Středočeská mistrovství 2018 na krátké trati a ve sprintu

Rychle za sebou proběhla oblastní mistrovství na těch kratších tratích.

V sobotu 14.4. uspořádala Tretra Praha KT v Konojedech na mapě Liščí díry 1 :10 000.
Je to tam dost zelené, některé kontroly vyžadovaly průnik velmi hustým porostem.
Pěkně běželi Šimon a Jaromír v H10L, Barča v D16, Matěj a Venda v H18, Lukáš letos mezi nejlepšími v H20, v H35 potvrdil stabilní formu Miro.
Ve vypreparovaném pořadí středočeského mistrovství skončili na bedně Lukáš v H20 1.,  Matěj v H18 2. a Honza mladší v H20 3.
Výcuc z výsledků (dohromady Střední Čechy a Praha):
D10L (28 startujících):
21. Barbora Šeborová
D12 (39):
28. Rozálie Pilátová
D16 (21):
6. Barbora Vítková
D18 (15):
9. Aneta Geislerová
12. Zuzana Horychová
13, Hana Benešová
D21K (12):
10. Denisa Gottvaldová
D35 (53):
15. Tereza Šeborová
51. Dita Geislerová
D45 (48):
13. Jaroslava Benešová
37. Kateřina Jandová
44. Naděžda Surkova
46. Zdeňka Kohoutová

H10L (28):
4. Šimon Janda
6. Jaromír Pilát
H12 (54):
34. Richard Geisler
H14 (48):
23. Bořivoj Pilát
H16 (21):
13. Luděk Svoboda
H18 (12):
4. Matěj Melichna
6. Václav Kohout
H20 (5):
2. Lukáš Pelikán
5. Jan Beneš
H21L (63):
47. Petr Šemelík
H35 (56):
13. Miroslav Pilát
39: Jiří Vítek
48. Michal Jedlička
H45 (44):
28. Jan Beneš

Závod je postupový na MČR na KT (23. – 24.6. Brno), uvidíme, jestli se to někomu povedlo.

Stránky závodů jsou zde

 

 

O týden později uspořádali kamarádi z SKOB Slaný oblastní mistrovství ve sprintu.
Centrum ve slánském letním kině, letní slunečné horké počasí, tratě v lesoparku Háje a přilehlých městských čtvrtích (nejtěžší byla navigace v uzavřených areálech nemocnice a gymnázia). Moc pěkný sprint, mapově náročný.
Mapa Slaný – Háje 1 : 4 000.
Kvalitní výkony předvedli Petra v D35, Jaromír v H10L, Bořík v H14, Lukáš v H20, Sláva v H65.
V odděleném pořadí středočeského přeboru byli na bedně Lukáš 1. v H20, Aneta 3. v D18, Bořík 3. v H14, Honza mladší 3. v H20.

Výcuc z výsledků (dohromady Střední Čechy a Praha):
D12 (30):
23. Rozálie Pilátová
25. Veronika Pražanová
D16 (22):
15. Lucie Rousová
20. Katka Mišková
D18 (12):
7. Aneta Geilserová
9. Hana Benešová
10. Zuzana Horychová
D21L (37):
34. Denisa Gottvaldová
D35 (29):
8. Petra Pilátová
22. Dita Geislerová
D45 (35):
13. Jaroslava Benešová
30. Zdeňka Kohoutová
31. Marie Vítková
33. Naděžda Surkova
D55 (5):
5. Hana Cabrnochová
H10L (13):
1. Jaromír Pilát
12. Vít Lukavský
H10 (23):
17. Matyáš Komín
H14 (36):
5. Bořivoj Pilát
23. Jury Surkov
H16 (18):
14. Luděk Svoboda
H18 (15):
9. Matěj Melichna
11. Václav Kohout
15. Aleksandr Surkov
H20 (8):
1. Lukáš Pelikán
6. Jan Beneš
H21L (77):
45. Petr Šemelík
47. Ivan Surkov
61. Pavel Štáfek
70. Michal Geisler
72. Pavel Vinš
H35 (37):
11. Miroslav Pilát
28. Jiří Vítek
33. Michal Jedlička
H45 (32):
24. Jan Beneš
28. Zdeněk Kohout
H55 (20):
14. Jiří Cabrnoch
H65 (6):
2. Sláva Fujan
HDR (54):
Zbyněk Krupička

Závod je postupový na MČR ve sprintu (19.5. Tábor), právo startovat si vyběhl Lukáš.

Stránky závodů jsou zde

 

 

Po skončení pěšího OB se někteří odměnili ještě závodem MTBO na horském kole, který byl součástí Pražské MTBO ligy

Výcuc z výsledků (66 startujících), velmi pěkně jeli Pavel Štáfek a Michal Geisler:
8. Pavel Štáfek
13. Michal Geilser
50. Pavel Vinš
59. Richard Geisler


Posted

in

by

Tags: