Výsledky

 

Zveřejňujeme výsledky závodu. Všem děkujeme za účast a doufáme, že se za rok touto dobou zase sejdeme, a možná už na jiné mapě.

 

Václav Kohout, Matěj Melichna

konecne-vysledky

6 komentáře k Výsledky

 • Venda K.

  Všem děkujeme za hezké komentáře, jsme rádi, že se vám závod líbil. Jsme rádi, že i počasí nám trošku přálo, a nepršelo. Báli jsme se, aby nedocházelo k technickým problémům při vyčítání a až na neoprávněný DISK Ríši Geislera, který byl napraven, k žádným nedošlo. Ukázalo se, že i když v terénu nebyly zavedeny jiné kontroly došlo k tomu, že byla část závodníků MTBO diskvalifikovaná. Při závodě se nikdo nezranil. Protest proti výsledkům nikdo nepodal.

  Václav Kohout, Matěj Melichna

 • sláva

  Velké poděkování řediteli, zavaděčům, startérce, hlídačům, zkrátka všem, kteří se podíleli na pěkném uspořádání. ŠS se Vám opravdu povedly, počínaje bezproblémovým parkováním dokonce v primární zóně a konče špičkovým bufetem pozávodě.
  Stavba trati mně osobně umožnila nostalgické vzpomínání. Kdy se povede,abych měl kontrolu před svým „rodným“ domem a nebo když je jeden postup totožný s trasou, kterou jsem před pětapadesáti lety téměř denně běhal do lesa a zahajoval jsem svoji atletickou kariéru. Ještě jednou všem velké díky.
  Malá osobní poznámka. Opět jsem se přesvědčil o tom, že i na sprintu se můžete tak „vygumovat“, že provedete naprosto banální chybu.

 • Michal Geisler

  Super práce a progres proti loňsku .
  Jen tak dál:-)
  Ještě jednou se omlouvam za případné komplikace 🙂
  Děkuji všem ,že jste na mne počkali .
  Michal

 • jája

  Děkujeme klukům za pěkný závod!

 • Příba

  Zmapujte ten les. Po závodě jsme setam byli podívat a je to hodně členitý a navíc pěkný terén. Závod byl supr a organizace ještě lepší, díky 🙂

  • Matěj Melichna

   Určitě to máme v plánu.