4. a 5. závod podzimního oblastního žebříčku

O víkendu 20.+21.2018 uspořádal OK Kamenice dva závody OŽ, v sobotu krátkou trať a v neděli klasiku v kopcovatém terénu mezi obcemi Lojovice a Brtnice. Zázemí na louce mělo všechno, co mělo mít, v sobotu navíc bylo velmi příjemné, že vše bylo co by kamenem dohodil – start vzdálen 150m a cíl přímo na shromaždišti. Při více než tisícovce závodníků a startovním intervalu 3 min. byly startovky opět rozvleklé, startovalo se od 10 hod. až téměř do dvou…naštěstí bylo ještě docela hezky, na shromaždišti se dalo koupit kafe, koláče…..

V sobotu parádně zaběhl Bořík (3. v nabité kategorii H14) a Sláva v H65 (1.), pěkně zaběhla Jana v D45, dařilo se i Matějovi, Standovi a Terce, hezký výkon podaly i Rózka, Zdenička a Amálka. Statečně bojovali Máťa a Jaromír, Kačka, Verča, Amálka…Pochvalu zaslouží i naši nováčci, Eliška 6. v D10L  a Jiřík 12. v HDR mezi neuvěřitelnými 105 závodníky!

Celkem se zúčastnilo 37 Kladeňáků, což je opravdu pěkný počet 🙂

D10L
2.76 km, 90 m, 6 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
6. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 22:58 + 5:20
20. Šeborová Kačka DKL0951 KOB Kladno 31:15 + 13:37
D12
2.14 km, 95 m, 7 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
20. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 28:58 + 9:37
21. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 29:33 + 10:12
34. Pražanová Veronika DKL0751 KOB Kladno 39:02 + 19:41
D14
2.49 km, 145 m, 12 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
17. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 37:08 + 11:51
D16
3.32 km, 150 m, 13 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
16. Mišková Katka DKL0252 KOB Kladno 110:40 + 73:13
D18
3.77 km, 210 m, 14 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
14. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 80:23 + 40:24
15. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 80:30 + 40:31
D21K
4.08 km, 185 m, 17 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
6. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 54:52 + 11:06
21. Gottvaldová Denisa DKL8550 KOB Kladno 89:58 + 46:12
D35
4.44 km, 225 m, 20 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
38. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 78:42 + 33:18
D45
3.31 km, 140 m, 16 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
5. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 36:36 + 5:00
12. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 40:58 + 9:22
49. Surkova Nadežda DKL7153 KOB Kladno 71:12 + 39:36
57. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 88:19 + 56:43
H10
2.22 km, 75 m, 7 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
38. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 43:47 + 26:36
40. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 44:55 + 27:44
H14
3.36 km, 185 m, 14 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
3. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 34:15 + 1:47
23. Surkov Jury DKL0402 KOB Kladno 65:15 + 32:47
H18
4.92 km, 280 m, 19 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
2. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 50:00 + 1:50
7. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 76:28 + 28:18
9. Surkov Aleksandr DKL0104 KOB Kladno 93:34 + 45:24
H21K
4.59 km, 255 m, 19 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
10. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 65:20 + 29:24
H21L
6.12 km, 315 m, 25 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
56. Jakovec Petr DKL8602 KOB Kladno 65:57 + 26:36
58. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 66:43 + 27:22
70. Surkov Ivan DKL7400 KOB Kladno 76:20 + 36:59
H35
5.10 km, 275 m, 20 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
10. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 46:32 + 6:15
19. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 49:28 + 9:11
23. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 50:49 + 10:32
69. Lukavský Jiří DKL7800 KOB Kladno 83:46 + 43:29
H45
4.07 km, 175 m, 16 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
34. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 48:15 + 16:30
H65
3.11 km, 140 m, 14 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 38:22
7. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 45:03 + 6:41
HDR
2.76 km, 90 m, 8 kontrol
MÍSTO
JMÉNO
REG. ČÍSLO
LICENCE
KLUB
ČAS
ZTRÁTA
12. Chudoba Jiří DKL1102 KOB Kladno 27:19 + 4:33
31. Datel Adam DKL1100 KOB Kladno 30:57 + 8:11
45. Lukavský Vít DKL1101 KOB Kladno 33:25 + 10:39

V neděli se na stejné místo vydalo 25 našich závodníků, aby se popralo s fyzicky ještě náročnějšími tratěmi. Na start se tentokrát muselo jít 1800m a z cíle dokonce 2800m.

Nejvíce se dařilo dámám v D35K.

V D10L se za sebe poskládaly Kačka s Barčou (17. a 18. místo), v D12 Rózka 32., Verča 36., Lucka 38., v D14 Amálka 25., v D16 Lucka 18. V D35K Terezka 4., Petra 12. V pánských kategoriích Jaromír 18. v H10, Bořík 8. v H14, Matěj 3. v H18, zde Venda 7. a Saša 8., v H21L Ivan 38., v H35L Šéma 17., v H65 Sláva 4., Standa 13.


Posted

in

by

Tags: