Konečné výsledky kategorie                                      6.11.2016 16:52:58
                             Švermovské sprinty 2016
===ČSOS-DKL=========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Konečné výsledky kategorie: Dlouhá      3.1km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vítek Karel              KOB Kladno           DKL9901 A     17.22  +      0.00
  2.Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     19.42  +      2.20
  3.Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C     20.40  +      3.18
  4.Kolář Tomáš              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7103 C     21.43  +      4.21
  5.Vítek Jiří               KOB Kladno           DKL7300 C     23.21  +      5.59
  6.Vítková Barbora          KOB Kladno           DKL0250 C     23.33  +      6.11
  7.Štáfek Pavel             SMS Team Kladno      SKL7401 E     24.23  +      7.01
  8.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C     25.12  +      7.50
  9.Kolář Matyáš             SK Praga Praha       PGP0304 C     25.20  +      7.58
 10.Fujan Břetislav          KOB Kladno           DKL4800 C     26.29  +      9.07
 11.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     27.18  +      9.56
 12.Mědílková Iva            KOB Kladno           DKL7251 C     27.35  +     10.13
 13.Kolářová Michaela        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7351 C     28.32  +     11.10
 14.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     28.55  +     11.33
 15.Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     32.45  +     15.23
 16.Vítková Marie            KOB Kladno           DKL7054 C     33.11  +     15.49
 17.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 B     34.28  +     17.06
 18.Gottvaldová Denisa       KOB Kladno           DKL8550 C     35.07  +     17.45
 19.Benešová Hanka           KOB Kladno           DKL0050 C     38.13  +     20.51
 20.Nosál Stano              TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     42.03  +     24.41
 21.Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     42.50  +     25.28
 22.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     46.26  +     29.04
 23.Mourkovi                 Neregistrovaní       NER     C     49.06  +     31.44
    Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C DISK              
    Datel Jiří               KOB Kladno           DKL7101 C DISK              
    Kohoutová Zdeňka         KOB Kladno           DKL0650 C DISK              
   
Konečné výsledky kategorie: Krátká      2.1km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C     15.05  +      0.00
  2.Geisler Richard          KOB Kladno           DKL0700 C     19.50  +      4.45
  3.Ouda Filip               Neregistrovaní       NER0002 C     50.33  +     35.28
  4.Bednářová Barbora        Neregistrovaní       NER0001 C     51.01  +     35.56
  5.Ouda Kryštof             Neregistrovaní       NER0003 C     51.29  +     36.24
    Ouda Tomáš               Neregistrovaní       NER0004 C DISK              
      
Konečné výsledky kategorie: MTBO        5.6km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     23.33  +      0.00
  2.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     24.54  +      1.21
  3.Přibík Martin            SK Praga Praha       PGP7406 C     25.28  +      1.55
  4.Tomáš Šimek              Neregistrovaní       NER0008 C     27.52  +      4.19
  5.Křivancová Zdeňka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 C     27.57  +      4.24
  6.Šimek Miroslav           SK LOS Mělník        LME6300 C     29.42  +      6.09
  7.Kouřimský Jan            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7200 E     33.27  +      9.54
  8.Pelikán Lukáš            SMS Team Kladno      SKL9800 B     34.32  +     10.59
  9.Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C     36.35  +     13.02
 10.Štěňha Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7608 E     43.24  +     19.51
 11.Štěňha David             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0701 C     43.38  +     20.05
    Fatka Ondřej             Neregistrovaní       NER0005 C DISK              
    Fatka Petr               Neregistrovaní       NER0006 C DISK              
    Šimková Anežka           SK LOS Mělník        LME0950 C DISK