V sobotu 12.10.2019 jsme v Hradešíně běželi další Oblastní žebříček

Pro Pražskou a Středočeskou oblast ho pořádal Klub OB Tretra Praha (TAP) v prostoru, který dosud nebyl nikdy pro orientační běh zmapován. Les to byl docela zajímavý, několik hlubokých údolí, místy kameny, skalky, ale místy byl dost nepříjemný podrost.

Mezi více než osmi sty závodníky bylo i téměř třicet zástupců KOB Kladno. Za krásného, téměř letního počasí jsme si závod pěkně užili a dosáhli řady pěkných umístění:

D10F 1.96 km, 75 m, 8 kontrol

     Šeborová Barbora         DISK         

D12 2.54 km, 115 m, 12 kontrol

22. Pilátová Rozálie         43:54   + 18:45

47. Pražanová Veronika       84:06   + 58:57

D16 2.86 km, 165 m, 12 kontrol

17. Pilátová Amálie          70:07   + 38:23

D18 3.41 km, 170 m, 14 kontrol

 9. Horychová Zuzana         89:01   + 54:27

D21K 2.80 km, 165 m, 10 kontrol

8. Benešová Hana            81:42   + 51:28

D35 3.76 km, 205 m, 13 kontrol

  6. Šeborová Tereza          50:38   + 8:50

 23. Pilátová Petra           65:18   + 23:30

D45 2.85 km, 150 m, 13 kontrol

6. Benešová Jaroslava       37:51   + 4:37

D55 2.48 km, 170 m, 12 kontrol

  3. Cabrnochová Hana         38:38   + 2:17

 13. Rančáková Stáňa         

H10 2.17 km, 75 m, 11 kontrol

  4. Komín Matyáš             24:47   + 6:26

 23. Pilát Jaromír            40:16   + 21:55

H14 3.19 km, 175 m, 15 kontrol

25. Kubáč Josef              55:18   + 27:40

H21K 4.20 km, 245 m, 16 kontrol

 7. Beneš Jan                75:24   + 31:17

H21L 5.23 km, 280 m, 25 kontrol

44. Pelikán Lukáš            65:47   + 28:39

H35 4.79 km, 270 m, 19 kontrol

  3. Pilát Miroslav           43:21   + 4:05

  8. Vinš Pavel               45:43   + 6:27

  9. Šemelík Petr             46:20   + 7:04

 46. Jedlička Michal          87:27   + 48:11

     Datel Jiří               DISK         

H45 3.84 km, 200 m, 14 kontrol

28. Beneš Jan                52:40   + 18:01

31. Chotětický Václav        56:42   + 22:03

H65 2.23 km, 115 m, 10 kontrol

 3. Fujan Sláva              30:15   + 2:28

 5. Cabrnoch Jiří            33:44   + 5:57

TF 1.96 km, 75 m, 10 kontrol

  7. Datel Adam               37:25   + 9:19

 37. Datlová Anna             55:27   + 27:21

Sepsal Cába


Posted

in

by

Tags: