležité věci pěkně pohromadě: parkování, prezentace, vyčítání, bufet, převlékárna, dětská školka… Tohle vše přímo v areálu firmy Pospitrans s.r.o.  Ven budete muset jen na závod 😉 

A kdo si myslí, že si z vás ilustračním obrázkem nějak utahujeme, ten se pěkně plete: přesně takovýhle na...

Zjistit víc!

Stochov: Představujeme prostor závodu

Zbrusu novou sprintovou mapu si pochopitelně necháme až na závod, ale určitě nebude od věci si trochu přiblížit město,  kde budete závodit.

Stochov leží asi deset kilometrů západně od Kladna. Historie města sahá do velmi dávné minulosti, nejvíce se však obec rozrostla především v 50.a 60.letech, kdy bylo postaveno hornické sídliště...

Zjistit víc!