Oblastní žebříček Všenory, 4.11.2018

Posledním letošním oficiálním závodem byl oblastní žebříček ve Všenorech v neděli 4.11.
Pro Středočeskou a Pražskou oblast ho uspořádal oddíl OB USK Praha (VSP) s centrem na louce u sportovního centra Olympia Wellnes.
Účast byla opět hojná, jak celkově (1039 závodníků ve výsledcích), tak i z našeho oddílu.
Počasí bylo běžecké, pod mrakem, ale bez deště, tepla tak akorát.
Cesta na start i z měla víc, než kilometr a její profil dával tušit, že nás v lese čekají pěkné kopce. Naštěstí se běžela krátká trať, a tak se to dalo zvládnout.
Les nebyl moc zarostlý, tak aspoň z kopce to bylo celkem hezké proběhnutí.
Dosáhli jsme řady pěkných umístění, vyhrál Sláva, druhá místa vybojovali Matěj a Hanka, třetí byl Bořík, pátý Šéma..
Po závodě bylo i vyhlášení oblastního žebříčku, celkově vyhráli Bořík a Matěj.

PS: v úterý jsme dobral antibiotika, a tak jsem šel HDR s Toníčkem. Dost jsem byl rozčarován způsobem organizace této kategorie. Přihlášky byly možné jen na místě s tím, že na prezentaci pořadatel vydal pouze potvrzení o zaplacení startovného, bez jakékoliv evidence vyběhl bez měření času na startu i v cíli, tudíž bez výsledků.
Kdo si čas změřil, mohl ho napsat na jakýsi papír, ani tyto výsledky nejsou nikde uvedeny.
kategorie měla oddělený start, ale v mapě byl vytištěný mapový start, jako ostatní kategorie, jen na něj nevedly fáborky  (celá trať nebyla fáborkovaná). Postup na první kontrolu (a asi další dvě kontroly) byl trochu oříšek i pro doprovázející rodiče.
V cíli došly odměny pro děti (pořadatel bez přihlášek nemohl tušit, kolik účastníků se vlastně dostaví). Naštěstí po vyhlášení dostali všichni medaili, takže za své startovné aspoň nějaká služba.
Tímhle směrem by se asi vývoj kategorie HDR ubírat neměl.

VÝSLEDKY

D12 2.73 km, 125 m, 9 kontrol
36. Pražanová Veronika  43:41   + 19:15
41. Pilátová Rozálie 45:44   + 21:18

D16 3.42 km, 170 m, 13 kontrol
21. Rousová Lucie  64:33   + 29:55
26. Mišková Katka 106:39   + 72:01

D18 3.98 km, 195 m, 16 kontrol
9. Geislerová Aneta  83:48   + 37:59
10. Benešová Hana  84:57   + 39:08
12. Horychová Zuzana  97:52   + 52:03

D35 4.03 km, 205 m, 16 kontrol
20. Pilátová Petra  58:43   + 15:47
Geislerová Dita    DISK

D45 3.60 km, 200 m, 16 kontrol
13. Benešová Jaroslava  55:14   + 14:33
40. Jandová Kateřina  93:11   + 52:30
42. Surkova Nadežda  100:06   + 59:25
44. Kohoutová Zdeňka  105:18   + 64:37

D55 3.33 km, 170 m, 14 kontrol
2. Cabrnochová Hana 52:36   + 5:23

H10 2.00 km, 95 m, 6 kontrol
13. Janda Šimon  28:36   + 8:36

H10L 1.94 km, 90 m, 6 kontrol
9. Pilát Jaromír  32:10   + 12:19

H14 3.32 km, 160 m, 13 kontrol
3. Pilát Bořivoj  30:22   + 2:18
37. Surkov Jury  73:56   + 45:52

H16 4.17 km, 230 m, 16 kontrol
11. Svoboda Luděk  70:59   + 36:46

H18 4.66 km, 250 m, 17 kontrol
2. Melichna Matěj  45:38   + 6:20
8. Kohout Václav 59:53   + 20:35
13. Surkov Aleksandr  129:16   + 89:58

H21L 5.38 km, 290 m, 22 kontrol
61. Jakovec Petr  67:23   + 28:44
62. Surkov Ivan  68:58   + 30:19
63. Komín David 69:04   + 30:25
68. Pelikán Lukáš  78:34   + 39:55

H35 4.82 km, 250 m, 20 kontrol
5. Šemelík Petr45:45   + 6:08
Pilát Miroslav DISK
Jedlička Michal DISK

H45 4.27 km, 230 m, 19 kontrol
38. Beneš Jan 71:50   + 35:36

H65 3.22 km, 160 m, 12 kontrol
1. Fujan Sláva 43:21
12. Brumek Stanislav 73:31   + 30:10

T3 3.07 km, 170 m, 12 kontrol 62. Rousová Jana   83:37   + 49:03

Zapsal Cába


Posted

in

by

Tags: